Treść opublikowana przez Krycha
-
[B5 AEB] Problemy z doładowaniem...
Ok, dzięki za wskazówki. Muszę sam wsio powoli posprawdzać. Aha i nie mam K03.
-
[B5 AEB] Problemy z doładowaniem...
Powiem szczerze, że nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych, bynajmniej narazie...
-
[B5 AEB] Problemy z doładowaniem...
AG najtańsza seria. Sprawdzałem gruchę kompresorem i niby jest wsio okej, ale to tylko na moje niefachowe oko.
-
[B5 AEB] Problemy z doładowaniem...
Sztanga była i raczej jest ok, bo wcześniej jakby nie patrzeć latało dobrze. Program nie jest seryjny.
-
[B5 AEB] Problemy z doładowaniem...
Witka chłopy. Mam pewien problem, otóż w moim jeden osiem te które hula już od jakiegoś czasu turbina pompowała sobie 1.5bara w piku. Kilka dni temu coś się naprawiło i obecnie mam do 1.8bara chwilowego oczywiście. Nie wiem w czym tkwi sęk, bo mimo wszystko boję się o mój motór Panowie do rzeczy, N75 podmienione, gruszka sprawdzona - uchyla sie, wsio jest okej. Nie wiem co dalej? Macie jakieś pomysły co sprawdzać i co dalej kombinować? Zdrówka.
-
[ALL B5] Parówa
ITG :naughty: :naughty: na moc nie licze , chodzi o dźwięk , do tego pójdzie Forge007 i... :kox: mi nie przeszkadza Ta dźwięk jest kox
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Danielu, a pod moją turlaj fele piętnastkę wejdzie coś? Hehe Na wiosnę zmienię felgi to zmienię hamowanie
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Tyż chce hamulce
-
Spociki w Kielcach
tyle ładnych dupeczek w jednym miejscu?
-
Spociki w Kielcach
hahah właśnie o tym mówię, nieźle dawałeś na dwupasmówce, rzucało cię jak kota po śliwkach
-
Spociki w Kielcach
we dwóch żeście nieźle świrowali, dewianty
-
Spociki w Kielcach
haha spadaj, ja nie mam zdjęć, znaczy parę ale słabo Cię widać.. Plastuch i suhy nieźle dajecie na trase, kunie was poniosły? ahahha Daniel się żalił że miał miękko w gaciach jak z Tobą wracał
-
Spociki w Kielcach
Ja bym się bał
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Bez rewelki
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Mieli przenieść na 17:30 ale zostało wkońcu na 16 o ile dobrze czytam.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
godzina 16 niedziela parking nad targowicą
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
Naprawdę ładnie się prezentuje.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dudi ja jadę.
-
[ALL] Polerka do auta ?? pytanie :) ??
Na allegro jest od groma takich samych do 200zł różniących się napisami. Sam używam takiej i parę aut już zrobiła. Jak do amatorskiej polerki spokojnie starcza.
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Poszło.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
wiem, wiem pamiętam jakby to było wczoraj
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Pamiętam to B3 z forum jeszcze
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Jeszcze trza pchać
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Zakładaj podłokietnik do auta i pokazuj jak się zgrywa z resztą
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Wiesz z elektryką to nie ma lekko