Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] SWAP z1.6 ahl na 1.8t AEB co podejdzie od mojego1.6?


Święty9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie chciałbym wykonać swap silnika z mojego 1.6 ahl na 1.8t , chciałbym się dowiedzieć co ewentualnie będę mógł zostawić i będzie pasować a co będę potrzebował? , zdecydowałem się na taki krok ponieważ mój silnik oraz skrzynia są już trochę wykończone i wymagają wkładu finansowego . proszę o porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj kolego bo bylo na forum już jak ktos chciał srobić swap z 1.8 na 1.8T i koszta były takie że lepiej było sprzedać swoje a kupić 1.8T. A tak po krótce:

Silnik, cały dolot, turbo kupić, ECU pewnie też, wtryski cały osprzet silnika, pompa paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz kapletny silnik z wiazka i kompem,do tego kawalek wydechu,obudowa filtra powietrza z przeplywka napewno inna,pewnie by sie znalazlo pare innych pier**l np. immo do przekodowania,wszystko do ogarniecia,mysle ze koszt za silnik i reszta niepwinien przekroczyc 2000-2500,no i robota chyba ze sam bedziesz wymienial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tyś. silnik z całym osprzętem do przekładki + skrzynia biegów jakieś 250-300 zł

+ do tego pasuje od razu wymienić rozrząd,olej i filtry

i kosztów by było na tyle pod warunkiem że kolega przełoży sobie silnik samemu co nie jest wielką filozofią :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj anglika i przekładaj tylko z tego samego rocznika żebyś nie miał problemów z elektryką. Co do immo żadem problem wszystko da się zrobić. W trzy dni się wyrobisz wiem bo już robiłem :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...