Treść opublikowana przez Krycha
-
Który system dwudrożny najlepszy :
Jak pod samo radio to Helix ,jak napędzane wzmacniaczem to Ground Zero, JBL to marketowa "kupa".[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 13:16 _________________________________________________Boberek za cenę tych kiperawych Hertzów można mieć PB Es6C które biją je na łeb
-
Który system dwudrożny najlepszy :
Dziwne pytanie skoro ma je na półce w domu to nie może je podłączyć posłuchać i wybrać najlepszy?
-
Car Audio jakie?
Przód zestaw odseparowany 16cm + wzmacniacz dwukanałowy Dobre przygotowanie miejsca pod woofer + wygłuszenie drzwi Słupki zrezane pod tweeter Sub 15' + monoblock Okablowanie Dobra używana jednostka Taki byłby mój plan. Ale ja na Twoim miejscu wziąłbym te pięć tysiączków i zasuwał do zakładu caraudio gdzie zrobią Ci to konkretnie.
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
Tak powinna sie wyświetlić.
-
Spociki w Kielcach
Zgadza się, tamtem parking pięknie wyłożony kosteczką
-
Który system dwudrożny najlepszy :
Podstawowe pytanie czym to będzie napędzane? Radiem ?
-
Spociki w Kielcach
Ostatnio robiliśmy 22 grudnia i było Nas całkiem sporo koło 20 aut. Narazie są chętni ale jeszcze to nie ta ekipa co poprzednio. Narazie zbieramy team :th: Oficjalna data to 10 luty godzina 13, na parkingu przy cmentarzu naŚciegiennego. Jak chcecie to i ekipa A4 może się zebrać.
-
Spociki w Kielcach
Panowie szykujemy zlocik Audi 80,90 10 lutego na parkingu na cmentarzu ul.Ściegiennego kto chce może się dołączyć
-
Instalacja Car Audio, Zabudowa bagażnika a4 b5 sedan
Było dużo razy na forum wystarczy poszukać. Odkręć pokrywę od komputera i tamtędy widać dziurę przez która puszczasz kabel.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
audiii a4 wydaje mi się że PB są zdecydowanie lepsze. Mają prawdziwe zwrotnice a nie jakieś badziewne filtry. Ogólnie zestaw godny uwagi. W dodatku teraz są w dobrych cenach na Essie.
-
Kolejne pytanie w sprawi sprzętu
Podstawa to tak tanim kosztem przód zrobić dobre miejsce pod 13cm głośniki + wzmacniacz 4 kanałowy 2 kanały dać na przód 2 zmostkować i w bagażnik wpakować skrzynkę. Doliczyć trzeba koszty okablowania. Na przednie głośniki trzeba mieć koło 300zł szukaj Powerbasów ES-5c albo S5 tańszych. Wzmak to jakaś używana Alpine V12 lub z tańszych Blaupunkt/Carpower. Koło 300-400zł będzie kosztował wzmak. Zostaje 300zł na suba i kabelki. Kabelki to wydatek 100zł. Wiec do suba musisz dołożyć. Na Twoim miejscu celował bym w coś z Powerbassa np S-10/S-10D ,a obudowę zrobić samemu wyjdzie taniej. To tak po krótce przedstawiłem plan działania jaki ja bym zrobił. Pamiętaj że musisz kupic przejściówkę do radia by miało wyjścia na RCA bo Chorus takich nie ma. Aha i tylne głośniki zostaw w spokoju
-
Spociki w Kielcach
ty lepiej wkładaj silnik ,a nie będziesz gadał
-
Spociki w Kielcach
Panowie taka ładna pogoda trzeba się zebrać i zrobić spotkanko w plenerze [br]Dopisany: 03 Luty 2008, 13:04 _________________________________________________A może coś w tą niedziele nadchodzącą? Na koniec ferii
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
Żarówka typu R5 http://www.allegro.pl/search.php?string=r5&category=620&category=623
-
[B5 ADP] Podpięcie wzmacniacza
do niebieskiego kabla wychodzącego z radia
-
Problem ze wzmacniaczem
Na początek sprawdź dobrze polaryzację czyli plus do plus - do -
-
Kolejne pytanie w sprawi sprzętu
No cóż póki nie podasz jakimi funduszami dysponujesz na tą całą "imprezę" to nikt Ci nic sensownego nie doradzi
-
[B5 ADR] Podłaczenie wzmacniacza i tuby do radia seryjnego.
W takim przypadku po podłączeniu tego adaptera tracisz dwa kanały z radia. Ale za to będziesz mógł podpiąć pod to wzmacniacz dwukanałowy niezależny. A do tego wzmacniacza co już będziesz chciał czy zwykłe głośniki na przód czy też suba. T
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Wielkie dzięki za info o takie coś mi chodziło
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
I te dodatkowe woofery dwa masz wpięte bezpośrednio w zwrotnice z kolejną parą wooferów?
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Czy zwrotki do przedniego zestawu kupowałeś gotowe czy robili Ci w carmani?
-
[B5 ADR] Podłaczenie wzmacniacza i tuby do radia seryjnego.
http://www.allegro.pl/item303830448_adapter_wyjscia_cinch_rca_z_glosnikowych_.html Tyle Ci do szczęścia potrzeba
-
[B5] Kierownica z B6
Tak po lifcie są takie same.
-
[B5] Kierownica z B6
Niezłe te linki dajesz... "fajna kierowniczka" w pierwszym linku Przecież w tym linku pokazałeś zwykła kierę od a4 więc nie rozumiem o co pytasz
-
[B5 ADR] Głośniki 6x9 PIONEER TS-A6921 - jakie wady?
Grając skrzynia będzie wytwarzała ciśnienie które będzie wpływać na jakość grania tych elips. Po prostu będzie wpływać na ruchy membrany. A te argumenty które podałeś to już wystarczający dowód na to że głośniki z tyłu są zbędne.