Treść opublikowana przez Krycha
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
I tak to wygląda jak się przyglądam
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
A ja myślałem, że chociaż ty będziesz miał znaczki
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Normanie jak dizel na full przelocie
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Coś tam żyje i coś tam się dzieje. Gril poliftowy 99-01 Zawieszenie gwintowane KW Zdjęcia paździerzowe i na szybko. Aktualnie pracuje nad tym by wsadzić gwint w auto oraz uzupełniam pierdoły czyli nadkola, osłony itp.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Co Ty Krystian AIR-RIDE pakujesz Eee co ty to nie dla mnie, montuje poprostu inny gwint [br]Dopisany: 02 Maj 2010, 20:23_________________________________________________http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1029360168
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
jozku726 dzięki Rafał i ja tutaj od paru dobrych lat. [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 17:02_________________________________________________Panowie gwint FK do Quattro jest na diil jakby ktoś reflekotwał
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Pytanie jest o firmę, a nie wzór. Zresztą napisałem wyżej i nieważne
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
RH
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Przecież widać, że to felgi od Porsche. Oryginalne. Znawcy.... Aleś popsuł to Audi Daniel, aleś popsuł
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Czemu dałeś kolor taki jak Pan Niemczyk miał u siebie?
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Wkońcu
-
[ALL B5] Pytanie o wykładzine podłogi
Witam, mam krótkie i szybkie pytanie czy wykładzina z Avanta w ośce pasuje do sedana z quattro? Pozdrawiam.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Nie, nie mam. Postaram się coś zrobić.
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
hehe nie ma lipy
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Źle Ci z tym miszczuchu?
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Daniel wali w h&%a i tył wysoki Mówię o przodzie
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
EE Panie co tak wysoko?
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
20 jare zajebyszte
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Zaciski w k**wę fajne. Daj buziaka
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Jak wspomniałem post wyżej auto nie pomalowane. 400-500zł drogą nie chodzi, bo tyle muszę dać za dwa elementy Mogę też pomalować za 200zł + lakier, ale wole bez ryzyka
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
dhany, sliv dziękuje Dudi ee tam prężnie byłem na rozpoczęciu sezonu ostatnio. Wpadnę do Was wpadnę tylko muszę się zebrać, no i pomalować auto
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Widzę, że robota wrze... prawie jak w kupejce
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Ostatnio moda na kolorowe klapy
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Tak czy siak żadnych chromów czy satyn nie będzie. Zostają czarne
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Dzięki chłopaki dzięki. Fajnie, że się podoba Wiem, wiem sporo takich kierownic przewinęło się przez moje ręce, a teraz akurat się trafiła nawet ładna to sobie wkońcu zostawiłem Aha i padły słowa zmień gałeczkę na polyft, tylko że ona ma takie dziurki dookoła oznaczeń biegów i one fajnie pasują jak się kiere po lifcie, zaś tutaj nie bardzo miałby do czego pasować, wiec tak czy siak narazie zostaje ta