Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. Krycha odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wczoraj miałem w bdb stanie za 400zł trza było brać, wisiała z 5 minut w dziale sprzedam Pany co do tej klamki z przyciskiem to gdzie się trza wpiąć dokładnie? Która kostka i które kable. Ten schemat to dla jakiś profesorków, a nie dla przeciętnego zjadacza chleba
  2. Wersja wstępnie zimowa, no oczywiście opony trza nadziać odpowiednie Jak zawali śniegiem bardzo to zrobię kozuche i tyle
  3. Tak, przód dałem 1cm w górę tył 2cm z suwmiarką w rękach. Niedużo, ale zawsze coś.
  4. Nie mogłem się powstrzymać i wczoraj wieczorem zamiast latać po mieście rzuciłem dwa kółka w polerkę a dziś od samego rana kolejne dwa Wyszło fajnie jak na parę godzin roboty. Ale wiem wiem głupi jestem, bo kto poleruje koła na zimę. No nic pojaram sie nimi do pierwszego śniegu, potem psiknę bezbarwnym albo jakiś wesoły kolor. Dodatkowo podniosłem parę cm gwint, żeby sie bezpieczniej jeździło Zdjęcia jakieś ciemne wyszły, ale kalkulatorem nic lepszego sie nie zrobi.
  5. jak bys mial spryski i kratki to bym sie zamienil :gwizdanie: Taki zderzak były wart 1000-1500zł. Kowi niesetety nie mam.
  6. Nie bede się bawił w 16 czy 17 cali, albo 15 stalówka albo toto na zime smiley Co do zderzaka narazie cisza, ciężko znaleźć jakiś kompletny ze spryskiwaczami i halogenami za rozsądną kasę. Fajnie nawet leży w nadkolu. Ranty obdarciuchy, polerować nie będę bo wiadomo zima, to może rzucę je w jakiś sensowny kolor.
  7. Będzie na zimówkę? W cenie dobrej stalówki to chyba warto je zostawić. 18 cali, 8J ET37 nawet fajnie leżą. Może by je odmalował i zostawił na zimę? Jak nie to na handel W cenie dobrej stalówki to chyba warto je zostawić.
  8. Krycha odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ciekaw co by ciemniaki powiedzieli jakbys podjechal na ustawianie zbieznosci a oni by nie mieli obnizaczy :gwizdanie: Jade w tym tygodniu, ale na gwincie w górze i stalówce Bo na starym setupie to szkoda by było nawet na darmo jechać to po co robic zbierznosc gdy gwint bedzie na gorze skoro gdy go opuscisz to katy znow sie pozmieniaja Po to że teraz jeździć się nie da, a na niskim nie ustawią mi zbieżności, bo nie wjadę do warsztatu nawet. to podnies z 2-3 cm tak aby lasery zlapac, a nie na sama gore Tak też zrobiłem.
  9. Krycha odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tu jeszcze na normalnym zawieszeniu. Nie ma się czym chwalić to nie pokazuje
  10. Krycha odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ciekaw co by ciemniaki powiedzieli jakbys podjechal na ustawianie zbieznosci a oni by nie mieli obnizaczy :gwizdanie: Jade w tym tygodniu, ale na gwincie w górze i stalówce Bo na starym setupie to szkoda by było nawet na darmo jechać to po co robic zbierznosc gdy gwint bedzie na gorze skoro gdy go opuscisz to katy znow sie pozmieniaja Po to że teraz jeździć się nie da, a na niskim nie ustawią mi zbieżności, bo nie wjadę do warsztatu nawet.
  11. To jakiś photosklep? A już myślałem że tak ładnie se leży
  12. Inne jest, ale Daniel tego nie przerabiał.
  13. Te po pierwszym lifcie tak, te przed nie.
  14. Krycha odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    człowieku wstyd tym na droge wyjechać
  15. Krycha odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ciekaw co by ciemniaki powiedzieli jakbys podjechal na ustawianie zbieznosci a oni by nie mieli obnizaczy :gwizdanie: Jade w tym tygodniu, ale na gwincie w górze i stalówce Bo na starym setupie to szkoda by było nawet na darmo jechać
  16. Krycha odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mnie to koleś wygonił i kazał założyć normalne koła i zawieszenie dedykowane do tego samochodu
  17. Krycha odpowiedział(a) na jankazas temat w Audi
    Pomarańczowy kierunek na przód mile widziany lub całość ciemna
  18. 710N ja mam Nosb ma i działają dobrze. Plastuch ja Ci wspominałem o N75, że trochę nie ogarnia, a nie DV
  19. Raczej takie 2.8 nawet ACK nie ma po co podjeżdżać.
  20. Kostki poliftowe. Te lampy nie mają postojówek, są w migaczu. Bez odpowiedniej oprawki trzeba kombinować.
  21. To tam u Was macie chyba jakiś bardzo bystrych misiaczków.
  22. Krycha odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    tak , a co ?? nie podejdą ???? Sedan przedliftowy i Avant poliftowy mają inne mocowania tylnej kanapy.
  23. Krycha odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tyle co gniecione ADP
  24. http://allegro.pl/felgi-z-oponami-6-8mm-audi-mercedes-5x112-18-i1233505817.html
  25. ty mu tak nie pucuj, bo to on Ci ja podkupił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.