Treść opublikowana przez kozak_patryk
-
Siłownia
Spartan_Wroc. dzięki
-
Siłownia
Przykro mi z waszej nie wiedzy też by mnie to bolało jak by komuś tyle wchodziło ....... :polew: Czy mógł by jakiś klubowicz który nie naśmiewa się tylko dlatego że komuś nie wychodzi i doradzić jakaś dobrą maść na rozstępy.....
-
Siłownia
zresztą zobaczymy po cyklu :kox:.. wy będziecie się zemnie śmiać a ja z was :polew:
-
Siłownia
tak ale sobie nie myście że 2 drugim 8 a w trzecim tez 8 bo to nie możliwe nie z ta kuracja ...a innych i tak nie bede stosował sadzę ze do 10 kg na klatę dojdę max najwyżej że coś nie niesamowitego się stanie i będzie więcej.... [br]Dopisany: 11 Luty 2012, 10:34_________________________________________________nie mam zamiaru się kłócić nie zależy mi na tym czy mi wierzycie czy nie ..
-
Siłownia
zgadza się tylko ja nigdy na maxa nie podnosiłem bo boje się że coś mi strzeli ....
-
Siłownia
mało bo 110 na serie na klatkę wystarczy dobra dietaa :naughty:jeszcze mam nie całe 2 tyg cyklu ....wtedy przerwa i odnowa organizmu ... jeszcze chce jakoś w maju pod koniec maja waloc cykl ale iny niz ten zobaczymy jak się sprawdzi takie cykle konkretne robie 3 razy max w roku ...a na barki to jeszcze nie wiem rok temu w maju jak robiłem cykl to weszło z jakieś 6kg na sile w tym cyklu leppiej jest ja to mam taki organizm że u nie co zjem to jest dobrze..... [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 23:05_________________________________________________Wszysko trzeba z rozumem [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 23:06_________________________________________________jeśli chodzi o strzały to się w to nie bawię mam w d*pie się kuć :wallbash:...........a po drugie po co się kuć jeśli moje eksperymenty się sprawdzają ... :naughty: :kox: [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 23:15_________________________________________________ :bag: michass heee dobre powiem kumplom że mają tak robić :>
-
Siłownia
no na klate 8 kg weszło na sile ciekawe jak będzie na koniec cyklu :kox:
-
Siłownia
ciągle za mało [br]Dopisany: 09 Luty 2012, 20:38_________________________________________________lece na trening
-
Siłownia
w wtorek po 1 tyg.cyklu przybyło na bica 6 kg :notworthy: :> :> :> za godzinkę ide na trening zobaczymy jak weszło na klatę :kox:
-
[B5 1Z] Problem ze stacyjką
Musiałem wymienić rozrusznik .....i po sprawie
-
[B5 1Z] Problem ze stacyjką
Koledzy mam taki problem jechał i zaczął mi subwoofer buczeć w bagażniku zbliżam się do skrzyżowania kierunki nie działają zjechał na stacje patrze Xeon nie pali wyłączam silnik przekręcam stacyjkę Xeon pali awaryjne tez podjeżdża kumpel chwile pogadaliśmy chce odpalać samochód przekręcam kluczyk i nic 0 a prąd jest czy to czasami nie walnął od zwarcia ten duży bezpiecznik pod kierownicą ...
-
Wędkarstwo
aaaaaaaaaaaa
-
Wędkarstwo
Było trzeba styropian podłożyć :polew:
-
Wędkarstwo
nie adzia nie chciała mu odpalić
-
Wędkarstwo
- Wędkarstwo
Wróciłem kicha że szkoda gadać 0 brań aż chore :wallbash: :wallbash:.. Miałem atrakcje jak facet na zakręcie jechał prosto i wjechał w rów .....Miał szczęście bo miał tylko małe wgięcie na błotniku....- Wędkarstwo
No to czas wyruszać a zimno strasznie....- Siłownia
Brak mi jakich kol wiek słów........nie ma co się kłócić każdy ma inną opinie- Wędkarstwo
Jutro rano wale na rybki daleko bo dobrą godzinę a waha droga ale damy rade... :hi: na murmychę i spławik później zdam relacje....- Wędkarstwo
na białego :hi:w ogóle bo to drobnica taka małą ale jutro prawdopodobnie pojadę gdzieś gdzie są większe rybki- Wędkarstwo
Więc tak byłem i płotka skubała nie ziemsko ale tylko na ochotkę a murmyszka miała nazwe dyskoteka polecał w wędkarskim jednak miał racjeale pierxole wole ciasto czy cucie no bo ochotka spada po braniach co polecacie na płotkę- Wędkarstwo
Wczoraj byłem zrobić dziury na dzisiaj i po 8 wyruszam na ryby lód jest wystarczająco twardy sprawdzałem też nowy zakup wędki kumpla .....więc liczę dzisiaj na coś ... ..- Siłownia
Zmija Ty koleś ja nie ćwiczę pierwszy tydzień ja już ćwiczę kilka lat ... A moje zdanie jest inne ....- Siłownia
do martwego n najlepiej z pasem- Siłownia
MARTWY NAJLEPSZY - Wędkarstwo