Treść opublikowana przez Krycha
-
SPOTY RADOMSKIE
ja jutro rady nie dam niestety
-
Naklejka S-line za zegary .
Szymas tyle razy było http://dido.win.pl/sklep/product_info.php?cPath=21_25&products_id=34
-
SPOTY RADOMSKIE
Z takich szybkich to rzadko coś wychodzi
-
Pomóżcie w zakupie skrzynki i wzmacniacza!
Przez obudowę komputera, musisz ją odkręcić i tam podświetlić sobie żarówką i znajdziesz tam otwór przy kolumnie kierownicy przez który przepuszczasz kabel.
-
[B5 ADP] Mrugająca kontrolka hamulca
Ja mam to samo, przez kilka sekund mruga potem sama gaśnie. Przyłączam się do pytania :th:
-
Pomóżcie w zakupie skrzynki i wzmacniacza!
Kable zasilające przez lewy próg a rca przez prawy bo nei mogą leżeć koło siebie. Kable zasilające puszczasz przez obudowę komputera dalej obok kolumny kierownicy, no i dalej oczywiście progiem.
-
Naklejka S-line za zegary .
Bałem się że krzywo nakleje i naklejka bedzie do d*py.. ale jakoś to wyszło ale i tak krzywo nakleiłem Cena trochę spora jak za taka naklejeczkę ale warto :th:
-
Naklejka S-line za zegary .
ja zapłaciłem 10zł za pobraniem
-
Pomóżcie w zakupie skrzynki i wzmacniacza!
Wzmacniacz - http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=265472489 Głośnik - http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=267710008 I do niego wykonać jakąś ładną skrzynkę, bądź kupić. Z pewnością będziesz zadowolony. Napewno lepszy zestaw niż ten JBL[br]Dopisany: 12 Listopad 2007, 19:37 _________________________________________________Lub głośnik Powerbassa też są zachwalane przez użytkowników http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,180&kid=180&pid=1104
-
Pomóżcie w zakupie skrzynki i wzmacniacza!
Na upartego wzmacniacz starczy pod głośnik i myślę że powinno być ok. Ja jednak JBLa bym sobie darował i szukał coś bardziej sensownego.
-
Counter Strike 1.6
Ja to samo dajcie znać to można pograć
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja bym mógł wpaść ale żeby coś więcej ludzi udało się zebrać :th:
-
Pomóżcie w zakupie skrzynki i wzmacniacza!
to weź BR będziesz miał niższe zejście, do tego typu muzyki zdecydowanie lepszy będzie tego rodzaju obudowa..
-
Pomóżcie w zakupie skrzynki i wzmacniacza!
zalezy jakiego rodzaju muzyki słuchasz
-
Naklejka S-line za zegary .
Ja mam taką naklejkę tylko że S4 i całkiem nieźle się prezentuje. Zobacz w dziale moje audi tam dawałem zdjęcia moich zegarów.
-
[B5 ADP] Audi in progress >> szyby, dystans, grill
da się przeżyć Autko ładne ale zmiany które napisałeś jak najbardziej na miejscu
-
Potenciometr w Concert
U mnie w A6 to samo, działa jak mu się chce czasami to wogole, czasami chce przyciszyć a on się podgłasza. Większość podobno tak ma
-
Monoblock Orion (West Coas Customs) - da rade?
Sądzę że da radę. Orion bardzo nie kłamie na swoich danych i podaje w miarę realne możliwości wzmacniacz. Hertze są prądożerne, sporo trzeba by je napędzić. Ale sądzę że da sobie radę ten wzmak.
-
Spociki w Kielcach
Nie mówiłem że dokładnie przez Starachowice ale przez te okolice a do Skarżyska mam już niedaleko
-
Spociki w Kielcach
A wlasnie,ze ja mam dalej......bede leciec z Wawy :tongue4 to będziesz pewnie leciała koło mnie
-
Spociki w Kielcach
ja mam trochę dalej i benzynę a nie diesla
-
Spociki w Kielcach
kawał drogi
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie i Panie to może jakaś konkretna inicjatywa? Więcej Audiczek może by się dało załatwić więcej chętnych bo jak narazie z tego co widzę to kiepsko jest
-
Spociki w Kielcach
Ja już w domu, pogoda nie była z byt dobra podczas podróży, lało jak nie wiem co.. Było 8 autek, zdjęcia ja jakieś mam ale strasznie słabe Potem je zgram na kompa i wrzucę.
-
[B5 AHU] Audi
Ładny sedanik, II lift to jest to Co do wnętrza wydaje mi się że jakoś radio troszeczkę odstaje? Nie da się dalej go wepchnąć by tak nie wystawało?