Treść opublikowana przez Krycha
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Brakuje czasem pół, a czasem i całego bara
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Porównywałem zderzak od eS do zwykłego i zdecydowanie zwykły bardziej się chowa do środka. Tak więc czka mnie zmiana zderzaka, ale nie na taki z S4 Plast B4 też była ładna i jak oglądam zdjęcia to ciągle się jaram
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
rafalekx planuje i to niedługo, dlatego narazie chyba oleje i będę jeździł tak jak jest Maciek80 dziękować
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Jak wyszło? Wporządku. Jest delikatnie głośniej niż na poprzednich tłumikach. Jedyne co mnie denerwuje to końcówki. Tragicznie wystają i nie wiem czemu, bo w zderzaku z S4 leżały idealnie. Nie wiem czy może zderzak z S4 ma inny dół i dlatego tak się dzieje. No nic kwestia poprawy ewentualnie zmiany końcówek.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Zabawki na dziś popołudnie
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Pewnie zrozumiałeś, że chce malować dach na czarno? W sumie.... ee chyba nie Chodziło mi o rączki, słoneczniki i reszta plastików dookoła. Mam chytry plan na flokowanie tego całego badziewia, bo ori z S4 już ma sporo osób
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Kolor będzie odświeżany, bo wkurzają mnie ryski, zadrapania itp. Ewentualnie dodatek jakiegoś brokatu, ale to wszystko bliżej jesieni.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Dziękuje, fajnie że się podoba Krótko mówiąc to jest setup na codzień, auto z tyłu zjechane jest na sam dół co mnie martwi, bo potrzebuje jeszcze z 1cm. Przód jeszcze mam regulacje w dół, ale niżej się nie da. Klapa wyszła beznadziejnie, ale nie przejmuje się tym bo tak czy siak auto będzie całe lakierowane. Czarna podsufitka jak i reszta gratów na dachu jest w planie
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Siema
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Trochę się podjarałem i coś będę kombinował, ale zdecydowanie skromniej
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Pany końcowy tłumik z S4 ( 2,5 cala przelot ) do wzięcia. Zdjęcia w pierwszym poście
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Będę jeździł na obecnej, wsio jest okej. Pojadę ją tylko shamować Dzięki chłopaki
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
http://www.dynoday.pl/ Shamować tylko.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Krysia to jestem ja, bynajmniej tak na mnie wołają Co do rozpórki poprostu się takla trafiła i zabrałem. Na hamownie jadę 19 czerwca do Warszawy, bynajmniej taki jest plan. Nosb mi coś marudzi za uchem i nie wiem czy pojedziemy, czas pokaże
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Rozpórkę kupiłem na miejscu od kolegi. Fakt na allegro są, ale nie do wersji z klimatyzacją.
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Odpowiem za Plasta - Supersport. Jak się jeździ niech się sam pochwali
-
a4 b5 18 zoll gwint ,alcantara,navi,nowe foty
Zderzaki ala S4 powalają mnie na plecy, widzę je coraz częściej tu na forum
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Pewnie chodzi mu o taką jaką ja mam czyli górną przednich kielichów
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Na tył mam pomysł, ale nieco barbarzyński więc narazie nic nie mówię. Sztywniej jest, ale jakieś przepaści nie zauważyłem. Nosb to samo stwierdził, że czuć różnice po tym jak do siebie wsadził rozpórkę.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Norbi, Moskal dziękówka PARAF Powiem krótko - jest sztywniej, ja odczułem różnice.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Hehe nisko jest z przodu, ale potwierdzam to auto skręca i jeździ do przodu całkiem żwawo Nad tyłem muszę popracować jeszcze trochę, bo mi się gwint skończył
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Ty leszczu co się pucujesz nie swoimi samochodami ? Wydech głośny..... za głośny
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Dzięki chopaczki. Dla potwierdzenia powiem, że to jest zawieszenie jest na codzień. Jeszcze nie zgupiałem by do zdjęć obniżać auto Aha i pomarańczowe kierunki zostają.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Rury były robione na szybko, denerwował mnie ich niechlujny wygląd to prysnąłem białym podkładem + trochę bezbarwnego. Jest to opcja przejściowa, docelowo będą się świeciły jak psu jajca, ale poprostu na to trzeba czasu.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Dzięki Ive Maniusiek2 Co do kratek to pierwsza sprawa nie mam ich, druga po prostu nie wejdą, chyba że z jakąś sporą rzeźbą.