Treść opublikowana przez Krycha
-
[ALL B5] Srebrny by HaVoK
daj no mi trochę na dekor wokół biegów
-
[ALL B5] Srebrny by HaVoK
nie został ci kawałek simpsonów?
-
[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
zazdrość to gówniana wada róbta co chceta jaja se robie przecież
-
[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
DO BATTALIONU GO! ta wszystkich jak leci
-
[B5 AKN] Prawdopodobnie jedyny na forum Avant US... Projekt 75%
kaju takich szukasz
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
abdul wiesz gdzie mieszkam, zapraszam na plac zobaczysz czy stoi tam srebrne S4 Znam gości, bo braliśmy od nich auto już, ale z przykrością stwierdzam, że nie nabyłem tej S4.
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
kurfa ale cena, od tych gości już brałem jedno auto
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
tak
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
ori webasto
-
[B5 APR] Pocisk Quattro
nie rozumiem skąd to beznadziejne przekonanie że jak quattro to brak gleby, już nie pierwszy raz się z tym spotykam, przecież nie będziesz tą a4 latał po lesie [br]Dopisany: 07 Luty 2012, 16:52_________________________________________________do tego felgi 18 cali i fajna kozuszka
-
[ALL B5] Srebrny by HaVoK
jaki twój? to mój tunel
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
fajny
-
Spotkania na drodze
A Ciebie to gdzie tam wywiało do miasta sexu i biznesu ? tam to stały bywalec jestem
-
Spotkania na drodze
dziś godzina koło 9 warszafka al krakowska na wysokości okęcia czarny avant b5 wz
-
[B5 1Z] A4 TDi
bida, weź je sprzedaj kup coś nowego w podobnej kasie
-
Nimbus Grau Perl Effekt
bez body fl to nawet Ci ta felga nie pomoże
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
idź fhuj z tą stolicą, nieźle za***ana śniegiem wypierz je, montuj i rób zdjęcia
-
[B5 AFN] Srebrny Sedanik tym razem [sprzedam ori 18 cali rs6 et43]
miała być mega spasiona benzyna a tu bidny dizel
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
potem przykręć śruby po starych śladach
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
a może coś do środka?
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
a jednak ?
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
to pewnie koła od grn a on miał 2 dekle i sprytnie je zamieniał do zdjęć/filmów
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
co to za plama na lewym boczku ;(
-
Nimbus Grau Perl Effekt
podobno za worek piniędzy
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
moze na majowke sie przyturlasz z Krycha (o ile cos kupi) na lubelszczyzne ta on Ci przyjedzie