Treść opublikowana przez Krycha
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
seba/flajer cicho... która?
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
zima idzie
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
co tam do palenia jak przód wogóle nie łapie ledwo się farba z nich zdarła, trza porządnie odpowietrzyć wtedy zaczną hamować. Klocki mają 3/4 z całość także nie widziałem sensu by ich wymieniać.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
hamulce przód nie łapią prawie wcale, po konsultacjach z devem trza jechać gdzieś do ogarniętych gości i odpowietrzyć blok abs ciśnieniowo, bo normalnie w warunkach domowych nie daje radyU diagtronika zeszło z 20 minut z wyjęciem ecu, krótką pogawędką i obczajaniem samochodu bardzo fajni ludzie, w tym jeden ze Starachowic. 1,5 miesiąca kombinowania, wydawania niepotrzebnej kasy i kupę nerwów a tu chłopaki za taką kase i w takim czasie ogarnęli temat dzięki flajer za info wógole jak dojechać, trochę się jebnąłem i pojechałem prosto zamiast odbić odrazu w prawo, a tam droga z 1km i co 100metrów leżące policjanty, jeszcze takie po 10cm...
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
przyszły naklejki po 2,5 tygodnia, ale zjeby... zacisk trochę brudny ale jest koks zaraz tu wpadnie pan desperadosik i powie że skserowałem szkoda tylko że zza mono nic nie widać ;( Pany brać merce bo nie mam na opony
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
A jeszcze nie robiłem, bo narazie nie mam do tego głowy. Zrobię je, ale jak wybiorę felgi bo będę wiedział jakich potrzebuje
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
wiem że się nie sprzedadzą, ale nie zapłaciłem allegro i muszę se jakoś radzić
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
żebyście wiedzieli jak się bije z myślami, aż mnie skręca bo co zrobie to wiem że bede żałował tymczasem - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=212505.new#new za mono jak coś 2300zł gołe bez opon patent na monobloki jest taki, biała perełka może z jakimś dodatkiem ( np. brokat ) + dystanse przód 5mm bo felga siada na zacisku, tył 5mm bo felga trze o mocowania amorka + nowe 215/35
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
zdejm osłone bo szkoda
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
albo autosol z tańszych
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
ręcznie jakieś tam papiery i jakaś tam pasta ta g3 napewno
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
przepaści nigdy nie uzyskasz, bo to nie jakieś profi klepanie błotników tylko podgięcie
-
[B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
ta do rozbiórki... to poczciwy mamowóz
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
obie felgi to porównywalna półka, zastanawiam się nad tym gdyż mam w posiadaniu moje dwie ulubione felgi które mi się zawsze marzyły ( nie licząc rs i lm, bo to poza moim zasięgiem ) i nie chce źle wybrać, aktualnie pracuje nad monoblokami i zobaczymy jak wyjdą
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
nie wiem
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
to kute felgi więc są w miarę rozsądku lekkie
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
nie wiem, obydwie komicznie lekkie
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
ogólnie mono można walnąć w polerkę a środki jakiś róż czy orange albo całe białe ( ale już jedną zacząłem polerować ), seginów nie chce mi się ruszać
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
a mi zbiera zwrotnice/mocowania amorków zrobiłem se kompromis i jadę polatać po wsi
-
[B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
na trasie szaleniec
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
przecie pucek pisał co i jak i wrzucił jakieś tam zdjęcia
-
[B5 1Z] A4 TDi
- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
to sprzedajesz te z merca w końcu czy nie? :decayed: ta 42- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=63127.0;highlight=homemade+ic- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
łopat od A8 nie masz nic mi nie mów o tych felgach - [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2