Treść opublikowana przez Krycha
-
Spociki w Kielcach
Podbij następnym razem tylko sie jakoś wyszykuj i umyj niunie
-
[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA
z zazdrości powiem że brzydka żeby moja biała tak wyglądała to bym się cieszył
-
Taki woofer zagra ?? Jakoś ??
d*pa blada z małej skrzynki można uzyskać ciepły i szybki bas, ale takiego świecącego straganu to nie bardzo.
-
Sprzęt zamontowany, ale bagażnik nie wytrzymuje!! Co zrobic?
zalej betonem poważnie to maty na blachę a i pod zamek i cięgiełka gąbkę, nic więcej nie zrobisz.
-
Taki woofer zagra ?? Jakoś ??
Dobry przód + wygłuszenie zacznij od tego, jak ci mało daj na tył głośnik 20cm w małą 20litrową skrzyneczkę i będziesz zadowolony a nie będziesz jakieś dziadostwo szerzył
-
Spociki w Kielcach
AA ty to bałeś się za samochodu wychylić bo nieogolony byłeś! przyznawaj sie Matmę umie a wiesz jaka dobra jest z biologi :D Pany to kiedy ten spot?
-
ALL B6] Wymiana głośników - średnice - dystanse
http://www.powe.com.pl/product_info.php/cPath/36/products_id/246 masz tam opisane co i jak
-
[ALL B5] Głośniki w przednich drzwiach
Do tych głośnik trzeba wzmaka, a nie seryjnego radia. Bo na nim to posłuchasz tylko wiadomości
-
[ALL B5] Głośniki w przednich drzwiach
To jak ty wsadziłeś tego nowego skoro nie rozkręcałeś boczków? Sprawdź kondensator na kablu od woofera do tweetera bo on może być już kupowaty.
-
[ALL B5] Montaż suba w bagażniku sedana - pytanie
No to skrzynia tylko i wyłącznie, albo zmiana przodu. Nie wsadzisz skrzyni nie będzie grania. Ostatecznie ale to dla bardziej wtajemniczonych możesz zabudować woofer w bocznej ściance bagażnika.
-
Spociki w Kielcach
lepi na łikendzie
-
[ALL B5] Montaż suba w bagażniku sedana - pytanie
Dobrze zrobione drzwi i 16cm w nich zagrają lepiej od tego suba
-
Spociki w Kielcach
Haha aleś dowalił :polew: Podobałeś się tej czarnej co gadała ze mną :naughty: Mogłeś coś przy bajerować Co do spota jakiegoś to ja przybędę na bank już na następny
-
[ALL B5] Montaż suba w bagażniku sedana - pytanie
W koło zapasowe wpakuj.
-
[ALL B5] Głośniki w przednich drzwiach
Syczeć syczą i każdy jest zadowolony Jak już wymieniać to cały przedni zestaw bo tak to nigdy sie to kupy trzymać nie będzie.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Taki panel nie jest rewelacyjny bo wszystko trzyma się pewnie na tapicerce i głośnik nie gra w idealnie szczelnej komorze. Z drugiej strony opcja która jak podałem tez jest idealna bo część poweru z głosnika idzie w tapicerkę. Idealne połączenie jest tych dwóch metod : szczelne i sztywne przymocowanie głośnika do poszycia drzwi i wypuszczenie go poza tapicerkę i na zewnątrz ozdobny panel mdf.
-
[ALL B5] podłączenie radia
Za tyle to kupi nowe grube kable a nie będzie podłącze stare 10letnie kable i w dodatku cienkie. Jaki jest sens.. Ale jak wolicie przecież nie widać różnicy na oko
-
[ALL B5] podłączenie radia
Jak masz nie ori radio to i tak oryginalna kostka Ci nie spasuje. Radzę Ci puść nowe kable prosto od radia do głośników pomijając ich wzmacniacz bo jest on dupnej jakości tak jak i kable. Ostatecznie możesz znaleźć kable odpowiedzialne za sygnał w ori wiązce. Z tego co mi wiadomo idzie do głośników 5 kabli 2 są od sygnału a 3 od zasilania.
-
[ALL B5] podłączenie radia
Żółty i czerwony kabel z kostki iso złączasz i dajesz do zasilania radia Było na forum nie raz.
-
Problem z audio
http://www.a4-klub.pl/smf/nawigacja_car_audio_i_cbradio/odp_b5_afn_podlaczenie_tylnych_glosnikow-t22047.0.html;highlight=tylne+g%B3o%B6niki+nie+graj%B1 http://www.a4-klub.pl/smf/nawigacja_car_audio_i_cbradio/odp_b5_adp_help_nie_dzialaja_tylne_glosniki-t16176.0.html;highlight=tylne+g%B3o%B6niki+nie+graj%B1 http://www.a4-klub.pl/smf/nawigacja_car_audio_i_cbradio/b5_ahh_jak_dobrze_podlaczyc_orginalny_wzmacniacz_do_radia_pioneer_deh2920mp-t25372.0.html;highlight=tylne+g%B3o%B6niki+nie+graj%B1
-
Problem z audio
Sprawdź dział warsztat. Zepnij żółty i czerwony kabel z kostki ISO razem Nie wiem ale wydaje mi się ze nie ma takiej opcji.
-
Spociki w Kielcach
Chłopy ja nie mogłem wpaść Rodzina mi zrobiła najazd na chatę i nie miałem czym jechać..
-
Spociki w Kielcach
nie jedzie
-
Spociki w Kielcach
Nosb trzymaj telefon przy "d*pie" jak coś Grzanek czyli wychodzi ze około 5 osób bedzie na spocie takich pewnych, z 80tek to zaczynają wymyślac że to święta i nie maja czasu wiec pewnie nikogo nie bedzie.
-
Spociki w Kielcach
Nom pamiętam ta akcje.. Ale szkoda że na jutro nie wyjedziesz, ale jak coś to może po spocie wpadnę zobaczyć Twoją niunie