Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. swift300 hehe dziękówa Wkońcu po długich poszukiwaniach znalazłem i kupiłem podłokietnik w oryginalnej skórze pod kolor reszty tapicerki. Miał być idealny wizualnie, ale jak dla mnie trochę mu brakuje.
  2. Hehe dzięki Rafał, widze że i Ciebie tutaj przywiało Świadczą o tym choćby 19 calowe felgi z RS6 i Intercooler z iveco Hehe tyś nie lepszy
  3. EE ma być dyskretnie, ja to jestem skromny
  4. A, bo do mnie trzeba składanego lusterka i właśnie nie wiem czy ten mechanizm od składania jest w trójkącie który zachowujemy od europejskiego lusterka czy też nie. Muszę się rozejrzeć w temacie W sumie jakieś kolorowe to mam, ale mi trza czarnego.
  5. Hehe na tym w zimę? Ano wtedy było kiepsko Wszyscy walą w kolor u mnie zostają czarne, tak samo jak klamki. Szkoda że w zderzaku od S4 nie można dać czarnego dołu, bo tez bym zostawił.
  6. Na allegro nie ma tych tablic, bynajmniej ja nic o tym nie wiem. Posłałem Ci PW. Teraz wszyscy będą zapitalać na małych rejestracjach
  7. "ten zacisk to od ciężarówki ?"
  8. Zaczyna sie, ale ja się nie gniewam
  9. Lakiernik malował. Miała wyjść czerń fortepianowa, wyszedł czarny półmat.
  10. W urzędzie dostaniesz kwadrata ( 52zł ), ale takiej małej prostokątnej nie. Szczerze? Wolę się sr** po gaciach czy psy mi zabiorą dowód o tablicę czy tez nie, niż jeździć z kwadratem z tyłu
  11. Blacha o wymiarach 6/12 czyli typowo US.
  12. 1. Nie wiem, mam w bagażniku ori rejestracje i dwa wkręty jakby coś. 2. Allegro, święcą typowo jak światła amerykańskie czyli symetrycznie.
  13. Aaaa pamiętam. Na pierwszym lifcie może i bym to poćwiczył, ale drugiego już mi szkoda nieco niszczyć.
  14. Plast lampki tylne? Hmm jak
  15. Kurde moje zdjęcie z fisiorem
  16. Hehe dzięki chłopaki patry(m)k(3) maznąłem Ci skromne PW.
  17. Dzięki chłopaki za miłe słowa. Graty znane czy nie znane ważne że są w moim aucie. 19Martin86 Poleciało PW. Co do bałaganu pod maską to : Dziś dotarły idealne i oryginalne lampki po drugim lifcie na tył oczywiście:
  18. Witam, w związku z tym że ludzie bardzo mnie cisną żeby pokazał swoje auto także to czynie Auto kupiłem jako seryjne totalnie. Priorytetem był AEB pod maską i Quattro. Trafiło się i zabrałem. Auto to Audi A4 B5, rocznik 1995, silnik 1.8T AEB, napęd Quattro. Wyposażenie to podstawa : dwie poduszki, 4 elektryczne szyby, lusterka składane i elektryczne, climatronic, FIS i to raczej na tyle z rzeczy podstawowych. Zaczęło się od seryjnego auta, więc zdjęć nie ma sensu wrzucać. Lampy przednie US Wskaźnik turbo + słupek poflokowany Turbina, kolektor, wtryskiwacze, IC z Iveco, downpipe 2,5 cala, stożek ITG, sztywny dolot 3 calowy pod przepływkę z VR6, DV 710N to tak w skrócie. Wsio ogarnięte jak należy, ale nie zmierzone jeszcze na hamowni. Czarna skóra, podłokietnik Kremowa skóra w półkubełku Ringi na zegary w macie Tłumik końcowy z S4 Lampy tylne po pierwszym lifcie Dekorty w czarnym półmacie oraz skórzane boczki Osłona ręcznego w skórze Zbiorniczek wyrównawczy poliftowy Felgi Audi RS6 9J + opony 235/35/19 Przełączniki ( zamontowane wcześniej ) + wiązka podgrzewanych siedzeń Zawieszenie gwintowane FK Zderzak przedni Audi S4 + kierownica z Audi S4 Klapa USA Tablica 6/12 Wyżej wymionie graty po ogarnięciu i założeniu na auto. Zderzak i klapa do pomalowania oczywiście. Rozpórka kielichów Żarówka dwuwłókowa migacz/postojówka Lampy tylne po drugim lifcie Podłokietnik w oryginalnej skórze Gril poliftowy 99-01 Zawieszenie gwintowane KW Części pomalowane, gwint założony. Trochę bardziej ogarnięte zdjęcia Dwa tłumiki przelotowe 2,5 cala z kwasówki Wnętrze Recaro w materiale Grill RS4 Komplet uszczelek, płynów, złączek i opasek i pod maską nieco porządku. Zrobiłem również wolną odmę oraz zmieniłem wzmocnienie i chłodnice, bo były w nędznym stanie. Boczki poliftowe po 4xel szyby Dezent 18` 8J ET35 + 225/40 + rant w polerce Dekorty pryśnięte srebrnym lakierem Gajgerki Czarne plastiki i ciemne podsufitka, rozpórka z A6, lusterko 99-01, ramiona wycieraczek 99-01r Podświetlane kratki nawiewów Dolna rozpórka Felgi na zimę ori Audi 7J Et 45 w 16 calach. Osłony słupków środkowych w połysku Podszybie poliftowe i wygłuszenie maski Zderzak tylny poliftowy z dokładką pod parktronik Bagażnik na dach Lusterka w kolor, prawe duże Ori alufelgi Audi 7J ET43 312mm na przód Pozdrawiam, Krycha.
  19. Przyjacielu postojówki masz w kierunkowskazach? Masz oprawki do żarówki dwuwłókowej?
  20. Taki sam.
  21. Też bym szukał sprężyn na przód jakiś tanich i zleciał przodem. Ale jak chcesz tył w górę to hmm trzeba inne sprężyny, a do quattro lekko to ni ma. Sam amortyzator niewiele da.
  22. d*pa faktycznie siedzi niżej niż u mnie
  23. A są tacy którzy stosunkowo tanio kupują już zrobione auto i się sadzą Pogadaj z mamą, może to lubi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.