Treść opublikowana przez Święty9
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
W weekend podłączyłem swoją poduchę ,kíerownice miałem od dawna wymieniałem razem z kolumną i draźkiem,ale nie mialem zwijaka w weekend został podłączony tzn .od strony kolumna- zwijak poducha ziel.biały ,brązowo-biały obok.następnie masa podłaczona do stacyjki i 4 kabel klakson.Powodzenia w montaźu
-
[B5 AHL] Nr skrzyni biegów
Dziś sprawdzałem ,ale wlepka jest słabo czytelna ,w weekend zdejme wykładzinę i wrzucę numer. :-)
-
[B5 AHL] Nr skrzyni biegów
Witam proszę o podanie numeru skrzyni biegów do silnika 1.6 ahl.
-
[B5 AHL] SWAP z1.6 ahl na 1.8t AEB co podejdzie od mojego1.6?
a więc tak jak miałem na myśli nie są to duźe koszta ,a jeśli chodzi o immo elektryk mi to zrobi za jakies 30zl:-D a więc myślę źe warto.
-
[B5 AHL] SWAP z1.6 ahl na 1.8t AEB co podejdzie od mojego1.6?
Co masz dokladnie na myśli mówiąc koszty?
-
[B5 AHL] SWAP z1.6 ahl na 1.8t AEB co podejdzie od mojego1.6?
Witam tak jak w temacie chciałbym wykonać swap silnika z mojego 1.6 ahl na 1.8t , chciałbym się dowiedzieć co ewentualnie będę mógł zostawić i będzie pasować a co będę potrzebował? , zdecydowałem się na taki krok ponieważ mój silnik oraz skrzynia są już trochę wykończone i wymagają wkładu finansowego . proszę o porady
-
[ALL B5] Liczniki w B5 - modele / producenci
moje audi jest 97 i również mam licznik UKNSI oznaczenie jest u mnie u dołu licznika z przodu także widoczne gołym okiem.
-
[B5 AHL] BRC24 czy STAG4,KME G3 + lepsze wtryski w 1.6? Co lepsze?
ja mam staga 4 z valtekami od niedawna, zrobiłem już 7 tyś i nie ma z instalacja żadnych kłopotów. dałem za nią 2600 zł w Opolu
-
Ile pali Wam gazu?
moja audinka na trasie ostatnio 10,5l a w mieście 12l ogólnie nie narzekam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich