Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. :grin: Ślepy pas przedni malowałem, bo jak widziałeś na poprzednim zdjęciu miał taką zjebaną struktura włókna szklanego... Miałem go malować na czarny połysk razem ze zderzakami i progami, ale zanim gość poklei mi zderzaki, zanim się pomalują to trochę minie, a nie chciałem mieć cały czas mordy rozgrzebanej to wziąłem podkład i szprej i jakoś to odświeżyłem. Niestety musisz ściągać wszystko żeby go zdjąć z auta
  2. miszcz pajnta
  3. gracek bedzie wraz z korkami R8 jak już wcześniej wspominałem, ale hajs hajs hajs powoli
  4. zdrowo jak nie lubie tych felg bo pchają je wszędzie ( ostatnio widziałem takie na alfie... ) to w tym aucie naprawdę dają rade
  5. ja też jakoś nie jestem przekonany ale zobaczymy jak siądzie na aucie, pewnie zmienię zdanie
  6. Jak masz listwy progowe z S4 to wymieniasz, jak chcesz zostawić ori to musisz je uciąć/skrócić, bo nachodzą na progi... Chyba że da się je nasunąć progi na ori listwy progowe, ale tego nie wiem - nie próbowałem.
  7. mam całe i kompletne progi z S4 z listwami drzwiowymi, także wsio jak fabryka... czekają na malowanie, a malowanie z kolei czeka aż ziom poskleja zderzaki
  8. spoko Pany, ja wiem że zbiorniczek i korki od R8 to wydatek rzędu paru stówek, to trochę sporo jak na takie badziewia, kiedyś napewno zmienię... narazie ogarniam zderzaki i progi...
  9. daj zdjęcie z boku
  10. urywa głowe
  11. coś tam na szybko ustrzelone telefonem... poskładałem, już porusza się o własnych siłach, ale jeszcze sporo
  12. wiesz co, licznika nie da się przekodować na manual, ale jak wywalę sterownik od tiptronika to automatycznie znikają z wyświetlacza te śmieszne literki
  13. raczej nie, wsadzę grube wskazówki z allroada i naprawię fis to ma byś seria
  14. dalej coś tam działam koło 14-15 było tak, coś tam poskładane, auto gada normalnie z kluczyka także jest git potem płyny, oleje, odpowietrzanie, pas przednim chłodnice i inne badziewia, całość zaczyna przypominać samochód... do końca jeszcze daleko jutro reszta i wydech
  15. spoko, nie ma problemu jak tylko bede to polatamy
  16. duffy wiem wiem, szukałem z RS4 coolerów, ale raz kasa, dwa rzeźba, trzy ori wystarczą gracek wydech wsadzam ori z S4, katy out, prekaty out i gotowiec jakiś mam już wgrany, niby sporteca - to mi wystarczy
  17. odpaliła, trzeba przy kabelkach pogrzebać jeszcze, ale na krótko odpala coolery ori, nie chce rzeźby, ma być seryjnie i ładnie pod maską i mieć te 300 koni, to nie auto na wyścigi
  18. ee tam, nic specjalnego, ty masz taki w serii
  19. szału nie bedzie ale to tanie i w miare fajne rozwiązanie
  20. Nie. d*pa z odpalenia, prawa turbina śmieć, musiałem wyrywać silnik z drugiej A6, żeby mieć turbine do siebie. Niestety zeszło za długo i nie zdążyliśmy. Poza tym kilka spraw pod górkę, ale nie ma co się śpieszyć, najebać i tak się można

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.