Treść opublikowana przez Krycha
-
[ALL B5] Głośniki 6x9 w tylną półkę
Mata dekarska to koszt koło 70-80zł rolka 22,5x10metrów ceny tam dokładnie nie pamiętam. Idź do Castoramy czy Obi. Zajmij sie przodem tył zostaw w świętym spokoju. Lepi kupić gorsze głośniki, a wygłuszyć drzwi i zrobić dobre miejsce na głośnik.
-
Jaki zestaw 13-tek
Nie lepi odrazu 16cm? Po co bawić się w półśrodki. Sam przez to przechodziłem i wiem jak to jest.
-
[B5 SEDAN] Miejsce na wzmacniacz
Ja swego czasu miałem tak http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=1610ebca498718be Wzmacniacze przykręcone do płyty mdf, a ona do blachy.
-
[ALL B5] Głośniki 6x9 w tylną półkę
A z przodu co masz?
-
Spociki w Kielcach
Ski się zdarzają czasem jakieś, erkę to chyba tą jedna widziałem tylko, jest druga RS ale 6 Nawet S4 w tej nowej budzie po wiosce już lata Jak na taką mieścinę to nieźle
-
Spociki w Kielcach
Widziałem to auto dzisiaj stoi na placu w serwisie opon PRESTO. Nosb to jest zaraz jak wjeżdżasz do Starachowic od strony Skarżyska Oczywiście to jeśli ta RS4 na jakiś dziwnych tablicach stała.
-
[ALL B5] Głośniki 6x9 w tylną półkę
Będzie grać głośno, ale jakościowo mizernie z takich jajek trudno uzyskać dobry dźwięk, w dodatku są one montowane w tylnej półce. Ale jeśli chodzi o głośności narobienie zamieszania w aucie to będą okej.
-
[ALL B5] Głośniki 6x9 w tylną półkę
Da radę zamontować czemu by nie ale zagrają efektywnie a nie efektownie
-
[B5 SEDAN] Miejsce na wzmacniacz
pod siedzeniem, w schowku, w bagażniku, w kole zapasowym, za tapcierką boczną bagażnika. Wszytsko zalęzy od wymiarów wzmacniacza.
-
Spociki w Kielcach
Widuje to auto na mieście, ale tylko z daleka. Z bliska nie widziałem. Nosb wpadnij to skoczymy oblukać to cudo
-
Spociki w Kielcach
arszenik jak będziesz robił zdjęcia to i ja wpadam na sesje [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 16:19 _________________________________________________w ten piatek nie dam rady ;/ za tydzien jak najbardziej
-
Co sądzicie o tych głośnikach Phonocara ?
głosniki PB L6C albo ES6C wzmak Alpinka V12 MRV-F300 tyle odemnie
-
Spociki w Kielcach
to panowie ustalajcie następną datę to i ja podbije planujemy 3 maja zrobić spota 80tek jak coś to wbijajcie godzina 15
-
[B5 AVG] Długość przewodu i miejsce wzmacniacza
lewy próg zasilanie, prawy/środkowy tunel rca i bez kłopotów będzie
-
Spociki w Kielcach
ile was było? na następny wpadam na bank bo już niunia się rejestruje
-
Spociki w Kielcach
Grzanek żebyś wiedział skrzynie ledwo z bagażnika mogłem wyciągnąć tak ciężka Nosb fakt dobra była ale silnik żarł a nie było czym jechać
-
Spociki w Kielcach
Ja już nie mam swojej padaki jak mnie wpuścicie to będę mógł czasami wpadać czymś innym
-
Co sądzicie o tych głośnikach Phonocara ?
żaden z tych ani Phonocar ani JBL za 300zł możesz mieć PB S6C które biją je na łeb i szyje...
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Tak to samo miałem zakleiłeś drucik z ryglem. Poprostu zrób dziurę w macie by on mógł swobodnie się poruszać w górę i w dół.
-
Spociki w Kielcach
aj i znowu nic nikomu nie pasuje
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Impregnatem do drewna pomaluj, bo woda będzie się skraplać i po matach będzie lecieć prosto na ten panel i głośnik. Więc jakoś ładnie to zabezpiecz.
-
[ALL B5] Montaż suba w bagażniku sedana - pytanie
dlatego napisałem Twój samochód Twoje odczucia
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Moze być ciężko ale kombinuj może dasz jakiś mały dystans na wierzch i sie zmieszczą. Dokładnie ile tam jest to sam musisz sobie pomierzyć jak wykonasz panel, ja teraz już nie mam jak pomierzyć jaki głośnik wchodzi w takiej kombinacji max.
-
[ALL B5] Montaż suba w bagażniku sedana - pytanie
Po coś te Boschmany dawał to ja nie wiem było sobie lepiej kupić wzmak i głośniki z przodu zmienić a nie psuć scenę jakimiś jajkami. Ale Twój samochód i Twoje odczucia
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Paneli podłogowych nie było? Nie wiem wogóle czy na sztuki sprzedają