Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bialy1818

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bialy1818

  1. Witam Koledzy, czy możecie polecić kogoś zaufanego do zrobienia 2,5 tdi akn?? śląskie i okolice.
  2. RESPEKT - mega szybki kontakt i jeszcze szybsza wysyłka - POLECAM
  3. Witam, potrzebuje do mojej besti (1.9 tdi avf 2002 rok) : -Motul Specific 505.01 5W40 syntetyk 5L, -filtr powietrza -filtr oleju -filtr kabina wszystko z mana. pzdr
  4. Siema, potrzebował bym od Ciebie : Motul Specific 505.01 5W40 5L, filtr oleju, powietrza i kabinowy(nie węglowy) wszystko z Manna auto to audi a4 1,9 avf 2002 rok pzdr
  5. mikrostyk uczepiłem na kleju dwuskładnikowym i przez te oczka przeciągłem jeszcze drucik żeby to docisnąć, ale ostatnio padł mi mikrostyk w drugich drzwiach, i idąc pomysłem lukasz_mk2 rozebrałem stary mikrostyk i nowy i okazało się ze góra jest identyczna na co nie zwróciłem uwagi za pierwszym razem tak więc trzeba delikatnie podważyć zatrzaski, po 2 z każdej strony trzeba robić to ostrożnie, gdyż łatwo je uszkodzić. Przekładamy górny elementy i wkłądamy go do starego doginamy zatrzaski do wewnątrz, żeby lepiej trzymały. Zostało nam teraz tylko wszystko zamocować na swoim miejscu i sprawdzić, czy działa poprawnie. ja użyłem tego z gumeczka bo jest podobno odporny na wilgoć.
  6. w nowym mikrostyku sa 3 nożki bo posiadaja styki NO i NC tak więc przez to zostaje nam 3 nóżka, a czy da się przełozyc bebechy nie wiem napewno łatwiej założyć nowy ja tak zrobiłem
  7. nr tego pstryczka sa V4NCT7 lub V4NST7UL ten drugi jest z gumeczka koszt okolo 13 zeta na TME
  8. czyli czujnik o nr 038906051C ?? pozdro
  9. Witam !! prosze o ocene logów bo autko straciło moc mam jeszcze błąd 17965 pomóżcie co najpierw zrobić zeby odzylo !! pozdrawiam logi tylko statyczne 000-001-003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fed4951003ae78c6.html 000 bs http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d463c7a69e34b56d.html 003 bs http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4508e3af86507715.html 004-007-013 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c9ac583928841b78.html 011 bs http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7bd23780ac5eff4b.html 014-018-023 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/56415cb9783dbe0f.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.