Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. Ok, dzięki za wskazówki. Muszę sam wsio powoli posprawdzać. Aha i nie mam K03.
  2. Powiem szczerze, że nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych, bynajmniej narazie...
  3. AG najtańsza seria. Sprawdzałem gruchę kompresorem i niby jest wsio okej, ale to tylko na moje niefachowe oko.
  4. Sztanga była i raczej jest ok, bo wcześniej jakby nie patrzeć latało dobrze. Program nie jest seryjny.
  5. Witka chłopy. Mam pewien problem, otóż w moim jeden osiem te które hula już od jakiegoś czasu turbina pompowała sobie 1.5bara w piku. Kilka dni temu coś się naprawiło i obecnie mam do 1.8bara chwilowego oczywiście. Nie wiem w czym tkwi sęk, bo mimo wszystko boję się o mój motór Panowie do rzeczy, N75 podmienione, gruszka sprawdzona - uchyla sie, wsio jest okej. Nie wiem co dalej? Macie jakieś pomysły co sprawdzać i co dalej kombinować? Zdrówka.
  6. ITG :naughty: :naughty: na moc nie licze , chodzi o dźwięk , do tego pójdzie Forge007 i... :kox: mi nie przeszkadza Ta dźwięk jest kox
  7. Danielu, a pod moją turlaj fele piętnastkę wejdzie coś? Hehe Na wiosnę zmienię felgi to zmienię hamowanie
  8. tyle ładnych dupeczek w jednym miejscu?
  9. hahah właśnie o tym mówię, nieźle dawałeś na dwupasmówce, rzucało cię jak kota po śliwkach
  10. we dwóch żeście nieźle świrowali, dewianty
  11. haha spadaj, ja nie mam zdjęć, znaczy parę ale słabo Cię widać.. Plastuch i suhy nieźle dajecie na trase, kunie was poniosły? ahahha Daniel się żalił że miał miękko w gaciach jak z Tobą wracał
  12. Ja bym się bał
  13. Mieli przenieść na 17:30 ale zostało wkońcu na 16 o ile dobrze czytam.
  14. godzina 16 niedziela parking nad targowicą
  15. Dudi ja jadę.
  16. Na allegro jest od groma takich samych do 200zł różniących się napisami. Sam używam takiej i parę aut już zrobiła. Jak do amatorskiej polerki spokojnie starcza.
  17. wiem, wiem pamiętam jakby to było wczoraj
  18. Pamiętam to B3 z forum jeszcze
  19. Zakładaj podłokietnik do auta i pokazuj jak się zgrywa z resztą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.