Treść opublikowana przez Krycha
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
stary tak jak u ciebie leży na maks w dół to ja tak po wsi na legalu jeździłem szału ni ma
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
oj ale te felgi to mogłeś brać moje te RH bo te to liche
-
Moja Sunia Mousunia czyli Muzyczny AJM Jancysia...
no jaranie się sieczkarnią ze 150km pod maską to raczej kiepska sprawa, wiem bo sam mam
-
[B5 1Z] A4 TDi
a to zwracam honor
-
[B5 1Z] A4 TDi
chyba tematy ci się pomyliły
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
kowi a ty masz ten gwint czy nie masz? czy dopiero czekasz w jakieś dziwnej kolejce ?
-
Spotkania na drodze
juziu ( bynajmniej tak mi się wydaje ) widziany w czwartek rano, okolice galerii mokotów
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
jakoś licha ta felga wygląda... jakie to ma parametry i co za balon na nich ?
-
Spotkania na drodze
srebrny avant b5 z fmic z przodu widziany na rozkopanej trasie nr 8 w kierunku Warszawy w zeszły czwartek
-
[B5 1Z] A4 TDi
ale czcionkę na tablicy to lichą wybrałeś
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
seria z jajem, nic więcej nie trzeba wg mnie jest lepsza niż 99% tych body s4, pół rs4 itp hujuf mujów dzikich węży
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
no to rispekt na dzielni
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
michał chyba przesadziłeś trochę jak na Twój dojazd do posesji
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
młotek i jazda, dzisiaj w mk3 próbowałem rurkami, bejsbolem i innymi gównami, nic tak się nie sprawdza jak porządne zaklepanie młotkiem
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
silnik to aeb, chyba że była jakaś przekładka
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
buba tak to te moje
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
nie zmieściły się, niby felgi bodajże miały ET35 ale budowa felgi na to nie pozwoliła ( wnioskuje po tym co mówił abdul )
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
za***iście te zaciski wyglądają fest odmalowałem
-
[B5 AFN] Po rodzinie nic nie ginie
zacna
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
nie każdy się na wszystkim zna, jeden z forum jeździł tak jak ja i twierdził że mu dobrze hamuje :grin:abdul już ci mówiłem przegub do zmiany o ile spasuje na rure od 1.8T, mogę Ci to spasować w wolnej chwili, żadnego wahacza nie musisz zmieniać
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
już w domu ? chwal się dalej
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
pewnie że tak
-
Francuski rap/hip-hop
Kubiszem z tym żabojadem dobrze dali, nie słyszałem tego
-
Francuski rap/hip-hop
mi ogólnie ten gość wpadł w ucho takie do posłuchania
-
Francuski rap/hip-hop
lubię francuskie kobietki w refrenach