Treść opublikowana przez Krycha
-
[ALL B5] Parówa
Nawet nie znam szczegółów tej imprezy Poza tym mam łaciate auto i wstyd pokazywać
-
[ALL B5] Parówa
Do VII Ogólnopolskiego Zlotu Audi A4 Klub Polska pozostało: 3 dni 6 h 46 min. 41 sek. Aha
-
[B5 TDI] Achatgrau + svart-matt pakke, SESJA Z SUZI :D (str. 4)
Bez sensu myślenie.
-
[ALL B5] Parówa
Kasa jest, paczka poleciała. Będziesz miał co robić w łikend
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Po co gadacie głupoty za ile była do wyrwania itp aż się słuchać nie chce. Chcecie to kupujecie nie to nie...
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Załóż 17 cali do tego zawieszenia będzie w sam raz
-
[ALL B5] Parówa
Ej ty hamuj bajere Źle nie miałeś
-
[ALL B5] Parówa
Wogóle po co kombinować z czymś innym jak AEB jest najbardziej przyzwoity z tych jedenosiemte.
-
[ALL B5] Parówa
2000pln - silnik 1200pln - przekładka O haha niezłe macie ceny
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Wal się.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panowie był u Nas kolega który zamawiał części z ASO przesiaduje jeszcze tutaj na forum ? Miałbym małą prośbę
-
[B5 AEB] Lewa lampka do oświetlenia tablicy
Ok, przepraszam nie zauważyłem. Dziękuje.
-
[B5 AEB] Lewa lampka do oświetlenia tablicy
Tylko, że to jest do wersji EU. Jest szansa żeby znaleźć numer do US?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Naklejki na zaciski NOSB, wygrawerowany napis na dekielkach NOSB i taka muzyczka w głośniki NOSB DE RIJMERS i lans pełną gębą
-
[B5 AEB] Lewa lampka do oświetlenia tablicy
Tak jak w temacie. Potrzebuje numer lewej lampy do oświetlenia rejestracji do klapy US/Japan. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
z naklejką porsze
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
a jest lepsze miejsce? :mysli Tylny prawy słupek
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Im więcej osób montuje wskaźniki w kratkach tym bardziej się do nich zniechęcam
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Szukaj, szukaj. Miałem tanio gwinta ostatnio do ośki, ale ledwo mi do domu doszedł i już był sprzedany
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Tył źle Ci nie stal, gorzej z przodem Dzięki również.
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
- [ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
bo założyłeś zimówki- [ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
Im wyżej tym twardziej.- Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Ja Ci omechole nie wytykam nic. Inaczej się nie dało z tym bumperem. Tutaj trafiło na biednego, ale zresztą to kwestia czasu.- Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Wal się dzbanie. - [ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO