Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. zapomniał do zdjęć skręcić gwintu
  2. ja bym pomalował te ringi w czarny połysk, bo wszędzie cimno a tu jebudu chrom
  3. plast a weź znajdź jakiś kit - 40 do ośki a do quattro wtedy pogadamy miałem gwint bo byłem pusty jak bęben beatlesów i musiałem na czymś lata
  4. po co Wam to wszystko? do ośki kupić jakiś śmieszny kit można za 200-250zł, a wy będzieta się pałować na gwintach
  5. miałem brać od aniołka te avusy na zimę, ale przeszły mi koło nosa i se plułem w mordę ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
  6. sądzę że to auto na tych sprężynach będzie niższe niż 3/4 aut z batalionu będzie git i nie ma co już komibnować, dziś i jutro nie zakładam kiepska pogoda i nie ma weny, może sobote wrzucę bo mnie kroci zobaczyć jaki będzie efekt na mono
  7. wiem, że -40mm na zimę trochę za mało, ale chce pojeździć tym autem trochę po Polsce więc musi wystarczyć
  8. ;( mam to samo :polew: "felgi za***iste, ale znaczek ujowy" a nie da się wsadzić ori znaczków? czy wyszlifowana jest cała dziura ?
  9. " chyba " sprzedane swoją drogą 3/4 ludzi co patrzy na felgi mówi że po co Ci ten znaczek merca, a mi wręcz przeciwnie podoba się
  10. hehe poskładałem już to do kupy, amortyzatory 1BE nieco odświeżyłem i pozostało tylko wkładać do padaki
  11. a nie wiem, może jutro jak mi się zachce
  12. ja wiem, słabo bo nie mam zbieżności z tyłu poza tym raczej okej i powoli się zużywają
  13. Krycha odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jakiś starszy vw?
  14. ładna oponka
  15. jaki to balon jest?
  16. http://img197.imageshack.us/img197/1191/dscn9405r.jpg na tym foto jest - 30mm i amory 1be ? to 17 cali jest ? jaka opona ?
  17. o czym se jeszcze pogadacie w tym temacie?
  18. silnik ciężki więc będzie git zamawiam tylko trza pchnąć moje 1Be bo przecie pójde z torbami
  19. a ciul wi bije sie z myślami, ale chyba poczekam na fk bo i tak chciałem se wypiaskować mocowania amorków i wahacze a trochę z tym zejdzie poza tym tak jak mówisz trza coś kupić bo 18 cali i 1BE to tak nie bardzo chyba
  20. wsio wiadomo czarne betatec - 30mm 399zł od ręki, na fk czerwone - 40mm trza czekać kilka dni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.