Treść opublikowana przez Krycha
-
Nimbus Grau Perl Effekt
zapomniał do zdjęć skręcić gwintu
-
Nimbus Grau Perl Effekt
ja bym pomalował te ringi w czarny połysk, bo wszędzie cimno a tu jebudu chrom
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
plast a weź znajdź jakiś kit - 40 do ośki a do quattro wtedy pogadamy miałem gwint bo byłem pusty jak bęben beatlesów i musiałem na czymś lata
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
po co Wam to wszystko? do ośki kupić jakiś śmieszny kit można za 200-250zł, a wy będzieta się pałować na gwintach
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
miałem brać od aniołka te avusy na zimę, ale przeszły mi koło nosa i se plułem w mordę ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
sądzę że to auto na tych sprężynach będzie niższe niż 3/4 aut z batalionu będzie git i nie ma co już komibnować, dziś i jutro nie zakładam kiepska pogoda i nie ma weny, może sobote wrzucę bo mnie kroci zobaczyć jaki będzie efekt na mono
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
wiem, że -40mm na zimę trochę za mało, ale chce pojeździć tym autem trochę po Polsce więc musi wystarczyć
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
;( mam to samo :polew: "felgi za***iste, ale znaczek ujowy" a nie da się wsadzić ori znaczków? czy wyszlifowana jest cała dziura ?- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
" chyba " sprzedane swoją drogą 3/4 ludzi co patrzy na felgi mówi że po co Ci ten znaczek merca, a mi wręcz przeciwnie podoba się- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
ciekawe jak się będzie jeździć- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
hehe poskładałem już to do kupy, amortyzatory 1BE nieco odświeżyłem i pozostało tylko wkładać do padaki- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
a nie wiem, może jutro jak mi się zachce- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
dokładnie - 40mm teoretycznie- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
będzie koza- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
ja wiem, słabo bo nie mam zbieżności z tyłu poza tym raczej okej i powoli się zużywają- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
kupuj- [B5 1Z] A4 TDi
jakiś starszy vw?- [B5 AKN] black Q!
ładna oponka- [B5 AKN] black Q!
jaki to balon jest?- [B5 AKN] black Q!
http://img197.imageshack.us/img197/1191/dscn9405r.jpg na tym foto jest - 30mm i amory 1be ? to 17 cali jest ? jaka opona ?- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
o czym se jeszcze pogadacie w tym temacie?- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
silnik ciężki więc będzie git zamawiam tylko trza pchnąć moje 1Be bo przecie pójde z torbami- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
a ciul wi bije sie z myślami, ale chyba poczekam na fk bo i tak chciałem se wypiaskować mocowania amorków i wahacze a trochę z tym zejdzie poza tym tak jak mówisz trza coś kupić bo 18 cali i 1BE to tak nie bardzo chyba- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
wsio wiadomo czarne betatec - 30mm 399zł od ręki, na fk czerwone - 40mm trza czekać kilka dni - [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2