Treść opublikowana przez Krycha
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Jak już wspominałem dla mnie Recaro liczyły się tylko w materiale, bo po prostu się w nich zakochałem i nie żałuje [br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 00:17_________________________________________________ Kurde nie wiem czy zakładać. W sumie poliftowy ładnie leży, ale jak patrze na tego z RS4 to aż szkoda go sprzedać, bo jest idealny. Zobaczymy, który prędzej się sprzeda - RS4 400zł, a poliftowy 100zł
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
fajne radio od NOSBa? Nein, miałem na nie chęć, ale wtedy nie czułem zapotrzebowani na kulture w moim aucie, a w dodatku drogo chciał Dzięki chłopaki za dobre słowo
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
PW Ci maznąłem.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Bardzo żałuje, ale niestety to nie te.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Wiem, że skóra robiła robotę aleeeeee nie grzana i troszkę jej stan budził moje wątpliwości, bo lubię kurde rzeczy idealne... Teraz może i jest skromniej ale sądzę że ciągle z jajem, a o komforcie jazdy to już nie wspominam Skóra sprzedana już.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Tak więc nabyłem Recaro w materiale czyli moje osobiste marzenie odkąd mam B5. Oczywiście pełna elektryka, podgrzewanie, stan ogólnie bdb. Tylne z są avanta ale po małych przejściach poradziłem sobie i wpakowałem to do sedana Boczki narazie tylko z przodu pod elektrykę, ale to kwestia czasu. W między czasie wskoczyło JVC LH-911 i oryginalne głośniki Zdjęcia troszkę piz*eczkowate bo kiepskim kalkulatorem cudów nie da się pstrykać. Jeszcze wrzucane przez jakiegoś fotszoka, bo fotosik mi dziwnym cudem nie działa, no ale okej.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Pany komplet skór sprzedam z boczkami i podłokietnikiem. Przód w stanie db, tył igiełka, boczki komplet pod 4xel, podłokietnik z tunelem, powiedzmy za 1300zł komplet.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Gewinde fhuj
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Wywal plastik i zrób tak jak u mnie - najlepiej kolektor i pokrywa w polerkę.
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Wiesz my stawiamy raczej na koło i zawias niż na zbędne pierdoły
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
dej mu dej mu
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
Gdzie ten gleboszuracz?
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Wchodzę, patrze, leżą - zakochałem się
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Nosb robił, więc się da. Trzeba szukać coś z nieco nowszych jedenosiemte.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Zamienię miskę na taką z czujnikiem ?
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
yyyy mam parę kostek i 3 kartki z rozpiskami, ale to na jutro bo dziś już nie mam siły
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
<sex> Idę montować
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Jakaś ironia ? Dozobaczyska na majówce
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
czemu by nie
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Nie no jeszcze jestem normalny i do zdjęć gwintu nie opuszczam i nie pokazuje auta na lewarku
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
przestałem liczyć zaraz po rejestracji auta jakiś klasyczny chodził za mną różowy, ale zszedłem na ziemie [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 15:26_________________________________________________
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Kurtfa wczoraj wieczorem wyrósł mi z ziemi 20cm krawężnik i porysowałem lewego przedniego RSa, w tym tygodniu jak mnie złapie wena to rzucam kółeczka w kolor
-
[B5 ADR] Przedstawiam moją Audi
Eee termometr ledwo dotarł i widzę że już założony
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
" Krystian jak zrobić tak że masz małe miniaturki, a po kliknięciu otwiera się zdjęcie w pełnym rozmiarze" EE tam dźwięk V-ki, dźwięk turbodoładowanych 4 cylindrów z ITG pod maską jest przyjemniejszy
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Tak to mniej więcej wyglądało http://www.audi80.pl/audi-80-b4-przod-cabrio-borbet-a-gwint-kw-skora-tyl-us-vt16026.htm