Treść opublikowana przez Krycha
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
koło chyba zostanie, bo żeby zmienić na coś rozsądnego to trzeba mieć 6-8 tys conajmniej, zmienię zderzak, założę intercooler i to tyle... dolatam do końca sezonu, a potem papa
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
jakby było na co... wszystko oklepane
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
On chyba nie jest zaparowany, tak się światło odbiło ---------- Post dopisany 05-06-2014 at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2014 at 18:43 ----------
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
on jest taki sam jak reszta, tylko że jest pełny w środku, a te od słabszych silników są puste
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
s4 albo a6 2.7/4.2
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Kowi wiem, zjebałem wogóle że wlotów nie ma na coolery ale i tak maluje zderzak S4 więc wiesz Szafa aaa wzięli mnie tam, ale wstyd... wokół fajne auta a moje takie zwykłe gość na bramie nie chciał mnie wpuścić... wjeżdżam, mówi zaproszenie, a ja nie mam... spojrzał na auto iiii to Pan nie wjeżdża
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
poduszkę, rękawa nie chciałem
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
sam, mam jakieś zdjęcia w z wymiarami wojtek
-
[B5 APS] by czorny
zrywa pape z dachu
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Zbiorniczek jest, jeszcze korki R8 i Y w kolor budy i pod maską starczy
-
[B5 APS] by czorny
lepiej niż u mnie wygląda ten zdeś, bardziej jest widoczna dokładka pod pdc
-
[B5 1Z] A4 TDi
dobrze wyglądała, spośród tych 500 aut naprawdę się wyróżniała i było na co popatrzeć
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
widziałem
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
aaa i dostałem zaproszenie na dub it :decayed: ---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ---------- kiedy wy te zdjęcia robiliście ? hehehe, stanąłem na boku a tu proszę
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
to ostatnie fajne
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
nie nie, dzisiaj cały dzień zdycham po wczorajszym i byłem na zlocie, także brak czasu ale dzięki za namiar, jutro zadzwonie
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
nie no z tyłem to nic nie zrobię musi zostać jak jest, ino nad przodem będę myślał
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
takie tam na szybko... nie patrzcie na kolor zderzaka/progów i auta bo kolor był dobierany z klapki która została przepolerowana, zaś auto jest zapuszczone i nabierze trochę białego po polerce która w poniedziałek
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
nawet mi sie nie chciało robić zdjęć tej padaczki jutro może coś jak bedzie pogoda to bede, ale i tak muszę mocowanie zderzaków na ślizgach poprawić bo wstyd pokazywać się tym gdziekolwiek
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
poskładałem tego parcha i mam mieszane uczucia... przedni zderzak za delikatny w stosunku do s4, zaś tylny za bardzo gładki, progi ok zostało lakieru z malowania to pryśniemy s4 i przymierze
-
C5 Freak Biturbo+
i wogóle jakie 3 stówy na laser ? walają się u mnie te zmieniarki po 100zł nikt tego nie chce brać bo nie ma magazynków
-
[B5 1Z] A4 TDi
pięknie to wykminiłeś że sam na to nie wpadłem luz, nie napinam się przecież bo koło jest fajne, poza tym się nie znam
-
[B5 1Z] A4 TDi
uderz w stół a mrogal sie sam odezwie
-
[B5 1Z] A4 TDi
jak to auto zawsze było dla mnie takie se, czyli ładne ale bez szału to teraz robi robotę mimo tego że nie jestem przekonany do podjebek
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
myślę że na środę/czwartek, w piątek polerka całego auta i na weekend gotowe