Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. Panowie usługa piaskowanie w Naszym regionie jest dostępna? Jeśli tak to czuje ktoś może namiar na firmę tym się zajmującą.
  2. W Starachowicach na kieleckiej
  3. Czyli to dziś o 17 Panowie WTC? Jak coś to wpadnę, mam nadzieje że nie przegonicie starej B4ki...
  4. taa wy już ostatnio do Skarżyska mieliście się zebrać
  5. Gdybyście działali coś bliżej świąt to i parę aut z PKA80 dało by radę ustawić, a tak to bardzo nie ma już czasu.
  6. Ty to tak sie bujałeś Avantem całym w chromie? Z A4 nie było nikogo... marnie Panowie..
  7. Daniel no i jednak byłeś AEBem, ale w B4
  8. na popych pewnie nie masz wachy, to na gazie śmigasz skrobie
  9. yeaah chociaż mógłbyś od czasu do czasu niunie prepalić
  10. Bobek pewnie masz głośniki podpięte pod radio to nie ma się co dziwić. Pozatym głośniki muszą się wygrzać.
  11. Zapraszam w imieniu PKA80 na spot 11 listopada o godzinie 15 w Skarżysku Kamiennej przy muzeum Orła Białego. Od Nas będzie kilka autek, jak to zwykle mało ale cóż zrobisz. Zapraszamy
  12. daniel wal na czarno zobaczysz jak wyjdzie, jak będzie kupa to odeślesz do pochromowania
  13. Aleś dowalił Szczególnie z ta za dużą glebę i za duzymi felami :polew:
  14. No człowieku nawet bym sie nie zastanawiał tylko zmieniał kable. Jeszcze wzmacniacz rozwalisz...jak bedziesz dalej tak słuchał
  15. nosb ma dwie ori końcówki z tego co mi się chwalił
  16. EE no do latania po wsi to ona się nadaje Cycu poka bagażnik! Zrobiłeś go wkońcu tak jak należy Nowe fele ładne choć te starsze brzydkie nie były :th:
  17. no ja tez wpadnę jak będzie czas, też nie A4
  18. grzanek co to za impreza jest w Kielcach? Masz coś więcej info? Spota trzeba zrobić :th:
  19. ja bym mógł wpaść ale jak bedzie 3 osoby to nie ma sensu.
  20. Chłopy to którego ten zlot będzie 3 czy 4? Jak 4tego to nie dam rady..
  21. hehe no fakt to przyjdzie Ci na piątek w tamtym roku też pamiętam ze coś zamawiałem i poczta normalnie funkcjonowała 2 maja :th:
  22. haha przecież dzisiaj wtorek jak zamówisz dzisiaj to w czwartek najpóźniej będą
  23. Jak nie macie co robić to wbijajcie się 1 maja o 14:00 na parking WTC my tam będziemy
  24. Już Ci mówię, a więc tak ja używałem maty dekarskiej firmy Soundal czy jakoś tak. Kupowałem za owych czasów w Castoramie. Są różne kolory alumioniwa, pomarańczowa i czarna. Rozmiary 10cm, 22,5 i 30cm w rolkach po 10 metrów. Są na allegro wiec jak coś to możesz z neta zamówić. Taśmę dekarską możesz łączyć z matami wygłuszającymi APP i Boll które też są na allegro. Zobacz mój temat w warsztacie jest tam co nieco o wygłuszaniu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.