Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. Krycha odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ten znaczek A4 klubu kał fhuj - wywal go Poza tym sam sex
  2. Zrób tak moje na żółto
  3. Troszeczkę, ale tylko od środka.
  4. Na zimę podniosłem, bo nie dało się jeździć. Śniegu po fajki było, więc wyjścia nie miałem
  5. Albo ja sprzedam fpiz*u albo maluje całą, bo patrzeć nie mogę.
  6. http://mateuszlis.blogspot.com/2011/02/audi-a4-aeb-18t-wersja-zimowa.html kup fhuj, bo bez kołka to se można
  7. Polerką tu nic nie zdziałasz. Malowanie zostaje niestety, albo jakieś cuda niewidy w postaci kredek itp
  8. 1Z ma, AHU nie było w tym roczniku.
  9. Krycha odpowiedział(a) na igore36 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    EE dobre dobre
  10. Znaczy pytasz o Vag Event czy majówkę w Rykach? Na Event musisz dostać zaproszenie lub się dostać wysyłając wniosek/podanie jak zwał tak zwał, na majówkę wbija kto chce byle VAG.
  11. Zbierałeś na gaz i tak nigdzie nie pojechałeś, a " VAG Event wita"
  12. A nie wiem po ile chodzą Depo, bo nawet na takie nie patrze Ale pewnie ze 300zł weźmiesz.
  13. ale giej party Odezwał sie ten co się najwięcej nagadał że gdzie on to miał nie być, a siedział w domu jak ci pa:decayed: zaproponowałem mu 400zł , swoje bym w sumie sprzedał to by nie wyszła taka tragiczna cena jak nie kupię ori USów, to bede cos lepił w swoich lampach, ale wolałbym chyba ori Kupuj ori, olej rzeźbe. Swoje zawsze sprzedasz i Ci sie zwróci.
  14. Za zwykłe jakieś Valeo trza dać te 400-500zł i pół forum na tym jeździ, także wydaje się być to dobrą ceną.
  15. Nie no rsy na wiosnę muszą być
  16. Tak to się mówiło w zimę to bede siedział więcej w domu to i się kasy odłoży, będzie więcej czasu wolnego to się coś podłubie przy aucie... Tak to prawda z tym że gówno prawda A chyba pińć stówek, nie pamiętam dokładnie.
  17. tylko muszę paździeża ze stodoły wypchać :polew: Krycha co tam w temacie, dzieje sie coś, czy sen zimowy Jakby to powiedzieć, straciłem trochę na zapale Plast jedziemy, jedziemy. Zbieramy znowu parę aut i ogień. Tylko więcej alkoholu trzeba by zabrać
  18. Krycha odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    To jak będziesz coś zamawiał to zamawiaj i mi
  19. Krycha odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Teraz to i ja bym se zamówił taką osłonkę. Ślepy pamiętaj o mnie następnym razem.
  20. Miałem taki plan, ale za polifta ze spryskami za dużo trza dać, a za tego za mało bym dostał. Także cały misterny plan runął fpiz*u. Chciałem ogólnie całe body z polifta ( albo wspawać same klamki, bo to mnie najbardziej kusi ), ale chcieć to se można
  21. Jak będzie zdrowie i pieniądz to czemu nie. Mam nadzieje, że ty też.
  22. Po 50zł już się znajdzie, ale tak jak pisałem jakoś nie mogę się do tego zabrać.
  23. Znaczy co z lusterkami? Będą malowane, tylko muszę dorwać prawe duże. Jakoś mi się z tym nie mogę zebrać. Wogóle coraz bardziej myślę czy nie malować całego auta i wrzucić blachy z 99-01. Tylko nie wiem czy jest sens...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.