Treść opublikowana przez Krycha
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
niestety albo stety bo by nie weszło tylko 8J, ale ET28
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
coś ty, nawet nadkola zostawiłem w oryginale i ich nie rolowałem/zaklepywałem/cudowałem ledwo weszło, ale weszło
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
konus jakim drugim projektem białasem ?
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Nie nie, te piloty na przewodzie to nie dla mnie tak jak mówiłem mam przełączniki uniwersalne od elektrycznych szyb schowane w dziurze obok zapalniczki
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
hehehe co do dokładek to nie maluje, poprostu lubie czarny spód choć wiem że to optycznie podwyższa auto szafa w bagażniku rozpierucha, zawory leżą od tak sobie, butle spięta pasem, plątanina węży itp wszystko do ogarnięcia ale to temat na później co do sterowania to przyciski wkomponowałem koło zapalniczki, sterowanie pilotem bede miał ale tylko jak gadżet, bo sterowanie radiowe jest strasznie nieprecyzyjne jeszcze raz, dziękuje panowie
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
daj zdjęcie jakieś, zobaczymy- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
dobrze że wywaliłeś ten kolorowy znaczek dokładka leży elegancko szkoda że na zwykłym oemowym zderzaku tak fajnie nie siedzi- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
oem z Audi Q5- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
środek seria, bez szału dziś wsadziłem dywaniki igły ori welurki, także mody w środku też idą pełną parą- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
W bagażniku co do szybek to jakoś nie jestem fanem przyciemniania, ewentualnie bardzo delikatnie Dziękuje Panowie, fajnie słyszeć że się podoba Kowi może będę, jak bedzie pogoda a zdjęcia jak ogarnę dobrego fotografa, bo u mnie sprzęt jest ale umiejętności brak- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Witam, przedstawiam moje kolejne A4. Zaczęło się od tego że szukałem taniego A4 1.8T Quattro najlepiej w gazie do jeżdżenia koło domu, po niecałych dwóch dniach szukania trafiło się to. Pojechałem nad morze, zabrałem i doszedłem do wniosku ze skoda tego auta tłuc, więc postanowiłem trochę przy tym pogrzebać. Auto składałem przez wakacje, nie chciałem inwestować dużo pieniędzy ani za bardzo się wczuwać w to auto bo mam inny projekt na głowie. Ale do rzeczy... Jest to oryginalna wersja amerykańska A4 B5, w jakże ciekawym białym kolorze , przebieg 196tys, ani jeden element blacharski nie był malowany ( prócz zderzaków i lusterek które sam odświeżyłem ), a całość jest w oryginalne - począwszy od zderzaków i lamp, a kończąc na wkładach lusterek i daszku z homelinkiem. Auto nie zostało jednak seryjne, trochę się pozmieniało, a dokładnie - lampy przód bixenon - nowe listwy drzwiowe z ASO - tylna dokładka z czujnikami parkowania - zawieszenie pneumatyczne - felgi 19 cali + opony 225/35 - hamulce przód S4 B6 345mm - hamulce tył S6 C5 269mm - ramiona wycieraczek A6 C5 FL To tyle z grubszych zmian, nie liczę oczywiście pierdół które poprawiłem lub wymieniłem na takie które by mnie zadowalały swoim stanem. W środku seria na dobrym wyposażeniu czyt. 4xel szyby, 2 din, fotochrom w środku i zewnętrzne, FIS, tempomat, podgrzewane siedzenia bla bla bla To chyba na tyle, co chciałbym zmienić ? Sam nie wiem, dłubie w tym aucie dla przyjemności więc coś tam jeszcze wpadnie. Chciałbym ogarnąć środek, a dokładniej chciałbym tam wsadzić Recaro w jasnej skórze, poza tym ma cieszyć oko. A teraz parę totalnie amatorskich zdjęć z mojej ręki, nie wiem czemu ale auto robi dużo większą robotę na żywo niż na tych kieprawych fotach. Aha i prosiłbym zbytnio o nie rozrzucanie tych zdjęć po internecie - będą lepsze :- [ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
- [B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
zdrowo wygląda tylko tablica albo out albo na swoje miejsce bo przyczepianie jej parę cm niżej niż ori mija się z celem- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
nie- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
i gitara- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
wziąłeś okucia ?- Szara półkoza A6 C5 1.8TQ Avant LPG, 17, bixy, Led-y NOWE foty str3
Ocynkowane Audi rdzewieje.. w większości avantów w C5 jest to rant przy rynience relingowej. Przednie nadkola też wcina z tego co zauważyłem. W niektórych modelach łuszczył się też clar z przedniej aluminiowej maski. Ogólnie A6 to patologia jeśli chodzi o blacharkę, dach, tylna klapa, doły drzwi przy listwach oraz przednie błotniki...- [S4 AZB+] Takie tam następne, zwykłe S4
bardzo ładna- [ALL B5] Audi S4
o ile jest co poprawiać też się zbieram do swojego, ale boje się że mogę tylko popsuć- [ALL B5] Audi S4
ja jebe, ale lakier- [B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
skoro masz ciągle tarcze fioletowe z tyłu to na dzień dobry sprawdź stan zacisków i jarzem- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Gratulacje Armi, że szybko się sprzedała- [B5 AFN] Nowy nabytek
siema metal sławek to zwykłe b4 ze zderzakiem z coupe, zaś z tyłu zderzak compi/s2- [ALL B5] szerokie s4
OGR przecie to nie gwint ---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ---------- no właśnie - [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM