Treść opublikowana przez Krycha
-
[B5 AGB] VIAGRA
Ten znaczek A4 klubu kał fhuj - wywal go Poza tym sam sex
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Zrób tak moje na żółto
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Troszeczkę, ale tylko od środka.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Nic, a nic
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Na zimę podniosłem, bo nie dało się jeździć. Śniegu po fajki było, więc wyjścia nie miałem
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Albo ja sprzedam fpiz*u albo maluje całą, bo patrzeć nie mogę.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
http://mateuszlis.blogspot.com/2011/02/audi-a4-aeb-18t-wersja-zimowa.html kup fhuj, bo bez kołka to se można
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Polerką tu nic nie zdziałasz. Malowanie zostaje niestety, albo jakieś cuda niewidy w postaci kredek itp
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
1Z ma, AHU nie było w tym roczniku.
-
s4 b5 sedan
EE dobre dobre
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Znaczy pytasz o Vag Event czy majówkę w Rykach? Na Event musisz dostać zaproszenie lub się dostać wysyłając wniosek/podanie jak zwał tak zwał, na majówkę wbija kto chce byle VAG.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Zbierałeś na gaz i tak nigdzie nie pojechałeś, a " VAG Event wita"
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
A nie wiem po ile chodzą Depo, bo nawet na takie nie patrze Ale pewnie ze 300zł weźmiesz.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
ale giej party Odezwał sie ten co się najwięcej nagadał że gdzie on to miał nie być, a siedział w domu jak ci pa:decayed: zaproponowałem mu 400zł , swoje bym w sumie sprzedał to by nie wyszła taka tragiczna cena jak nie kupię ori USów, to bede cos lepił w swoich lampach, ale wolałbym chyba ori Kupuj ori, olej rzeźbe. Swoje zawsze sprzedasz i Ci sie zwróci.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Za zwykłe jakieś Valeo trza dać te 400-500zł i pół forum na tym jeździ, także wydaje się być to dobrą ceną.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Nie no rsy na wiosnę muszą być
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Tak to się mówiło w zimę to bede siedział więcej w domu to i się kasy odłoży, będzie więcej czasu wolnego to się coś podłubie przy aucie... Tak to prawda z tym że gówno prawda A chyba pińć stówek, nie pamiętam dokładnie.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
tylko muszę paździeża ze stodoły wypchać :polew: Krycha co tam w temacie, dzieje sie coś, czy sen zimowy Jakby to powiedzieć, straciłem trochę na zapale Plast jedziemy, jedziemy. Zbieramy znowu parę aut i ogień. Tylko więcej alkoholu trzeba by zabrać
-
[B5 1Z] A4 TDi
To jak będziesz coś zamawiał to zamawiaj i mi
-
[B5 1Z] A4 TDi
Teraz to i ja bym se zamówił taką osłonkę. Ślepy pamiętaj o mnie następnym razem.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Miałem taki plan, ale za polifta ze spryskami za dużo trza dać, a za tego za mało bym dostał. Także cały misterny plan runął fpiz*u. Chciałem ogólnie całe body z polifta ( albo wspawać same klamki, bo to mnie najbardziej kusi ), ale chcieć to se można
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Jak będzie zdrowie i pieniądz to czemu nie. Mam nadzieje, że ty też.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Raczej zniszczył
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Po 50zł już się znajdzie, ale tak jak pisałem jakoś nie mogę się do tego zabrać.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Znaczy co z lusterkami? Będą malowane, tylko muszę dorwać prawe duże. Jakoś mi się z tym nie mogę zebrać. Wogóle coraz bardziej myślę czy nie malować całego auta i wrzucić blachy z 99-01. Tylko nie wiem czy jest sens...