Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. Mata dekarska to koszt koło 70-80zł rolka 22,5x10metrów ceny tam dokładnie nie pamiętam. Idź do Castoramy czy Obi. Zajmij sie przodem tył zostaw w świętym spokoju. Lepi kupić gorsze głośniki, a wygłuszyć drzwi i zrobić dobre miejsce na głośnik.
  2. Nie lepi odrazu 16cm? Po co bawić się w półśrodki. Sam przez to przechodziłem i wiem jak to jest.
  3. Ja swego czasu miałem tak http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=1610ebca498718be Wzmacniacze przykręcone do płyty mdf, a ona do blachy.
  4. Ski się zdarzają czasem jakieś, erkę to chyba tą jedna widziałem tylko, jest druga RS ale 6 Nawet S4 w tej nowej budzie po wiosce już lata Jak na taką mieścinę to nieźle
  5. Widziałem to auto dzisiaj stoi na placu w serwisie opon PRESTO. Nosb to jest zaraz jak wjeżdżasz do Starachowic od strony Skarżyska Oczywiście to jeśli ta RS4 na jakiś dziwnych tablicach stała.
  6. Będzie grać głośno, ale jakościowo mizernie z takich jajek trudno uzyskać dobry dźwięk, w dodatku są one montowane w tylnej półce. Ale jeśli chodzi o głośności narobienie zamieszania w aucie to będą okej.
  7. Da radę zamontować czemu by nie ale zagrają efektywnie a nie efektownie
  8. pod siedzeniem, w schowku, w bagażniku, w kole zapasowym, za tapcierką boczną bagażnika. Wszytsko zalęzy od wymiarów wzmacniacza.
  9. Widuje to auto na mieście, ale tylko z daleka. Z bliska nie widziałem. Nosb wpadnij to skoczymy oblukać to cudo
  10. arszenik jak będziesz robił zdjęcia to i ja wpadam na sesje [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 16:19 _________________________________________________w ten piatek nie dam rady ;/ za tydzien jak najbardziej
  11. głosniki PB L6C albo ES6C wzmak Alpinka V12 MRV-F300 tyle odemnie
  12. to panowie ustalajcie następną datę to i ja podbije planujemy 3 maja zrobić spota 80tek jak coś to wbijajcie godzina 15
  13. lewy próg zasilanie, prawy/środkowy tunel rca i bez kłopotów będzie
  14. ile was było? na następny wpadam na bank bo już niunia się rejestruje
  15. Grzanek żebyś wiedział skrzynie ledwo z bagażnika mogłem wyciągnąć tak ciężka Nosb fakt dobra była ale silnik żarł a nie było czym jechać
  16. Ja już nie mam swojej padaki jak mnie wpuścicie to będę mógł czasami wpadać czymś innym
  17. żaden z tych ani Phonocar ani JBL za 300zł możesz mieć PB S6C które biją je na łeb i szyje...
  18. Tak to samo miałem zakleiłeś drucik z ryglem. Poprostu zrób dziurę w macie by on mógł swobodnie się poruszać w górę i w dół.
  19. aj i znowu nic nikomu nie pasuje
  20. Impregnatem do drewna pomaluj, bo woda będzie się skraplać i po matach będzie lecieć prosto na ten panel i głośnik. Więc jakoś ładnie to zabezpiecz.
  21. dlatego napisałem Twój samochód Twoje odczucia
  22. Moze być ciężko ale kombinuj może dasz jakiś mały dystans na wierzch i sie zmieszczą. Dokładnie ile tam jest to sam musisz sobie pomierzyć jak wykonasz panel, ja teraz już nie mam jak pomierzyć jaki głośnik wchodzi w takiej kombinacji max.
  23. Po coś te Boschmany dawał to ja nie wiem było sobie lepiej kupić wzmak i głośniki z przodu zmienić a nie psuć scenę jakimiś jajkami. Ale Twój samochód i Twoje odczucia
  24. Paneli podłogowych nie było? Nie wiem wogóle czy na sztuki sprzedają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.