Treść opublikowana przez Krycha
-
[ALL B5] Wałki 1.8 do 1.8T
http://www.racingforum.pl/waki-z-ADRa-w-18T-t56299.html
-
Spociki w Kielcach
Pan Niemczyk mi tu wciska tani gaz
-
Spociki w Kielcach
Tanio jeździcie, tanio
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Zanim A4 będzie na poziomie B4 to trochę czasu zleci
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Widziałem, siedziałem, jechałem. Fajnie nawet jedzie i w środku bardzo, bardzo zadbana
-
Spociki w Kielcach
No tak swieta racja :polew: szydercy :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
Było przyjechać Ktoś tam miał aparat to niech wrzuci ja siedziałem na murku nie miałem co robić to pstrykałem
-
Spociki w Kielcach
No przecie jaja se robię z tą mocą, na mnie to nie robi wrażenia Tynio szukał zasięgu mimo dupeczek
-
Spociki w Kielcach
Dzięki Daniel za przejażdżkę, jednak te 150 koni różnicy robi swoje Tyle odemnie : Miejscówka dobra, fakt nie ma zasięgu, ale dziewoje fajne
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Ty Danielo nawet taki miałem plan, podbije jutro bąkiem albo kupeją do Ciebie, wezmę pstrykacza ze sobą i zrobimy parę zdjęć
-
[ALL] Brak masy
Nie mocowanie wzmacniacz nie ma nic do tego. Przyjacielu świeci Ci się zielona dioda wzmacniacz działa, a jak czerwona ( czyli bodajże Protection u Ciebie ) to nie działa? Tu bardziej bym obstawiał załączanie wzmacniacza czyli kabel Remote.
-
[ALL B6] Głośniki przód A4 B6 pod radyjko 4x50W
To kup te Helixy, a za resztę kup sobie browarów żeby Ci się lepiej instalowało te głośniki. Kupisz droższe i z pewnością mocniejsze, ale cóż z tego jak przy 2/3 mocy będziesz miał zniekształcenia. Twoja radyjko ( zresztą jak większość ) ma pewnie z 17-20W RMS mocy więc wiesz, dużo nie pogonisz. Pasowało by porządnie wygłuszyć drzwi, ale tego też pewnie nie planujesz. Gwizdki pewnie wejdą w oryginalne miejsca, zaś do wooferów oczywiście dystanse MDF.
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Pucuj się tu Nam nowościami
-
[ALL] Brak masy
Jak w poprzednim aucie było okej to w tym też powinno. Jak masz Firsta to pewnie masz cienkie kable i małe konektory to nie wepniesz się z masą pod śrubę od pasów. Poszukaj innej śruby i przykręć, ale pamiętaj o dobrym oczyszczeniu metalu z lakieru.
-
[ALL B6] Głośniki przód A4 B6 pod radyjko 4x50W
Bez wzmacniacza kup Helixy DB 62.1, bo co byś nie kupił droższego to i tak nie wykorzystasz tych głośników pod samym radiem. Inna opcja to dozbieranie kasy do okablowania i wzmacniacza.
-
[ALL] Brak masy
Puść prosto z akumulatora, będzie najpewniej, a dołożysz tylko parę złotych na 5 metrów kabla. Swoją drogą dość dziwne, że nie masz masy z budy. Weź odkręć śrubę od pasów pod tylną kanapą, zeszlifuj lakier do gołej blache i przykręć tam masę. Dodatkowo sprawdź mocowanie masy przy aku.
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Cytryna, ale ty jesteś hardkorem
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Znowu kpisz, ale jeszcze zobaczysz Ludzie na wsi gadają, że znowu masz coś kuni pod maską
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
EE ni ma czym jak to mówią na wsi Bordowa ma się dobrze, ale sam wiesz jak wygląda Jak założę temat w tym dziale to będziesz mógł sie podlizywać
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
No Dudi wkońcu pokazałeś co masz. Często widuje Cie u Nas na rewirach ładnie się prezentuje.
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Ale z silnikiem to pojechałeś " nosz kur a nie da się okręcić tych śrubek, pierdo le wyjmuje silnik "
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Łysy działaj masz czas do września
-
[ALL B5] Taśma ze standardowej kierownicy do S-Line
Panowie krótkie i szybkie pytanko czy taśma i inne bebechy z kierownicy zwykłej z B5 pasują do trójramiennej S-Line? Sory za zły dział, jak ktoś może niech przeniesie.
-
[Audi 80 Cabrio] 2,0 115km oldtimer
98 rok i zderzak przedni sprzed liftu. Trochę nie ten tego
-
Spociki w Kielcach
szyderca :gwizdanie: