Treść opublikowana przez Krycha
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
tamtego już dawno nie ma
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
weź szukaj używanego kw lub hr bo to najczęściej się trafia i nie kombinuj
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
TO chyba najgorszy pomysł w Twoim życiu Koło dałbym w jakiś oczojebny kolor.. [br]Dopisany: Wrzesień 18, 2011, 03:42:08 _________________________________________________ Dobrze miec swojego niggera :kox: japa kapciu- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
wal sie- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ale cięta riposta na armiego- AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur
po to jest forum żeby te swoje uwagi wygłaszać, no chyba że czekałeś na same oh achy- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
wkońcu jakieś ludzkie mody- [B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
2 razy dzwoniłeś, raz napisałem Ci żebyś oddzwonił wybacz ale nie każdy siedzi non stop na telefonie- [B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
"monoblocki sa na sprzedaz cena 1500zł felgi sa z oponami 225/40 i 215/40 felgi sa do polerki bo lakier stary znich odchodzi a auto bedzie miec nowego wlasciela jednak gosc dal mi zaliczke i w nowym miesiacu bedzie inny dupowoz z audi" oddałeś zaliczkę- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
kurfa nie gadaj? ja jebe, wyślę Ci po weekendzie jak coś znajde- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Ja też jakimś gównem robiłem z regulacją obrotów, ten niby pad też gófno wart ale wolałem to niż dymać ręcznie i wiadomo efekt nieco lepszy Magic gdzie? u nas to piękne asfalty są- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
wyjechałem pod remize i już całe zakurzone jutro myje i zrobię może jakieś zdjęcia dorwałem jakąś polerkę za 2 stówy czyli amatorka, ale lepsze to niż dymać ręcznie przy UC wosk dodo na ciemnym lakierze robi mega robotę- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
wieluń - radomsko to rzeźnia dalej na pw gadamy [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 21:20_________________________________________________nie wytrzymałem do soboty i dziś pobawiłem się ostatnio nabytymi zabawkami zrywa papę z dachu- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
czemu masz znowu zwykły zderzak?- [B5 1Z] projekt złomek ;]
- [B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
Zebys wiedział dlatego wystawiłem. Krycha kupuj to za 29 000 Ci moge sprzedac z gazem :mysli:- [B5 1Z] projekt złomek ;]
duffy co to za gałka? a3 czy b6/b7 ? jak za montażem ? mieszek ori ?- [B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
byku why ? spodobało się nosbowe rs http://otomoto.pl/audi-s4-recaro-bi-xenon-2-din-C20580769.html- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
żartujesz? W Twoją strone są takie wertepy że na -40mm są problemy- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
trzeba szykować kolejne zamówienie- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
http://showcarshine.pl/168-smartwax-smartdressing-kokpit-i-towrzywa-jak-nowe-efekt-matowy-gratis-mikrofibra.html o tym rozmawiamy tak? cena do przełknięcie nawet- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
zależy jakich kosmetyków użyjesz, niektóre rzeczy trza robić co tydzień/mycie, niektóre co miesiąc, a inne co jakiś czas- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
i spoko- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
właśnie apc jeszcze muszę kupić, miałem zamawiać odrazu ale jak zobaczyłem ile wyszło na rachunku końcowym to dałem se narazie spokój Panowie dobra aplikacja wosku to nałożenie go aplikatorem, poczekanie aż wyschnie i dopiero wycieranie czystą i suchą mikrofo - [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)