Treść opublikowana przez Krycha
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
za***isty avant, bez kitu i zbędnych pierdół
-
[ALL B5] Oprawka kierunkowskazu przód lampa US
No właśnie żarówka typowa dla amerykańców http://allegro.pl/zarowka-ford-pontiac-chrysler-dodge-jeep-3157na-i1526198472.html coś takiego czy źle widzę? tylko ten numer coś mi nie pasuje
-
[ALL B5] Oprawka kierunkowskazu przód lampa US
domyślam się jaka ale nie widziałem, bo nie miałem ori oprawek rzuć tym numerem i jakimś foto jak to wygląda
-
[ALL B5] Oprawka kierunkowskazu przód lampa US
Jak w temacie, potrzebuje numer
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
całkiem fpyte
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
- Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
to musi trzeć, bo jak nie trze to znaczy że coś masz nie tak z autem- [B5 1Z] A4 TDi
ile kuni? nie mierzyłem- [B5 1Z] A4 TDi
silnik i osprzęt to jakieś grosze, graty na moc sprzedaje osobno i chyba mam typka na to- [B5 1Z] A4 TDi
ja oddam za 599zł [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 22:02_________________________________________________ Krycha, tutuaj każdy liczy że forumowiczowi oddasz za 10% wartośći, pamiętam jak sprzedawałem kierę eskową wisiała na forum za 350zł chyba ze 2 tygodnie, wystwiłem ją na allegro za 430zł i poszła w ten sam dzień, także nawet się nie zastanawiaj ja tak jak mówię, jakbym tylko dysponował kasą to bym komplecik łyknął, ale niestety, wesele mnie zjada , za samą wódę wczoraj zapłaciłem 5,5k wiem ślepy jak jest, wiem jak jest Znaczy wiem jak jest z forum, bo z przygotowaniami do wesela to nie wiem... narazie nie wiem- [B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
umcyk umyck jazdaa- [B5 1Z] A4 TDi
nigdy cała jako komplet, ta jest z mojego auta dlatego taka cena.- [B5 1Z] A4 TDi
walnąłem za 800zł i bez odzewu :gwizdanie: Opłacam allegro i tam wsio wystawiam bo tu to h*j nie biznes- [B5 1Z] A4 TDi
wujciu sprzedałeś klimę? ileś nabrał?- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
nie odczułem żadnej różnicy po 300km Panowie siekiera w dach, auto idzie na części. Nie pisać czemu tylko pisać co kto chce. Zostaje grill, gwint, recarosy, lampy przód i w sumie tyle. Reszta na dill.- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Dzisiaj testowałem przy większych, ale cóż ja mogę powiedzieć jak nawet 100km nie zrobiłem. Dotrę wtedy będę mówił, cudów nie oczekuje prosta sprawa. Bynajmniej ładniej wyglądają- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Zobaczę jak dotrę, narazie szału ni ma.- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Całkiem przypadkiem, ale dorwałem- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Bodajże z A8 D2, ale nie interesowałem się tym zbytnio [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 23:56_________________________________________________312mm na przód- [INNE] Czesci do audi 80
200zł conajmniej musisz dać. Taniej nie znajdziesz chyba że od kogoś kto nie wie co ma.- [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Pewnie jest przepaść i zupełnie inne auto- [ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Panowie nie przesadźcie z tą alkantarą mi sie wydaje że sufit i smaczki typu mieszek i gałka wystarczą.- [ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
kizi mizi sam robiłeś/ktoś Ci robił/kupiłeś gotowe/zajebałeś komuś ?- [ B5 AHH] nisko i szeroko
tu z 6cm może bedzie- Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
- Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele