Treść opublikowana przez Krycha
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
wsio chyba zostawię na sobotę, ale już niemogłem wytrzymać i poleciałem testować wosk dodo kłik detajlera jeszcze jakiegoś przydało by się nabyć i coś do środka do tapicerki i plastików ale tyle tego że nie wiedziałem co wybrać
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
zgadza się z Wami Panowie [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 15:12_________________________________________________ uzupełniłem kolekcje o parę gadżetów szołkarszajn elegancki sklep, szybka dostawa i parę gratisów oczywiście jest
-
[B5 AGB] VIAGRA
rezacze z Was nie ma co
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
tylny zderzak us jest inny nie? tak jak w golfach mk3 chyba taki bardziej napompwany
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
kurfa zdjęcia filmy a telewizja nie przyjechała ?
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
jak ta blacha ma być na zderzaku to wsadź ją w ori miejsce
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
tuningowy pasek ala 20 jahre
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
dokładnie, słychać to wszyyy ogólnie jest fajnie choć miejscami zbyt głośne jest to wszy
-
[ALL B5] Audi S4
to madafaka chrom jest
-
[ALL B5] Audi S4
dziękujemy za wybaczenie
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
no co ty stary gadasz?
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
przód pije w górę trochę, bo gdzie 215/40 na 8J kolega miał 255 ale nie weszło teraz jest 235/35 i jakoś jeździ, ja bym dawno założył małą ale on podciął tą i jeździ ( swoją drogą jak jej nie podetniesz to nie wejdzie )
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
no padaka ta blacha, ale boi się jeździć z 16x9 to jakieś podłe 19 cali
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
a chyba kiedyś po niecałe 20zł były z tego co pamiętam[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 23:06_________________________________________________siema
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
dokładka zderzakamam te oparwki mam, nie mam wtyczek więc chyba podłącze to na normalne wsówki głośnikowe ale kiedy to nie wiem bo nie grzebe nic przecież byly 2.7 w ośce w A6 ale nie w manualu chyba 230km
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
nie każdy go posiada
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
mam fajne meśki ni mam nic
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
naklejki tym felgom nie pomogą
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
nie wytrzymam tego napięcia
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
dzieci wyłączajcie komputery!
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
kurfa brakuje mudżyna za kierownicą i amerika pełną gębą
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
ale tam macie ładne drogi
-
[ALL B5] Jest ktos z Brzeska? namiar na uzytkownika....
ślepy jest chyba z brzeska
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
wyżej masz to samo pytanie do zmiany zwrotnice, czujnik abs i przeguby
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
albo połamią lusterka, albo obleją farbą całe auto, albo urwą wycieraczki itp z życia wzięte...