Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. Działają zdjęcia, działają. Szczerze? Zdjąłem je bo chciałem je porządnie wyczyścić, ale tak jak na nie patrze to chyba je albo odnowie porządnie albo pokoloruje
  2. Kurtfa Mrogal wywaliłem posta niechcący Zmieniłem kółko i pobawiłem się gwintem. Zrobiłem rundkę po wsi i super się jeździ, bynajmniej bezstresowo o felgę
  3. Aktualnie nie mam, ale gdybyś coś zamawiał daj znać to zamówimy razem. Karol też coś wspominał, że trzeba by nasączyć jego ITG.
  4. Niestety, ale takich praktyk nie uskuteczniam i nie potrzebuje, Tobie może się przyda?Moskal, Plast se wkońcu klucz kupił i miał czym nakrętki przekręcić od gwintu
  5. Widzisz Plast 20zł i o ile więcej frajdy Ja tam telefonu nie wcisne
  6. Wystarczy wejść w temat Topora czy mój i tam są zdjęcia.
  7. Tzn. ze dwa razy pytali się co to za tablica itp. ale jakoś zlewali temat i czepiali się innych rzeczy. Warto wozić w takim przypadku oryginalną tablicę w bagażniku i jak trafi się uparta pała to żeby było coś na podmiankę.
  8. Niestety, ale nie da rady. Tylko prostokąt albo kwadrat - przerabiałem to.
  9. Nigdzie go nie podłączaj. Weź stały 12V z instalacji samochodu i złącz czerwony i żółty z radia i podłącz je do tego stałego plusa.
  10. http://www.ago.konst.pl/ tłoczona, odblaskowa i nielegalna. Mądry misiek się przyczepi, ale niektórzy nawet nie zauważają.
  11. Żółty z czerwonym daj pod stałe 12V.
  12. Ludzie na wsi mówią, że im wyżej z gwintem tym twardziej, więc wiesz szkoda bynajmniej mi się tłuc tym w zimę. Do ośki zawieszenia są za śmieszne pieniądze i ja osobiście wolałbym wymienić na ori lub jakieś - 20mm żeby nie wyglądało jak kibel, no ale jak babcia uważa tak zrobi
  13. Na zimę wkłada się 195/65 oraz seryjne zawieszenie, bo szkoda coś lepszego niszczyć solą, śniegiem itp i lata się aż miło
  14. Ładnie leży, podoba mi się. Co do tych osłon silnika to ja nie wiem jak wy jeździcie, że macie je połamane, popękane itp.
  15. a jeszcze inni robią to i to
  16. Kanał jak coś dorwę w niedalekiej przyszłości taniego i idealnego to będę miał Cię na uwadze.
  17. Nigdy tak nie mówiłem, zawsze byłem za czarnymi lusterkami.Co do tej satyny to muszę się z tym przespać, ale mogło by być niegłupio.
  18. Dobra ciul tam, narazie niech se bedzie Kurde nie wiem może by lusterka rzucić w taką satynę jak ramka grilla i tą samą farbą również malnąć felgi, bo wymagają odświeżenia
  19. Kurde jedno jest pewne, musze kupić kratki w zderzak, bo jak tak patrze to już mnie to zaczyna denerwować
  20. Założyłem RS`a, ale raczej odpada

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.