Treść opublikowana przez Krycha
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Twoje radio ma prawdziwej mocy koło 4x17W jak większość zresztą ,więc na to nie patrz. Nie słuchałem tych MB ogólnie mają dobre głośniki ale trzeba by odsłuchać by cokolwiek mówić. Do ESów przydał by się wzmak by je rozkręcić.
-
Spociki w Kielcach
EE coś ty poprostu jak pojechałeś to przypomniałem sobie że mam aparat i walnąłem parę fotek
-
Spociki w Kielcach
Znając życie to nie prędko sie zbierzemy
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Wkładałem 20mm kopułki i musiałem dookoła włożyć tam gumę by jakoś to się trzymało bo były za małe. Oryginalne są duże i maja spore obudowy ale ile dokładnie maja to Ci nie powiem bo nie mierzyłem. Jak nikt nie napisze to zmierzę po południu.
-
Spociki w Kielcach
ooo szkoda ze Cię dzisiaj nie było to byś zobaczył jak szalał!
-
Spociki w Kielcach
Haha chyba ją Nosb przy katował bo coś nie chciał ciągnąć
-
Spociki w Kielcach
Integracja z klubem 80tek Mam parę fotek :th: ze zlotu ogólnie było fajnie ale mało Nas było.. [br]Dopisany: 10 Luty 2008, 17:48 _________________________________________________Aha i na zdjęciach nie ma Dudiego ,bo zmył sie nam wcześniej
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Z zazdrości powiem ,że brzydkie
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Wiesz tak czytałem co Ci nie wychodziło mówiłeś że jak ciąłeś za duży to nie chciał wejść jak za mały to znowu nie dało się przykręcić. Tak mi sie przypomniało i ja sam przez to przechodziłem , ja pomogłem sobie docinając z tektury taki panel by pasował idealnie a gdy już go dopasowałem wycinałem taki sam z drewna. Potem jak nie chciał mi wyjść odkręcałem ramkę od drzwi i podnosiłem ją delikatnie do góry następnie wkładałem panel i opuszczałem i skręcałem ramkę. To taka mała wskazówka Tobie raczej się już nie przyda ale może innym.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Panele też mają złe strony, niby głośnik przykręcony jest do mdfu ale cały panel spoczywa na tapicerce i wszystko może wpadać w wibracje. coolkrzychu dzięki Ciężko nie było, mi trochę z tym zeszło bo nie wiedziałem jak to zrobić aż w końcu wpadłem na taki pomysł.
-
[B5 AFN] problem z nowym radiem sony
Znajdź w kostce stałe napięcie 12V i podłącz pod nie żółty i czerwony kabel z radia.
-
Spociki w Kielcach
Może być na Statoilu zresztą i tak po drodze czyli o 12 bądź na miejscu
-
Głośniki Morel dotech MKll opinie??
Bartas chyba takie miał to się wypowie na ich temat
-
Spociki w Kielcach
dudi75 Spot o 13 to myślę że koło 12 będę leciał na Kielce
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
No cóż trudno szkoda że mieszkasz na drugim końcu Polski tak to bym Ci pomógł.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
A co Ci nie wychodzi?
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Lepiej dać nowe oczywiście jak takie masz, bo ori są nieco cienkie. Wiec puść nowe. A co do kostki to wyjmij piny z kostki iso wywalisz stary kabel i dolutujesz do pina nowe kabel i po problemie.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Jakie kable co idą do radia? Przecież masz oryginalne kable co idą do radia to odłączasz je od starych głośników i wpinasz w zwrotnice.
-
SPOTY RADOMSKIE
Gdyby coś się działo i ja mógłbym wpadać.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
pucek2509 zmieniaj na 16stki bo warto
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Na dole w prawym roku tuż pod głośnikiem jest taki uchwyt w kształcie litery L i jego trzeba usunąć.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178&kid=179&pid=1094 Tapicera nigdzie nie odstaje, pozbywasz się tylko jednego uchwytu na dole boczka.
-
Który system dwudrożny najlepszy :
No to wszystko jasne Montujcie te GZ i będziecie zadowoleni :th: znaczy kolega..[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 14:48 _________________________________________________Wogóle wy to macie fajnie w b6. My w b5 to tak musimy się męczyć by upchnąć 16cm głośnik w drzwi a wy kupujecie dystans za 40zł i gotowe
-
Który system dwudrożny najlepszy :
No tak ale oryginalna instalacje i tak musicie usunąć. Przecież żeby to jakoś grało i tak musicie wsadzić w MDF - http://www.powe.com.pl/product_info.php/cPath/36/products_id/246 .
-
Który system dwudrożny najlepszy :
Wymienić głośnik to minuta roboty, przecież głośnik pewnie będzie w dystansie MDF wiec odkręcasz głośnik i wstawiasz nowy. Boczka nie trzeba montować za każdym razem. Niech sobie sam odsłucha co mu najbardziej pasuje bo to jemu ma się podobać ,a nie Nam. Ja obstawiam Ground Zero. I to zdecydowanie.