Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. im wolniej jedziesz tym dłużej cię widać
  2. tempomat to padło ma? bo mam manetke na handel jak coś
  3. Panowie pacjent AKN po przekładce z tipa na manuala, założyłem tempomat niby działa ale nie działa. Wchodzę w bloki żeby sprawdzić poprawność działania i wogóle nie wyskakują takie cyfry jak trzeba, pewnie to wina że brakuje czujnika pedała sprzęgła i może to jakoś tam inaczej jest rozwiązane. Da się to jakoś ogarnąć czy tylko się narobiłem bez sensu?
  4. Krycha odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Panowie pacjent AKN po przekładce z tipa na manuala, założyłem tempomat niby działa ale nie działa. Wchodzę w bloki żeby sprawdzić poprawność działania i wogóle nie wyskakują takie cyfry jak trzeba, pewnie to wina że brakuje czujnika pedała sprzęgła i może to jakoś tam inaczej jest rozwiązane. Da się to jakoś ogarnąć czy tylko się narobiłem bez sensu?
  5. właśnie na prawym mi pisze L i odwrotnie, już poprawione i całość się elegancko dociera
  6. nie ma takich w 17 calach albo jestem debilem
  7. ile on tam chciał? chyba 6,5k dolicz przeróbkę tyłu.. wolę kupić za 4zł naklejkę fak ajrajt
  8. jeśli chodzi o powietrze to nie teraz :gwizdanie: cycu jakie ty mono widziałeś w 17 calach ?
  9. w kolor zdecydowanie
  10. Krycha odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dzięki paweł za glinkę, jutro się będę nią bawił powiedz mi jeszcze jedno czym myjesz auto? masz lakier na felgach czy to gołe alu wypolerowane? niewpływa źle ten szampon na takie świecące bajery ?
  11. seba tak, tyle głów myślało co nie tak i w tym moja najgłupsza nie wpadła na to
  12. tą żonkę to ty masz, nie jeden by chciał taką a pozdrów może mnie pamięta
  13. nie wiem spróbuj, ale chyba się nie da ośki to nie moja specjalność i nie zagłębiałem się nigdy w to zapytaj krzyśka (krzysiek23 bodajże) on tam coś potrzebował tych mocowań i miał jakieś jazdy z nimi
  14. różnica też polega w trzepieniu amorka, nie założysz jednego mocowania na drugie, bo w innym miejscu ma taką jedną tulejke - musisz rozebrać żeby skumać o co chodzi
  15. krawężnik albo worek cementu ?
  16. oj tam nie gadajcie co to masz za zawias tera bo nie pisze albo nie widzę o i wkońcu lusterko wpadło
  17. chłopaki ręcznie jadą, podziwiam mają czarne środki więc coś dla mnie, ale dziś znowu przysiadłem do jednej i jakoś mi się nie chce. Chyba zamawiam na szybko jakieś opony i rzucam je w kolor

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.