Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. Spoko, dziś z nimi nie działam, bo nie ma czasu podziękowania za zamówienie dla skocznej rusałki aka desperados
  2. Medik ale po co wydawaĆ 5 dych na dystanse jak można to zrobić za darmo? Bartek nie ma nic, zamówiłem białe naklejki PORSCHE. Zaciski są Brembo, wchodzi min 18 cali, ewentualnie można podszlifować trochę zacisk i wcisnąć 17stkę tak jak to robił aw w swojej S4.
  3. jutro mi ojciec dotoczy z tylnych tarcz, może zda to egzamin
  4. wydaje mi się że za mało, chyba klocek jest nie taki jak trza nierozumiem, jak coś namalowane? Chodzi Ci o przód czy jest jakaś nalepka czy coś?
  5. Adaptery u SIDa można kupić Zaciski przód jak pisałem z Cayenne/Touareg/Q7, pełno takich zestawów w B5 jeździ Krzysiek zestaw jest kox, nawet dla oka Medik na tył tylko seria w ośce
  6. kurfa co za j**any hitler wymyślił w tych jarzemkach śruby na ampole, oczywiście z drugiej strony się śruba obrobiła... włączę se redtuba na rozluźnienie
  7. Zaciski z S4 polift + adaptery pod 300mm + tarcze Zimmermann 300mm + wężyki, złączki i płyn Nie mogłem sobie poradzić z linką od ręcznego, bo jest za krótka. Mała rzeźba przy pomocy młotka i przecinaka i jakoś leży bez większych zagięć. Poza tym zabawa w dokładaniem miedzianego przewodu, ale jakoś poszło. Idę robić drugą stronę i odpowietrzam całość, może zacznie toto wkońcu hamować
  8. Dokładnie Będę się wybierał to dam znać kilka dni wcześniej Kolejny dzień walki... - Wiązka szyb (dzięki Krycha ) - poprowadzona - Wiązka Bose (dzięki NOSB ) tunera TV i zmieniarki - poprowadzona - Sub Bose z tunerem i zmieniarką - zamontowane
  9. akn, chyba... nie, na jego się gapiłem jarając się i uświadamiając sobie że dobrze robią kupując takie hamulce Szkoda, że bardziej nie wystają, ale na to nic nie poradzę. Jestem mega zadowolony ( narazie tylko w kwestii wizualnej ) i jutro składam tył, czekam tylko na tarcze.
  10. Właśnie to jest dziwne, ale objawy te same czy brak/świrujące odczyty z czujnika obrotów.
  11. gałka jest ta co widziałeś
  12. że tak ci się chce
  13. podobno z zaciski z s4 bardziej wystają, bynajmniej z nosbem jak dyskutowaliśmy to tak twierdził
  14. Troszkę przekombinowałem i wrzuciłem wsio z manuala, łącznie z wiązką kompem i pompą i dalej nie śmiga, ale czemu to najstarsi indianie nie widzą. Jest to samo co u Twojego braciaka, stąd moje pytanie do Ciebie. Trzeba jechać w przyszłym tygodniu do Raszyna i mam nadzieje że coś zaradzą. Skrzynie nie wiem, nie patrzyłem szczerze na ozacznienie bo wsio łącznie z dyfrem było z jednego auta
  15. Tak, przed chwilą kolega zabrał i pojechał
  16. Trza by ogarniętego plastikarza. Także albo znajdę ori us albo śmigam jak jest.
  17. poprostu wsadzę tam tablice, tylko jakoś nie mam weny
  18. Zderzaki zostają seryjne, tylko dokładka na tył PDC się szuka. Nawet nie mam zamiaru ich malować Zwrotnice jak masz z S4 żeliwną to tylko musi Ci pasować średnica przegubu, ale pewnie w AJM masz to samo co w AKN/AFB więc pasuje normalnie.
  19. to fajnie [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 09:05_________________________________________________Zwrotnice żeliwne z S4, zaciski Brembo 6 tłoczków wraz z tarczami 345mm Tył się składa. Kilka zdjęć, na których prawie nie widać wyżej wspominanych spowalniaczy
  20. zdjęcie przestawiające wskaźnik odpowiedniej jakości i z odpowiedniej perspektywy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.