Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. Jak już wspominałem dla mnie Recaro liczyły się tylko w materiale, bo po prostu się w nich zakochałem i nie żałuje [br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 00:17_________________________________________________ Kurde nie wiem czy zakładać. W sumie poliftowy ładnie leży, ale jak patrze na tego z RS4 to aż szkoda go sprzedać, bo jest idealny. Zobaczymy, który prędzej się sprzeda - RS4 400zł, a poliftowy 100zł
  2. fajne radio od NOSBa? Nein, miałem na nie chęć, ale wtedy nie czułem zapotrzebowani na kulture w moim aucie, a w dodatku drogo chciał Dzięki chłopaki za dobre słowo
  3. Bardzo żałuje, ale niestety to nie te.
  4. Wiem, że skóra robiła robotę aleeeeee nie grzana i troszkę jej stan budził moje wątpliwości, bo lubię kurde rzeczy idealne... Teraz może i jest skromniej ale sądzę że ciągle z jajem, a o komforcie jazdy to już nie wspominam Skóra sprzedana już.
  5. Tak więc nabyłem Recaro w materiale czyli moje osobiste marzenie odkąd mam B5. Oczywiście pełna elektryka, podgrzewanie, stan ogólnie bdb. Tylne z są avanta ale po małych przejściach poradziłem sobie i wpakowałem to do sedana Boczki narazie tylko z przodu pod elektrykę, ale to kwestia czasu. W między czasie wskoczyło JVC LH-911 i oryginalne głośniki Zdjęcia troszkę piz*eczkowate bo kiepskim kalkulatorem cudów nie da się pstrykać. Jeszcze wrzucane przez jakiegoś fotszoka, bo fotosik mi dziwnym cudem nie działa, no ale okej.
  6. Pany komplet skór sprzedam z boczkami i podłokietnikiem. Przód w stanie db, tył igiełka, boczki komplet pod 4xel, podłokietnik z tunelem, powiedzmy za 1300zł komplet.
  7. Gewinde fhuj
  8. Wywal plastik i zrób tak jak u mnie - najlepiej kolektor i pokrywa w polerkę.
  9. Wiesz my stawiamy raczej na koło i zawias niż na zbędne pierdoły
  10. Gdzie ten gleboszuracz?
  11. Wchodzę, patrze, leżą - zakochałem się
  12. Nosb robił, więc się da. Trzeba szukać coś z nieco nowszych jedenosiemte.
  13. Zamienię miskę na taką z czujnikiem ?
  14. yyyy mam parę kostek i 3 kartki z rozpiskami, ale to na jutro bo dziś już nie mam siły
  15. Jakaś ironia ? Dozobaczyska na majówce
  16. Nie no jeszcze jestem normalny i do zdjęć gwintu nie opuszczam i nie pokazuje auta na lewarku
  17. przestałem liczyć zaraz po rejestracji auta jakiś klasyczny chodził za mną różowy, ale zszedłem na ziemie [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 15:26_________________________________________________
  18. Kurtfa wczoraj wieczorem wyrósł mi z ziemi 20cm krawężnik i porysowałem lewego przedniego RSa, w tym tygodniu jak mnie złapie wena to rzucam kółeczka w kolor
  19. Eee termometr ledwo dotarł i widzę że już założony
  20. " Krystian jak zrobić tak że masz małe miniaturki, a po kliknięciu otwiera się zdjęcie w pełnym rozmiarze" EE tam dźwięk V-ki, dźwięk turbodoładowanych 4 cylindrów z ITG pod maską jest przyjemniejszy
  21. Tak to mniej więcej wyglądało http://www.audi80.pl/audi-80-b4-przod-cabrio-borbet-a-gwint-kw-skora-tyl-us-vt16026.htm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.