Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. co tam do palenia jak przód wogóle nie łapie ledwo się farba z nich zdarła, trza porządnie odpowietrzyć wtedy zaczną hamować. Klocki mają 3/4 z całość także nie widziałem sensu by ich wymieniać.
  2. hamulce przód nie łapią prawie wcale, po konsultacjach z devem trza jechać gdzieś do ogarniętych gości i odpowietrzyć blok abs ciśnieniowo, bo normalnie w warunkach domowych nie daje radyU diagtronika zeszło z 20 minut z wyjęciem ecu, krótką pogawędką i obczajaniem samochodu bardzo fajni ludzie, w tym jeden ze Starachowic. 1,5 miesiąca kombinowania, wydawania niepotrzebnej kasy i kupę nerwów a tu chłopaki za taką kase i w takim czasie ogarnęli temat dzięki flajer za info wógole jak dojechać, trochę się jebnąłem i pojechałem prosto zamiast odbić odrazu w prawo, a tam droga z 1km i co 100metrów leżące policjanty, jeszcze takie po 10cm...
  3. przyszły naklejki po 2,5 tygodnia, ale zjeby... zacisk trochę brudny ale jest koks zaraz tu wpadnie pan desperadosik i powie że skserowałem szkoda tylko że zza mono nic nie widać ;( Pany brać merce bo nie mam na opony
  4. A jeszcze nie robiłem, bo narazie nie mam do tego głowy. Zrobię je, ale jak wybiorę felgi bo będę wiedział jakich potrzebuje
  5. wiem że się nie sprzedadzą, ale nie zapłaciłem allegro i muszę se jakoś radzić
  6. żebyście wiedzieli jak się bije z myślami, aż mnie skręca bo co zrobie to wiem że bede żałował tymczasem - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=212505.new#new za mono jak coś 2300zł gołe bez opon patent na monobloki jest taki, biała perełka może z jakimś dodatkiem ( np. brokat ) + dystanse przód 5mm bo felga siada na zacisku, tył 5mm bo felga trze o mocowania amorka + nowe 215/35
  7. ręcznie jakieś tam papiery i jakaś tam pasta ta g3 napewno
  8. przepaści nigdy nie uzyskasz, bo to nie jakieś profi klepanie błotników tylko podgięcie
  9. ta do rozbiórki... to poczciwy mamowóz
  10. obie felgi to porównywalna półka, zastanawiam się nad tym gdyż mam w posiadaniu moje dwie ulubione felgi które mi się zawsze marzyły ( nie licząc rs i lm, bo to poza moim zasięgiem ) i nie chce źle wybrać, aktualnie pracuje nad monoblokami i zobaczymy jak wyjdą
  11. to kute felgi więc są w miarę rozsądku lekkie
  12. nie wiem, obydwie komicznie lekkie
  13. ogólnie mono można walnąć w polerkę a środki jakiś róż czy orange albo całe białe ( ale już jedną zacząłem polerować ), seginów nie chce mi się ruszać
  14. a mi zbiera zwrotnice/mocowania amorków zrobiłem se kompromis i jadę polatać po wsi
  15. przecie pucek pisał co i jak i wrzucił jakieś tam zdjęcia
  16. Krycha odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
  17. to sprzedajesz te z merca w końcu czy nie? :decayed: ta 42
  18. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=63127.0;highlight=homemade+ic
  19. łopat od A8 nie masz nic mi nie mów o tych felgach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.