Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. wsio chyba zostawię na sobotę, ale już niemogłem wytrzymać i poleciałem testować wosk dodo kłik detajlera jeszcze jakiegoś przydało by się nabyć i coś do środka do tapicerki i plastików ale tyle tego że nie wiedziałem co wybrać
  2. zgadza się z Wami Panowie [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 15:12_________________________________________________ uzupełniłem kolekcje o parę gadżetów szołkarszajn elegancki sklep, szybka dostawa i parę gratisów oczywiście jest
  3. Krycha odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    rezacze z Was nie ma co
  4. tylny zderzak us jest inny nie? tak jak w golfach mk3 chyba taki bardziej napompwany
  5. kurfa zdjęcia filmy a telewizja nie przyjechała ?
  6. jak ta blacha ma być na zderzaku to wsadź ją w ori miejsce
  7. tuningowy pasek ala 20 jahre
  8. dokładnie, słychać to wszyyy ogólnie jest fajnie choć miejscami zbyt głośne jest to wszy
  9. to madafaka chrom jest
  10. dziękujemy za wybaczenie
  11. przód pije w górę trochę, bo gdzie 215/40 na 8J kolega miał 255 ale nie weszło teraz jest 235/35 i jakoś jeździ, ja bym dawno założył małą ale on podciął tą i jeździ ( swoją drogą jak jej nie podetniesz to nie wejdzie )
  12. no padaka ta blacha, ale boi się jeździć z 16x9 to jakieś podłe 19 cali
  13. a chyba kiedyś po niecałe 20zł były z tego co pamiętam[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 23:06_________________________________________________siema
  14. dokładka zderzakamam te oparwki mam, nie mam wtyczek więc chyba podłącze to na normalne wsówki głośnikowe ale kiedy to nie wiem bo nie grzebe nic przecież byly 2.7 w ośce w A6 ale nie w manualu chyba 230km
  15. nie każdy go posiada
  16. mam fajne meśki ni mam nic
  17. naklejki tym felgom nie pomogą
  18. nie wytrzymam tego napięcia
  19. dzieci wyłączajcie komputery!
  20. kurfa brakuje mudżyna za kierownicą i amerika pełną gębą
  21. ale tam macie ładne drogi
  22. wyżej masz to samo pytanie do zmiany zwrotnice, czujnik abs i przeguby
  23. albo połamią lusterka, albo obleją farbą całe auto, albo urwą wycieraczki itp z życia wzięte...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.