Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. Krycha odpowiedział(a) na domjenick temat w 1.8T
    http://www.przeklej.pl/plik/nagranie-1-mp3-00032l7se96u Testowałem sama dziurkę w DV - raczej bez efektu. Może króciec/dysza robiła by tu robotę, ale nie chciało mi się bawić.
  2. Cały Daniel i ta jego skromność :gwizdanie:
  3. Ty ale jak się lansował, z jedną ręką na kierownicy
  4. Kilka szybkich zdjęć niskiej jakości i bez przykładania się. Foty z dzisiejszej imprezy w Katowicach. Po raz kolejny powtórze, że kocham to auto Daniel pozdrów Anie
  5. Dwa u góry i ten jeden boczny wystarczają. 99% z tych co przerabiali tak jeździ
  6. kurewa a wydawało mi sie że gdzies czytałem że to in pro , wiec co to jest ???? Zwykłe Depo troszeczkę podłubane przez Daniela Co do rozklejania to niekoniecznie trzeba do pieca. Opalarką można też to zrobić.
  7. Niestety to nie IN PRO
  8. daj do flokowania , wyjdzie Ci około 150pln za słupek Ile? 60-80zł to jest średnia cena.
  9. Nie zaszkodzi, ładuj głośniki śmiało.
  10. Dudi nie szalej tak po zabudowanym Dziś widziałem Cię na wiosce u Nas, jechałeś pewnie ze stolicy
  11. Chyba nie do końca, bo się nie zatrzaskuję. Nieważne, ale siedzi dobrze i nie ma możliwości by wyleciały. Kto chce może walić 100zł za dwie kostki.
  12. Ja bym wybrał to co Ci się najbardziej podoba, bo robisz auto dla siebie, a nie dla forum. Jakbym brał dla siebie coś z Twoich propozycji to albo Keskiny albo Riale, Mamy to oklepane felgi które widać w co drugim aucie na forum zaś Kahn-y wogóle nie pasują.
  13. Policja za czerwony migacz zabierze Ci dowód z miejsca. Przechodziłem przez to. Żarówki też nic pewnie nie dadzą, bo światło będzie zbyt słabe żeby przebić się swoją barwą przez czerwony klosz.
  14. To jest US i jest identyczna jak lampa po lifcie tylko nie ma w środku pomarańczowego wkładu i zapierdziela na czerwono.
  15. Faktycznie sprawdziłem i tak jest. Kostka od podnośnika pasuje idealnie. Można zaoszczędzić około 100zł, gdyż takie kostki są w każdym aucie co ma elektryczne podnośniki szyb - a jest ich dość sporo. Pasuje wsio tak jak trzeba :
  16. Mi tylko zależy na tym czy pasują, bo i tak nie będę ich kupował ponieważ mam ich pod dostatkiem. Jak dostane lampy w łapki to sprawdzę czy owe kostki na 100% pasują.
  17. Panowie obiło mi się o uszy przeszukując 32 strony tego tematu, że do owych lamp pasują wtyczki od elektrycznego podnośnika szyby. Zgadza się?
  18. Bóg zapłać dobry człowieku.
  19. Panowie mam pytanie z tych raczej dziwnych Jaką średnicę zewnętrzną ma oryginalny wężyk który dodają do wskaźnik AG? Może być tak pi razy drzwi.
  20. Wy i te Wasze szatańskie pomysły. Jak można ciąć półkę pod głośniki "jajowate"? Masz oryginalne radio to zakup za parę groszy oryginalne głośniki w tylną półkę i zamontuj je w przyszykowane miejsca. Będziesz miał więcej kasy i potrzebę na coś lepszego to kupisz sobie lepsze radio, zrobisz porządnie przednie drzwi ewentualnie wepniesz wzmacniacz. Takie robienie od d*py strony to się kupy nie trzyma...
  21. Skyliner89 chłopie o gazie to pierdzielisz aż się nie chce słuchać... Poczytaj trochę, popytaj użytkowników owych instalacji, a dopiero potem gadaj takie rożne dziwne rzeczy. Sory za OT.
  22. Od Daniela pewnie ten fisior, od Daniela
  23. Poziu i jak wiadomo coś na temat Twoich "test pajpów" ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.