Treść opublikowana przez Krycha
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
:grin: Ślepy pas przedni malowałem, bo jak widziałeś na poprzednim zdjęciu miał taką zjebaną struktura włókna szklanego... Miałem go malować na czarny połysk razem ze zderzakami i progami, ale zanim gość poklei mi zderzaki, zanim się pomalują to trochę minie, a nie chciałem mieć cały czas mordy rozgrzebanej to wziąłem podkład i szprej i jakoś to odświeżyłem. Niestety musisz ściągać wszystko żeby go zdjąć z auta- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
miszcz pajnta- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
gracek bedzie wraz z korkami R8 jak już wcześniej wspominałem, ale hajs hajs hajs powoli- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
zamierzam się doturlać- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
- [ALL B5] Black With Red - na X5
zdrowo jak nie lubie tych felg bo pchają je wszędzie ( ostatnio widziałem takie na alfie... ) to w tym aucie naprawdę dają rade- [ALL B5] Audi S4
ja też jakoś nie jestem przekonany ale zobaczymy jak siądzie na aucie, pewnie zmienię zdanie- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Jak masz listwy progowe z S4 to wymieniasz, jak chcesz zostawić ori to musisz je uciąć/skrócić, bo nachodzą na progi... Chyba że da się je nasunąć progi na ori listwy progowe, ale tego nie wiem - nie próbowałem.- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
mam całe i kompletne progi z S4 z listwami drzwiowymi, także wsio jak fabryka... czekają na malowanie, a malowanie z kolei czeka aż ziom poskleja zderzaki- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
spoko Pany, ja wiem że zbiorniczek i korki od R8 to wydatek rzędu paru stówek, to trochę sporo jak na takie badziewia, kiedyś napewno zmienię... narazie ogarniam zderzaki i progi...- [B5 APS] by czorny
daj zdjęcie z boku- [ALL B5] Audi S4
urywa głowe- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
coś tam na szybko ustrzelone telefonem... poskładałem, już porusza się o własnych siłach, ale jeszcze sporo- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
wiesz co, licznika nie da się przekodować na manual, ale jak wywalę sterownik od tiptronika to automatycznie znikają z wyświetlacza te śmieszne literki- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
raczej nie, wsadzę grube wskazówki z allroada i naprawię fis to ma byś seria- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
dalej coś tam działam koło 14-15 było tak, coś tam poskładane, auto gada normalnie z kluczyka także jest git potem płyny, oleje, odpowietrzanie, pas przednim chłodnice i inne badziewia, całość zaczyna przypominać samochód... do końca jeszcze daleko jutro reszta i wydech- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
spoko, nie ma problemu jak tylko bede to polatamy- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
duffy wiem wiem, szukałem z RS4 coolerów, ale raz kasa, dwa rzeźba, trzy ori wystarczą gracek wydech wsadzam ori z S4, katy out, prekaty out i gotowiec jakiś mam już wgrany, niby sporteca - to mi wystarczy- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
odpaliła, trzeba przy kabelkach pogrzebać jeszcze, ale na krótko odpala coolery ori, nie chce rzeźby, ma być seryjnie i ładnie pod maską i mieć te 300 koni, to nie auto na wyścigi- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
baaaaaaaaaaa- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
ee tam, nic specjalnego, ty masz taki w serii- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
taka sytuacja- [B5 APS] by czorny
szału nie bedzie ale to tanie i w miare fajne rozwiązanie- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Nie. d*pa z odpalenia, prawa turbina śmieć, musiałem wyrywać silnik z drugiej A6, żeby mieć turbine do siebie. Niestety zeszło za długo i nie zdążyliśmy. Poza tym kilka spraw pod górkę, ale nie ma co się śpieszyć, najebać i tak się można - [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3