Treść opublikowana przez Krycha
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
swift300 hehe dziękówa Wkońcu po długich poszukiwaniach znalazłem i kupiłem podłokietnik w oryginalnej skórze pod kolor reszty tapicerki. Miał być idealny wizualnie, ale jak dla mnie trochę mu brakuje.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Hehe dzięki Rafał, widze że i Ciebie tutaj przywiało Świadczą o tym choćby 19 calowe felgi z RS6 i Intercooler z iveco Hehe tyś nie lepszy
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
EE ma być dyskretnie, ja to jestem skromny
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
A, bo do mnie trzeba składanego lusterka i właśnie nie wiem czy ten mechanizm od składania jest w trójkącie który zachowujemy od europejskiego lusterka czy też nie. Muszę się rozejrzeć w temacie W sumie jakieś kolorowe to mam, ale mi trza czarnego.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Hehe na tym w zimę? Ano wtedy było kiepsko Wszyscy walą w kolor u mnie zostają czarne, tak samo jak klamki. Szkoda że w zderzaku od S4 nie można dać czarnego dołu, bo tez bym zostawił.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Na allegro nie ma tych tablic, bynajmniej ja nic o tym nie wiem. Posłałem Ci PW. Teraz wszyscy będą zapitalać na małych rejestracjach
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
"ten zacisk to od ciężarówki ?"
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Zaczyna sie, ale ja się nie gniewam
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Lakiernik malował. Miała wyjść czerń fortepianowa, wyszedł czarny półmat.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
W urzędzie dostaniesz kwadrata ( 52zł ), ale takiej małej prostokątnej nie. Szczerze? Wolę się sr** po gaciach czy psy mi zabiorą dowód o tablicę czy tez nie, niż jeździć z kwadratem z tyłu
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Blacha o wymiarach 6/12 czyli typowo US.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
1. Nie wiem, mam w bagażniku ori rejestracje i dwa wkręty jakby coś. 2. Allegro, święcą typowo jak światła amerykańskie czyli symetrycznie.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Aaaa pamiętam. Na pierwszym lifcie może i bym to poćwiczył, ale drugiego już mi szkoda nieco niszczyć.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Plast lampki tylne? Hmm jak
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
Kurde moje zdjęcie z fisiorem
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Hehe dzięki chłopaki patry(m)k(3) maznąłem Ci skromne PW.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Dzięki chłopaki za miłe słowa. Graty znane czy nie znane ważne że są w moim aucie. 19Martin86 Poleciało PW. Co do bałaganu pod maską to : Dziś dotarły idealne i oryginalne lampki po drugim lifcie na tył oczywiście:
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Witam, w związku z tym że ludzie bardzo mnie cisną żeby pokazał swoje auto także to czynie Auto kupiłem jako seryjne totalnie. Priorytetem był AEB pod maską i Quattro. Trafiło się i zabrałem. Auto to Audi A4 B5, rocznik 1995, silnik 1.8T AEB, napęd Quattro. Wyposażenie to podstawa : dwie poduszki, 4 elektryczne szyby, lusterka składane i elektryczne, climatronic, FIS i to raczej na tyle z rzeczy podstawowych. Zaczęło się od seryjnego auta, więc zdjęć nie ma sensu wrzucać. Lampy przednie US Wskaźnik turbo + słupek poflokowany Turbina, kolektor, wtryskiwacze, IC z Iveco, downpipe 2,5 cala, stożek ITG, sztywny dolot 3 calowy pod przepływkę z VR6, DV 710N to tak w skrócie. Wsio ogarnięte jak należy, ale nie zmierzone jeszcze na hamowni. Czarna skóra, podłokietnik Kremowa skóra w półkubełku Ringi na zegary w macie Tłumik końcowy z S4 Lampy tylne po pierwszym lifcie Dekorty w czarnym półmacie oraz skórzane boczki Osłona ręcznego w skórze Zbiorniczek wyrównawczy poliftowy Felgi Audi RS6 9J + opony 235/35/19 Przełączniki ( zamontowane wcześniej ) + wiązka podgrzewanych siedzeń Zawieszenie gwintowane FK Zderzak przedni Audi S4 + kierownica z Audi S4 Klapa USA Tablica 6/12 Wyżej wymionie graty po ogarnięciu i założeniu na auto. Zderzak i klapa do pomalowania oczywiście. Rozpórka kielichów Żarówka dwuwłókowa migacz/postojówka Lampy tylne po drugim lifcie Podłokietnik w oryginalnej skórze Gril poliftowy 99-01 Zawieszenie gwintowane KW Części pomalowane, gwint założony. Trochę bardziej ogarnięte zdjęcia Dwa tłumiki przelotowe 2,5 cala z kwasówki Wnętrze Recaro w materiale Grill RS4 Komplet uszczelek, płynów, złączek i opasek i pod maską nieco porządku. Zrobiłem również wolną odmę oraz zmieniłem wzmocnienie i chłodnice, bo były w nędznym stanie. Boczki poliftowe po 4xel szyby Dezent 18` 8J ET35 + 225/40 + rant w polerce Dekorty pryśnięte srebrnym lakierem Gajgerki Czarne plastiki i ciemne podsufitka, rozpórka z A6, lusterko 99-01, ramiona wycieraczek 99-01r Podświetlane kratki nawiewów Dolna rozpórka Felgi na zimę ori Audi 7J Et 45 w 16 calach. Osłony słupków środkowych w połysku Podszybie poliftowe i wygłuszenie maski Zderzak tylny poliftowy z dokładką pod parktronik Bagażnik na dach Lusterka w kolor, prawe duże Ori alufelgi Audi 7J ET43 312mm na przód Pozdrawiam, Krycha.
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
Przyjacielu postojówki masz w kierunkowskazach? Masz oprawki do żarówki dwuwłókowej?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Taki sam.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Też bym szukał sprężyn na przód jakiś tanich i zleciał przodem. Ale jak chcesz tył w górę to hmm trzeba inne sprężyny, a do quattro lekko to ni ma. Sam amortyzator niewiele da.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
d*pa faktycznie siedzi niżej niż u mnie
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
A są tacy którzy stosunkowo tanio kupują już zrobione auto i się sadzą Pogadaj z mamą, może to lubi.
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Każdy tak mówi
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Wziąłbyś się za to co trzeba.