Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. I tak zaraz któryś to napisze
  2. Felgi wylatują na zimę i gwint oczywiście to samo nie będę go przecież niszczył Poszukam jakieś - 40mm na śniegi w sam raz.
  3. eresy latają sobie w jakimś A8
  4. Komplet uszczelek, płynów, złączek i opasek i pod maską nieco porządku. Zrobiłem również wolną odmę oraz zmieniłem wzmocnienie i chłodnice, bo były w nędznym stanie.
  5. A takie ładne 19stki były na handel
  6. Krycha odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    W miarę możliwości mam zaklepane, ale plastikowe nadkole mnie trzyma by dalej to ogarnąć bez większej rzeźby.
  7. Krycha odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mocowanie osłony dalej dynda Tak jak mówisz parę cm brak
  8. Zobaczymy, w sąsiedniej wiosce kończy się budować hamowania która ogarnie 4x4 tak więc będę miał wsio praktycznie pod nosem i mam nadzieje że jakieś wykresiki będą.
  9. Nie no żartuje żartuje Co się da jeszcze to zrobię.
  10. Dłubie dalej w tym gównie hehe I jak to mówią z gówna bata nie ulepisz
  11. W serii to było jak przyprowadziłem samochód do domu
  12. No co wy, zostaje poczciwe jedenosiemte
  13. Kręcą mnie właśnie jakieś mietki, ale to chyba na przyszły rok już coś wleci. Na tą chwile daje sobie spokój i działam z ważniejszymi sprawami czyt. z silnikiem
  14. Wejdzie tylko nie wiem czy jest jakiś sensowny wzór w 20 calach. Nie wiem czy teraz nie pójdę w szerzej i mniej cali
  15. Tego to najstarsi górale nie wiedzą
  16. A spojrzałem w wątek o er es szóstkach
  17. Nowe kółko będzie czy źle doczytałem?
  18. Sory chłopaki zapomniałem, że wy tam u siebie macie nieco inne oświetlenie.
  19. Ciekawe który polyft ma taką lampkę...
  20. Widzę, że licznik już dotarł Jak wrażenia po skróceniu gałki? Też się na to czaje, ale muszę znaleźć odpowiednią narzynkę.
  21. 5 dych. Teraz to pół forum będzie z takimi jeździć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.