Treść opublikowana przez Krycha
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Napisałem też ile muszę poczekać na te FK, bo wolałbym takie - 40mm lepiej będzie wyglądać i prędzej ktoś odkupi jak z twardością ?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
szybko doszło, ale wkońcu ty prawie za płotem mieszkasz dzięki, napiszę do zioma czy zorganizuje coś do b5 Józek właśnie tak chodzą po forum i lukam kto ma 17/18 i 1BE u Ciebie też byłem, kurde właśnie ten z 1-2cm w dół by się zdało [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 15:42_________________________________________________o patrz takie fk fpyte i cena niegłupia, za takie 1be weźmie się ze 2 stówki, a potem te fk z amorami 1be można ojebać na wiosne
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
gdzie to jest do kupienia? niby to 1be ma -20 ale widziałem to auto i cudów nie ma
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
kowi co ty masz za spręzyny obecnie? myślę czy wkładać te 1be na zimę czy szukać czegoś niższego, ale znaleść na szybko używkę jest problem a cena nowych to pogrom
-
[B5 AGB] Która fota do kalendarza na październik ???
bana założycielowi dać!!
-
[B5 AGB] Która fota do kalendarza na październik ???
jestem tak wkurwiony na Ciebie że nie chciało mi się szukać quote i /quote :polew:
-
[B5 AGB] Która fota do kalendarza na październik ???
Twój flok sie obija gamoniu dopiero w przyszłym tygodniu :naughty: wrzucaj co chcesz Ale to ja jestem w komisji a nie Ty :naughty: :naughty:
-
[B5 AGB] Która fota do kalendarza na październik ???
zrobiłeś przelew? jak coś to nr 1, dwa z d*py bo ta felga nie wygląda, a zdjęcia ze środka na kalendarz nie bardzo
-
Nimbus Grau Perl Effekt
gril z rs4 czemu wyjepałeś
-
Nimbus Grau Perl Effekt
gdzie rs4? ;(
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
jeszcze poturlam je trochę, ale szkoda mi tego gołego wypolerowanego alu paprać w tym jesiennym błocie
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
na allegro ostatnio były 2 po 350zł więc były by 3, ale dolicz przesyłki itp to sporo wyjdzie, a ja nie lubię przepłacać seginy czekają na wiosne i albo out albo zostają i do tego 215/35
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
w zajebiaszczej jakby to policzyć 1500zł + 150zł paliwo do Nowego Sącza - 350zł zapas już sprzedany ( miałem nie sprzedawać ale poszło ) - http://allegro.pl/dunlop-sp-sport-maxx-gt-4-sztuki-245-45-18-komplet-i1869908049.html - http://allegro.pl/dunlop-sp-sport-9000-245-454-18-pojedynka-i1869907906.html = :kox:
-
[B5 AKN] A4 Avant by Sysiek ;) Kilka nowych fotek i filmikow ;)
chyba zacznę inwestować w akn
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Kowi pierwszy znalazłem i kupiłem odrazu opony jakieś pirelli sotto zero czy coś takiego, jedna kurfa śmieć bo pęknięta ( przed chwilą zakładałem i zauważyłem) znaczy rozwarstwia się. Swoją drogą jedna na seginach też pęka od początku sezonu i jeździ
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
wędruje na zapas tylko zdjąłem z niej tego kartofla 245/45 i poszukam coś normlanego
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
- Spotkania na drodze
widziany avant b6 kns 1xxx5 na trasie 75 w okolicy Nowego Sącza ( jakieś wioski w strone krk ) jakieś ledy jakieś koło szprychowe jakiś podwójny wydech- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
dajcie se spokój z tymi stikerbombami, w środku okej bo delikatnie i z jajem, ale już obklejanie elementów auta to przeżytek, co druga pierdząca honda to ma- [B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
serwis, nie pamiętam ile kosztuje- [B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
wytrzyma, jak jak już kupujesz to kup ten z rs2- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
tak se tłumacz- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
nie maluj dokładek- [B5 AGB] VIAGRA
nie wiem ja się nie znam weź je, podpicuj i zobacz co wyjdzie, bo napewno na nich nie stracisz- [B5 AGB] VIAGRA
- Spotkania na drodze