Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. Jak pod samo radio to Helix ,jak napędzane wzmacniaczem to Ground Zero, JBL to marketowa "kupa".[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 13:16 _________________________________________________Boberek za cenę tych kiperawych Hertzów można mieć PB Es6C które biją je na łeb
  2. Dziwne pytanie skoro ma je na półce w domu to nie może je podłączyć posłuchać i wybrać najlepszy?
  3. Przód zestaw odseparowany 16cm + wzmacniacz dwukanałowy Dobre przygotowanie miejsca pod woofer + wygłuszenie drzwi Słupki zrezane pod tweeter Sub 15' + monoblock Okablowanie Dobra używana jednostka Taki byłby mój plan. Ale ja na Twoim miejscu wziąłbym te pięć tysiączków i zasuwał do zakładu caraudio gdzie zrobią Ci to konkretnie.
  4. Tak powinna sie wyświetlić.
  5. Zgadza się, tamtem parking pięknie wyłożony kosteczką
  6. Podstawowe pytanie czym to będzie napędzane? Radiem ?
  7. Ostatnio robiliśmy 22 grudnia i było Nas całkiem sporo koło 20 aut. Narazie są chętni ale jeszcze to nie ta ekipa co poprzednio. Narazie zbieramy team :th: Oficjalna data to 10 luty godzina 13, na parkingu przy cmentarzu naŚciegiennego. Jak chcecie to i ekipa A4 może się zebrać.
  8. Panowie szykujemy zlocik Audi 80,90 10 lutego na parkingu na cmentarzu ul.Ściegiennego kto chce może się dołączyć
  9. Było dużo razy na forum wystarczy poszukać. Odkręć pokrywę od komputera i tamtędy widać dziurę przez która puszczasz kabel.
  10. audiii a4 wydaje mi się że PB są zdecydowanie lepsze. Mają prawdziwe zwrotnice a nie jakieś badziewne filtry. Ogólnie zestaw godny uwagi. W dodatku teraz są w dobrych cenach na Essie.
  11. Podstawa to tak tanim kosztem przód zrobić dobre miejsce pod 13cm głośniki + wzmacniacz 4 kanałowy 2 kanały dać na przód 2 zmostkować i w bagażnik wpakować skrzynkę. Doliczyć trzeba koszty okablowania. Na przednie głośniki trzeba mieć koło 300zł szukaj Powerbasów ES-5c albo S5 tańszych. Wzmak to jakaś używana Alpine V12 lub z tańszych Blaupunkt/Carpower. Koło 300-400zł będzie kosztował wzmak. Zostaje 300zł na suba i kabelki. Kabelki to wydatek 100zł. Wiec do suba musisz dołożyć. Na Twoim miejscu celował bym w coś z Powerbassa np S-10/S-10D ,a obudowę zrobić samemu wyjdzie taniej. To tak po krótce przedstawiłem plan działania jaki ja bym zrobił. Pamiętaj że musisz kupic przejściówkę do radia by miało wyjścia na RCA bo Chorus takich nie ma. Aha i tylne głośniki zostaw w spokoju
  12. ty lepiej wkładaj silnik ,a nie będziesz gadał
  13. Panowie taka ładna pogoda trzeba się zebrać i zrobić spotkanko w plenerze [br]Dopisany: 03 Luty 2008, 13:04 _________________________________________________A może coś w tą niedziele nadchodzącą? Na koniec ferii
  14. Żarówka typu R5 http://www.allegro.pl/search.php?string=r5&category=620&category=623
  15. do niebieskiego kabla wychodzącego z radia
  16. Na początek sprawdź dobrze polaryzację czyli plus do plus - do -
  17. No cóż póki nie podasz jakimi funduszami dysponujesz na tą całą "imprezę" to nikt Ci nic sensownego nie doradzi
  18. W takim przypadku po podłączeniu tego adaptera tracisz dwa kanały z radia. Ale za to będziesz mógł podpiąć pod to wzmacniacz dwukanałowy niezależny. A do tego wzmacniacza co już będziesz chciał czy zwykłe głośniki na przód czy też suba. T
  19. Wielkie dzięki za info o takie coś mi chodziło
  20. I te dodatkowe woofery dwa masz wpięte bezpośrednio w zwrotnice z kolejną parą wooferów?
  21. Czy zwrotki do przedniego zestawu kupowałeś gotowe czy robili Ci w carmani?
  22. http://www.allegro.pl/item303830448_adapter_wyjscia_cinch_rca_z_glosnikowych_.html Tyle Ci do szczęścia potrzeba
  23. Krycha odpowiedział(a) na Pomarancz temat w Audi A4 B5
    Tak po lifcie są takie same.
  24. Krycha odpowiedział(a) na Pomarancz temat w Audi A4 B5
    Niezłe te linki dajesz... "fajna kierowniczka" w pierwszym linku Przecież w tym linku pokazałeś zwykła kierę od a4 więc nie rozumiem o co pytasz
  25. Grając skrzynia będzie wytwarzała ciśnienie które będzie wpływać na jakość grania tych elips. Po prostu będzie wpływać na ruchy membrany. A te argumenty które podałeś to już wystarczający dowód na to że głośniki z tyłu są zbędne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.