Treść opublikowana przez Krycha
- [B5 1Z] A4 TDi
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Tak, progi będą z łopla Na S4 mnie nie stać, a do ori w kolor nie jestem jakoś przekonany
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Mam już, tylko muszę je pokleić i rzucić w kolor
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Wcale się nie dziwie
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Aha czyli twierdzi, że nie ma nic zaległego, a jego żona mi napisała że jutro puści mi przelew na 100zł i wyśle pocztą kratki. Nie no ja odpadam poprostu, bo nie nadążam. Mam wszystkie SMS i PW wysłane do niego, jak będzie to konieczne to udostępnię. Poza tym dalej nie dostałem odpowiedzi mimo tego iż Flyer dostał już kolejne PW.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Tak.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Plastik na tylny słupek ?
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Pisałem kilka PW w tym i dziś do południa zanim założyłem temat. Jak widać Flyerowi odpisał, zaś mi nie. Dodatkowo dostał na PW link do tego tematu i jak widać nie odezwał się w nim. Ja tak jak wspomniałem wyżej napisałem sms`a do sprzedającego i widać jaką odpowiedź dostałem.
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Nowości w temacie. Napisałem sms`a przed chwilą, bo mówię nie będę znowu dzwonił i się ośmieszał. Dostałem odp " w jakim banku ma pan konto? rano podjadę i wpłacę 100zł i nadam kratki poczta. Męża nie ma ale wiem jaka jest sprawa ". Jakieś dwa tygodnie temu słyszałem to samo, ale mam cichą nadzieje że tym razem się uda....
-
[ALL] Sprzedający 312MC
A ja dziś wysłałem kolejne PW i bez odzewu. Kolega był na forum o 16 i nawet nie raczył odpisać...
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Klubowicz jak dla mnie to użytkownik tego forum , a nie ktoś z różowym nickiem.
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Panowie wiecie ja nie mówię, że jest jakimś tam oszustem i na każdej paczce robi wałki. Sprzedaje chłopak na forum jak widać z powodzeniem i spoczko niechta mu idzie jak najlepiej i niech klienci będą jak najbardziej zadowoleni. Ale w tym konkretnym przypadku wybitnie się nie popisał. Nie przypuszczałbym, że kiedyś coś takiego mnie spotka ze strony klubowicza i będę musiał zakładać takie tematy.
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Witam, na początku chciałbym poprosić moderatorów o niekasowanie tego wątku, gdyż nie wiedziałem gdzie go umieścić i dałem poprostu w dziale sprzedam. Chodzi o użytkownika 312MC który krótko mówiąc jest złodziejem. Przedstawię krótko sytuacje : w połowie listopada kupiłem od niego zderzak przedni, lampy tył i zaciski za 300zł łącznie z wysyłką. Wszystko spoko, paczka dociera do mnie po paru dniach płacę i odbieram i co się okazuje? Dostałem zderzak bez bocznych kratek i zacisków. Ciach za telefon dzwonie i tłumaczy mi że zapomniał włożyć do paczki itp itp i że dośle. Se myślę spoko najwyżej poczekam. Czekam dalej... minął tydzień od odebrania paczki dzwonie/pisze do gościa gdzie jest paczka a on mówi że zginęła i że kurier nie wie gdzie ona jest. I słuchajcie teraz leci armata - " i gdzieś zapodziałem list przewozowy" . Czyli dziwnym trafem zginęła paczka i list. Wiadomo już było że świruje ale mówię niechta. Dogadaliśmy się na 100zł czyli tyle ile zaciski był warte i że kratki boczne jakieś mi tam dośle. Słuchajcie dziś mamy połowę grudnia nie ma ani kasy ani kratek. Koleś nie odpisuje na PW/GG ( a na bieżąco loguje się na forum ) i nie odbiera telefonu. Wcześniej odpisywał bezczelnie kłamiąc że już wsio jest wysłane i załatwione. Wiadomo to chodzi o uczciwość, ale również o te 100zł no i kratki bo też mają jakąś wartość. Nie śpię na pieniądzach także i to jest dla mnie sporo. Dopóki nie odzyskam tego za co zapłaciłem będę mu wyrabiał bardzo kiepską opinię na tym forum, bo czekać miesiąc czasu na rozstrzygnięcie sprawy to śmiech. Tym bardziej że uważa się za klubowicza i jak widać sporo się tutaj udziela ( w dziale sprzedam ). Słuchajcie jeszcze co najlepsze. Ostatnio założył temat w dziale sprzedam że wysłał komuś paczkę za pobraniem i czekał dwa tygodnie na tą kasę itp itp i z tego jakaś wielka afera. Ciekawe co by zrobił na moim miejscu... Dziękuje za uwagę i przepraszam za burdel w tym dziale. Może ten temat zmobilizuje chłopaka do ogarnięcia się i zadbania o klienta, bo ja chcę tylko odzyskać to co moje, a nie obrabiać komuś d*pę, bo nie o to w tym chodzi.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
A coś Daniel mówił, że ma jakiś tanich gości, ale jakoś wyleciało mi to z głowy. Klapa jest źle pomalowana i kolor jest z d*py, ale tak to jest jak chce się tanio i szybko. Samochód przez zimę będzie malowany, ale na raty czyli po kilka elementów tylko tym razem identycznym lakierem.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Bardzo miło słyszeć Dzisiaj w tych polowcyh warunkach montowałem zderzak tył poliftowy z parktronikiem. Dziury po czujnikach zaszpachlowane i dokładka oczywiście w kolor. Zrażony klapą i szukaniem oszczędności przy malowaniu zawiozłem do profi gościa który troszeczkę się ceni, ale wkońcu jestem zadowolony. Zderzak nawet fajnie leży, wiadomo S4 toto nie jest. Potrzebuje prawego mocowania zderzaka poliftowego, bo miałem takie klejone ale pękło w piz*u na tym mrozie
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
I co taką kozą znowu jeździsz? Nie gadaj
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Zwykłe łapy nie mają tych dziur pod tą rozpórkę, także trza coś kombinować. Ja zamontowałem komplet widoczny na zdjęciu
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Pewnie, ale jest na wysokości osłony pod silnikiem ( która już defakto wyleciała ) także domyślasz się co się dzieje jak jeżdżę w tym śniegu Ogólnie zamontowałem tą dolną i górną z A6 jednocześnie i naprawdę wogóle inna jazda.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Cena spoko, bo roboty jest kupa. Ale z dokładką w kolorze też będzie okej.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Sprawa polega na tym, że jest strasznie duży próg pomiędzy dokładką, a zderzakiem i trza by dużo nakładać plastiku bo to jakoś sensownie wyrównać. Ziomek od spawania powiedział mi za to 80zł, ale dałem sobie spokój.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Nie jeżdżę Dziś odebrałem dopiero klucz do gwintu i jutro trochę se go podkręcę, bo inaczej nie wyjadę na drogę.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Moja już po sezonie letnim dobrze nie wygląda, w zimę też dostanie po pupie. Myślę nad metalową, ale jakoś nie mogę się zebrać. Tutaj kolega robił takie homemade - http://www.audi80.pl/a4-b5-18-adr-sesja-z-gleba-w-tle-str-1-i-33-vt30213.htm .[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 15:04_________________________________________________Tymczasem wskoczyło podszybie poliftowe oraz wygłuszenie maski. Teraz trzeba by zamówić osłonę na ABS i inne duperele oraz wymodzić jakąś puszkę na stożek. Przyszły oczekiwane opony, swoją drogą całkiem zacne jak za tą kasę. Założone i jakoś można się turlać. Dorwałem też osłony środkowych słupków w połysku
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Ja też nie wiedziałem, bo nawet nie zaglądałem pod te listwy. Jak nie pasuje to puść go dalej, za tą kasę miałem kilku chętnych jeszcze.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Chodziło mi o tył i o wygładzenie linii łączenia się dokładki ze zderzakiem
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi dawaj więcej zdjęć tyłu Ja myślę wygładzić tą linie na zderzaku, żeby bardziej pasował do esowego na froncie, ciekawe jakby to wyszło...