Treść opublikowana przez Krycha
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Czemu by nie.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Przecież VAG to też Audi więc to żadna konkurencja. Byłem na pierwszym spocie i całkiem fajnie się zapowiada. Ale cóż z tego jak tylko dwie sztuki marki Audi tylko zawitało :gwizdanie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
spadaj leszczu
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
niestety czas gonił bo auto bez silnika na miejscu kuje w oczy Za tydzień wpadnę swoją
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Fajnie, fajnie chłopaki że działacie. Ja niestety auto nie ogarnięte i musiałem wpaść bąkiem Dzięki Jacek za zaworki
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Hehehehe. Auto ma wyjechać w przeciągu dwóch tygodni, chyba że będzie seria jakiś zonków Jutro lokal otwarty od 11 do ostatniego klienta
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Lepsze dresy niż sweterek z łatami na łokciach
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Haha dewiant. No no ładnie świętowaliśmy w tą niedziele ładnie W sumie ładnie mi w tym dresie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie lepiej pod Castoramą? Tam każdy trafi... Ale nieważne róbta gdzie chceta ja i tak wpadnę na chwile i nie swoim autem, bo moje nieco niedomaga
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To jeden macie cmentarz w Ostrowcu? Ciekawe :gwizdanie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To gdzie wkońcu ten spot, żebym Was nie szukał podjadę to odbiorę gadżety od kolegi
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
silver_leon ok jak możesz to odbierz ty żeby nie było komplikacji. Ja podjadę w poniedziałek na spociwo i odbiorę osobiście z Twoich rąk Z góry serdeczne dzięki.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Tak to ja byłem. Wyjechałem przewietrzyć 4 cylindry Zawsze tam się turlamy gdy spadnie trochę śniegu więc pewnie mnie jeszcze tam kiedyś zobaczysz silver_leon mogę i jutro podjechać i odebrać. Spot w poniedziałek najbliższy czy za tydzień? Paragon tylko Nam starczy Marcin będę pamiętał na przyszłość
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
06A 145 710 N coś takiego czyli zawór DV z Audi TT225 sztuk dwie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Chłopy mieszka ktoś blisko ASO Skody? Marcin ty coś pisałeś że zamawiasz z ASO ostatnio zgadza się? Mam dwa małe gadżety do zamówienia. Ale to trzeba jechać zamówić, potem znowu jechać odebrać i takie sranie
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Będzie ok, jutro rozbierzemy po kryjomu
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Się jaracie, bardziej niż on
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Zaraz pójdę do garażu zrobię Chociaż.. wstyd pokazać
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
silnik już na glebie i w garażu, ciężki jepany
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Dizla
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
I jest troszkę szerszy i dłuższy
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Ładny tylko może być ciężko spasować to kolorystycznie PS. Końcówki masz u Daniela
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
czy wypali to najstarsi górale nie wiedzą
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ano Dudi widziałem Cię jak jechałeś w Mostkach przed 19
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Pany gdzie wy się wkońcu spotykacie? Bo o ile mnie oczy nie mylą to parking pod Tesco tak?