Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. Przecież VAG to też Audi więc to żadna konkurencja. Byłem na pierwszym spocie i całkiem fajnie się zapowiada. Ale cóż z tego jak tylko dwie sztuki marki Audi tylko zawitało :gwizdanie:
  2. niestety czas gonił bo auto bez silnika na miejscu kuje w oczy Za tydzień wpadnę swoją
  3. Fajnie, fajnie chłopaki że działacie. Ja niestety auto nie ogarnięte i musiałem wpaść bąkiem Dzięki Jacek za zaworki
  4. Hehehehe. Auto ma wyjechać w przeciągu dwóch tygodni, chyba że będzie seria jakiś zonków Jutro lokal otwarty od 11 do ostatniego klienta
  5. Lepsze dresy niż sweterek z łatami na łokciach
  6. Haha dewiant. No no ładnie świętowaliśmy w tą niedziele ładnie W sumie ładnie mi w tym dresie
  7. Nie lepiej pod Castoramą? Tam każdy trafi... Ale nieważne róbta gdzie chceta ja i tak wpadnę na chwile i nie swoim autem, bo moje nieco niedomaga
  8. To jeden macie cmentarz w Ostrowcu? Ciekawe :gwizdanie:
  9. To gdzie wkońcu ten spot, żebym Was nie szukał podjadę to odbiorę gadżety od kolegi
  10. silver_leon ok jak możesz to odbierz ty żeby nie było komplikacji. Ja podjadę w poniedziałek na spociwo i odbiorę osobiście z Twoich rąk Z góry serdeczne dzięki.
  11. Tak to ja byłem. Wyjechałem przewietrzyć 4 cylindry Zawsze tam się turlamy gdy spadnie trochę śniegu więc pewnie mnie jeszcze tam kiedyś zobaczysz silver_leon mogę i jutro podjechać i odebrać. Spot w poniedziałek najbliższy czy za tydzień? Paragon tylko Nam starczy Marcin będę pamiętał na przyszłość
  12. 06A 145 710 N coś takiego czyli zawór DV z Audi TT225 sztuk dwie
  13. Chłopy mieszka ktoś blisko ASO Skody? Marcin ty coś pisałeś że zamawiasz z ASO ostatnio zgadza się? Mam dwa małe gadżety do zamówienia. Ale to trzeba jechać zamówić, potem znowu jechać odebrać i takie sranie
  14. Będzie ok, jutro rozbierzemy po kryjomu
  15. Zaraz pójdę do garażu zrobię Chociaż.. wstyd pokazać
  16. silnik już na glebie i w garażu, ciężki jepany
  17. I jest troszkę szerszy i dłuższy
  18. Ładny tylko może być ciężko spasować to kolorystycznie PS. Końcówki masz u Daniela
  19. czy wypali to najstarsi górale nie wiedzą
  20. Ano Dudi widziałem Cię jak jechałeś w Mostkach przed 19
  21. Pany gdzie wy się wkońcu spotykacie? Bo o ile mnie oczy nie mylą to parking pod Tesco tak?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.