Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. pompuj-trzymaj czyli stara metoda, zaraz idę kombinuje dalej
  2. Wpada, nie idzie odpowietrzyć. Jutro walczę dalej, spróbuje przepłukać nowym płynem cały układ.
  3. sprzedam zestaw na przód 288mm... :gwizdanie: kurde albo jestem debilem i nie umiem odpowietrzyć zacisków albo się nie da
  4. zwykła taśma dwustronna, trzymał się ale pomogłem mu odpaść
  5. Pucek , jeden taki wiejski dźiapetto czyt Nosb miał klapę na gładko i przy jego wiadrach w bagażniku nic nie popękało także raczej powinno być dobrze
  6. mam, mam trzeba będzie pomyśleć, bo przecież ori to w życiu nie dostanę...
  7. toś ty taki lakiernik? myślałem, że doktor/lekarz
  8. Narazie nie czas na takie zabawy
  9. przyklejone na próbę w tym samym miejscu co znaczek audi, może wyleci może przesunę niżej nie wiem jeszcze
  10. oj stary nie wiem którędy bo jeszcze nie patrzyłem na mapę. Będę się starał jakimiś dobrym drogami co by się dało jakoś dojechać w miarę a jadę chyba w piątek, albo w sobotę rano się zobaczy
  11. szafa bez flaszki się nie pokazuj
  12. nie nie mi chodziło o zwykłe czarne, w aso wychodzi jeden ciul co na allegro, może parę zł taniej także nie ma co kombinować[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 11:22_________________________________________________Dupeczka Listwy boczne zamówione w ASO, pomalować listewkę w klapie i zebrać resztę gratów pod które będę jechał na ręcznym z tydzień , ale o tym później. Trza się wyrobić do pierwszego lipca
  13. hamowanie z przodu masz już zrobione ? bo nie w temacie jestem dobra edit przejrzałem zdjęcia i widzę że już tak
  14. zmień że to kółko
  15. Nie wiem, nie mierzyłem. Napewno jest mniej niż było w bordowym, bo jest tragicznie nisko. Z wielkimi trudnościami poruszam się po wsi
  16. avant i sedan ma to samo, dzięki michał mam tą maszynkę, mam
  17. nie wiem nie liczę tego w cm, tylko biorę pod uwagę to czy mogę wyjechać z podwórka ja swoich nadkoli nie robiłem, nie czuje narazie takiej potrzebykółka zostają na ten sezon napewno podajcie jak ktoś ma na wierzchu nr , nosb bedzie zamawiał ćwiary z dobrymi upustami to i by mi to badziewie wziął
  18. daj prawie 500zł za 4 listewki ale nie chce się pchać w używki, bo a to nie ma uchwytu, a to pęknięta, a to to, a to sramto...
  19. naprawdę wszystko prócz dolnych listw i listewki z zamkiem w klapie ( trza odmalować ) jest w jak najlepszym porządku, ale lekarstwo wisi na allegro http://allegro.pl/nowe-oryginalne-listwy-dolne-audi-a4-komplet-i1635949572.html
  20. spoko spoko wykasowałem posta, bo przejrzałem zdjęcia i widzę że masz małą tablice

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.