Treść opublikowana przez Krycha
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
na majówce będziesz w tym roku?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
za wysoko
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
z pazurami na recaro? no nie
-
[B5 AGB] VIAGRA
a jest czym
-
[ALL B5] Project White, 17'' OZ White :P
co to za radio? jvc ?
-
[B5 AGB] VIAGRA
to są ustawienia nosba czy kręciłeś nakrętkami?
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
" aaa to napisz byle co "
- [B5 AGB] VIAGRA
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
Naprawdę fotele były zacne, wg mnie lepsze niż pełna skóra
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
wysprzęglik wkońcu?
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Sory za głupie pytanie, ale u was tak psy się cisną o samopoziom czy tak dla własnego spokoju zakładacie?
-
[B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
a co to za różnica avant czy sedan
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
bo każdy jeden inox po wymyciu kręci się jak masełko
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Bez, co ori to ori. Te plasteliny z allegro mają różne wymiary i czasem lubią nie wejść o czym się przekonałem ostatnio.
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
wiem że kasa chora ale i tak pójdzie na allegro, a nie tutaj 9j et 44, wejść weszły i nawet się kręciły
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
ee tam
-
Passat Po tjuninku... Ferrari edition
klapa przedliftowa, nie wiadomo co to za ulep
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no ja mam właśnie te z wygłębieniem które akurat jest w miejscu tej osłony i nie da rady u mnie maski zamknąć Albo je wywalisz albo zmienisz na takie płaskie - mam takie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Arek jakie masz wygłuszenie? Bo były takie płaskie i takie z wygłębieniami.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Gadżety gadżetami, ale póki w tym aucie nie będzie kółka i zawiasu to szału ni ma
-
[B5 1Z] A4 TDi
bezzsens urwie na najlizszej koleinie widziales ta Krychy co sprzedawal.... widzialem, montowana jestw najnizszym punkcie, przy glebie nie ma racji bytu w tym miejscu pertolisz mam taką jeszcze jedną jakby ktoś potrzebował jakbym nie miał tej od Labiela to bym łyknął :gwizdanie:,Krycha nie bedziesz miał błotników w moim kolorze? :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
bezzsens urwie na najlizszej koleinie widziales ta Krychy co sprzedawal.... widzialem, montowana jestw najnizszym punkcie, przy glebie nie ma racji bytu w tym miejscu pertolisz mam taką jeszcze jedną jakby ktoś potrzebował
-
[ALL B5] Wał napędowy z A6 do B5
Silniki 2.5TDI i pytanie czy wał od skrzyni 6stki ze skrzynią od Audi A6 C5 spasuje do B5?
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
napewno nie recarosy
- [ALL B5] Oprawka kierunkowskazu przód lampa US