Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. Cycu nie przesadzajmy, ale mimo wszystko wielkie dzięki Co do relingów to tak, koło się świeci, wydech się już świeci, obwódki są i nie wiem czy te relingi to już nie będzie przesada. Mam takie w domu i z ciekawości to aż przymierzę.
  2. nie wiem co lepiej jedzie, nie znam się
  3. o widzisz jak ładnie ci doposażyłem auto
  4. podsufitka oraz spasowanie i czystość elementów jest tak za***ista że boję się tego ruszać Panowie
  5. powiem Wam tak, polerka na zdjęciach wg mnie raczej licho, na żywo dopiero robią robotę białę też kox
  6. ładna ta sąsiadka ? znaczki zostają oczywiście
  7. poprzednią sprzedałem na części, a buda poszła na polsilvery i dżilet mach tczy
  8. już tam jestem z bordową ex, więc starczy wrażeń poprawiłem zdjęcia, bo faktycznie ten fotosik to jakieś dno teraz
  9. dzięki chłopaki, aż miło się tak przed snem to czyta Będzie dobrze, mam parę asów jeszcze w rękawie, a dokładnie w pokoju obok no i mnóstwo planów na przyszłość Nie wiem co tam wpakuje, narazie nadkola S4, wydech, dolot, program, ropa po 3,5 i jeżdżę do zimy. Dalej to już będziemy myśleć.
  10. aktualnie kicha, bo pompę włożyłem niepewną, przed przekładką zegarek.Roboty z pedałami nie ma dużo, bym powiedział że to prosta sprawa.
  11. Siema, zanim zacznienie krytykę proszę o zapoznanie się z taką krótką historyjką. Auto to Audi A4 B5 quattro z końcówki roku 1999. Kupiłem je od swojego producenta, bo zwróciło moją uwagę stanem technicznym i wizualnym. Za silnik przepraszam, a jest za co bo to 2.5TDI AKN. Auto kupiłem z tiptronikiem chcąc nie chcąc trza było przerzucić na manuala, bo skrzynia była jednym wielkim kiblem. Potem zaczęły się jaja z elektrykę i do dziś dnia nie są do końca ogarnięte, ale to już sobie sam zrobię. Samochód odebrałem od elektryka wczoraj i narazie tylko tyle udało się zrobić. Na sam koniec dodam że podejmując decyzje o zmianie auta miałem może ze 100zł w portfelu, także sporo musiałem się nakomibnować by udało mi się dojść do tego co widać na załączonych zdjęciach. - zawieszenie KW INOX v.1 - Mercedes Segin 18 cali przód 8J tył 9J, opony Pirelli P-Zero 215/40 na wszystkich kołach ( wiadomo Q ), śruby i pierścienie - wnętrze Recaro w materiale - konsola 2 din z climatronikiem pod grzane stołki, NaviPlus wraz ze zmieniarką - atrapa RS4 - lampy przód USA - zderzak przód poliftowy ze spryskiwaczami wraz z pompką i zbiorniczkiem To tą chwile to by było na tyle, w domu czeka sterta gratów do założenia, ale o tym później. Temat oczywiście będzie kontynuowany, miały być zdjęcia każdych części wkładanych w auto, ale brakło może nerwów, może czasu, a już napewno baterii w kalkulatorze. Zwrotnice żeliwne z S4, zaciski Brembo 6 tłoczków wraz z tarczami 345mm Zaciski z S4 polift + adaptery pod 300mm + tarcze Zimmermann 300mm + wężyki, złączki i płyn Listwy drzwiowe Filtr stożkowy ITG + redukcja Dokładka tylnego zderzaka pod PDC Dekorty w alkatarze Pozdrawiam Krycha
  12. kowi no w życiu bym nie powiedział że popertalasz na takim sprzęcie
  13. aaaaaaaaaaa
  14. jak przymocowałeś lewą osłone? w 1.9 trafia w jakieś uchwyty na puszcze filtra?
  15. przesadzasz z tymi stikerami, bataliona wal na tylną szybę, broń boże na maskę...
  16. Krycha odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    faktycznie, seryjne zaciski eksponować to dopiero frajda
  17. a co to za problem, na biednego nie trafiło
  18. ze 30km na plus
  19. ta zielona już bodajże nie jeździ, ziomek rozpoczął nowy projekt, ale powietrza nie chciał się pozbyć więc raczej będzie to b5
  20. każda 16stka wchodzi...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.