Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ra.vi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ra.vi

  1. Witam Czy ktoś rozwiązał te dwa problemy które tez mnie nurtują;/ otóż wskaźnik temp cieczy pokazuje mi cały czas ok 105st a rano zimne autko ma na starcie już 70 gdy paliwo w zbiorniku schodzi w okolice połowy to po odpaleniu auta wskaźnik pokazuje zero i pali sie rezerwa, dopiero po przejechaniu paru km wskazuje poprawnie? ------------- podpiołem vaga I oto c pokazało 00771 fuel level sensor (G) 30-00 open or short to B+ a ponadto 00776 level control system sensor left front (G78) 31-00 open or short to ground 00774 shareware version to decode all DTCs 31-00please register/activate i co to wszystko oznacza
  2. Hej a ja mam takie pytanie Tydzień temu kupiłem auto, oc jest ważne do kwietnia czyli jeszcze szmat czasu. Natomiast byłem się dzisiaj popytać w TU i chyba chciano mi po prostu wciś nowe OC. Mianowicie straszono mnie że może ale nie musi przyjść aneks w którym dotychczasowe TU upomni się o różnice w zniżkach. Powiedziano mi również że moge jeździć do końca umowy na OC dotychczasowym na starego właściciela wożąc zawsze umowę kupna sprzedaży. czyli jak to jest mogę przejąc zniżki po poprzednim właścicielu i jeżdzic na jego polisie czy musze robić re kalkulacje składki względnie zawrzeć nową umowę OC?
  3. spoko stac mnie na auto stac mnie naprawy bardziej chodziło mi o to żeby ten fachowiec przynajmniej wiedział co Vag powinien pokazac!
  4. hejka panowie jestem tu nowy, od paru dni dopiero mam a4. Czy któryś z was ma VAGa abym mógł podjechac i sprawdził by mi autko, bo mam wrażenie jakby po ostatnim tankowaniu troszke osłabła ;/ pozdrawiam
  5. a jak założyc taki hak po meczyłem sie dziś i nici;/
  6. HEjka wszystkim zarejestrowałem sie tutaj by poczytac o a4 i wybrac jakaś zdrową sztuke

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.