Treść opublikowana przez Krycha
-
[B5 1Z] A4 TDi
ta, dzisiaj idę na pocztę i waga nie wyświetla cyferek, czyli powyżej 30kg paczka, muszę jutro przepakować na dwie bo nawet Pani po znajomości nie chciała przyjąć
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
Repliki w śmiesznych pieniądzach chodzą. Tak z ciekawości gdzie masz te prosiaki/czemu je zdjąłeś ? Nie chce mi szukać, bo być może gdzieś tu coś na ten temat pisze
-
[B5 AGB] VIAGRA
jaki jedyny jak pomysł zerżnięty
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
przecież po to się wymienia, jakby patrzeć na wygląd to można z blachy zrobić jakiś imitacje zacisku np z R8 i przykleić wiem, że dobrze hamują dlatego o tym nic nie wspomniałem.
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
te hamulce są mega, już walić to jak hamują, ale wizualnie są kox
-
[ALL B5] Oprawka kierunkowskazu przód lampa US
nikt nie ogarnie numeru oprawki do lampy us?
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
dobrze że znowu nie kupiłem rsów bo jakoś się ubjadły
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ta, boczki dwukolorowe taki cyrk Jedziecie chłopaki na majówke?
-
[B5 1Z] A4 TDi
zbierzmy z 10 chłopa kupimy i będziemy se wysyłać maszynkę
-
[B5 1Z] A4 TDi
samemu nie bardzo się opyla bo raz użyć chyba że grupowy zakup
-
[B5 1Z] A4 TDi
Dajcie już spokój dziewczynce Ślepy ile ta maszynka do zaginania nadkoli kosztuje, bo nie chce mi się szukać.
-
[B5 1Z] A4 TDi
nie wpuszczam Cię na podwórko Ty, a ta Twoja siostra to fajna? Bo może też bym przyjechał co pohandlować :naughty: za młoda kapkę dla Ciebie, poczekaj ze 2-3 lata żeby nie ot to : Ślepy fajne auto, ale za wysoko
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Naprawdę nic nie słyszałeś wcześniej? Toż to żałoba narodowa miała byś ogłoszona jak rozbierał na części... ;( Ja do tej pory nie mogę się pozbierać po takiej stracie wybacz no wiem, ale na forum jeszcze nie było cwaniaka :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Tylko nie z pustymi rękami do mnie
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
pojebani amerykańce już coś tam rzeźbili w avantach:decayed:
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
tak sprzedałem, olej to nie ma sensu przerabiać
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
No właśnie bez sensu robota, co innego avant. Do sedana sam swoją ( tani nie jestem ) za 250zł sprzedałem. Swoją drogą taki frykas i taki tani
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
co ty chcesz robić klapę do sedana z eu na us?
-
[B5 1Z] A4 TDi
a fakt nie zauważyłem
-
[B5 1Z] A4 TDi
200 stron a auto prawie seryjne
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
a nie zauważyłeś że to pies a nie kot [br]Dopisany: 10 Maj 2011, 11:13_________________________________________________ już po praniu , a żebyś wiedział że jest sporo osób co nawet odkurzać nie potrafi post mi spierdzielił
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Miałem takie same kółka przez jakiś czas u siebie i faktycznie tył spoko, a z przodem były problemy
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Kumam Jakie parametry kółka masz, bo nie chce mi się szukać info?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
A to w czym problem żeby niżej zjechać te wyżej wspomniane nadkola czy już się nie da na Waszych drogach jeździć?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
w takim razie do zobaczenia