Treść opublikowana przez Krycha
-
A4 b7 1.8t
poniewierają się na allegro w śmiesznych pieniądzach
-
[B5 ADR] [B5 ADR] 1.8 quattro by Mushu123
w tych też były
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
narazie zbieram graty, już mam trochę badziewia bo na wiosne chce wyjechać
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
sprzedała się na miejscu, koleś przyjechał po części do paska i wpadła mu w oko, a akurat jego brat coś szukał przejechał się i bez zająknięcia mówi że bierze na allegro wisiało za 13500zł a wziąłem 14000
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
sprzedana padaczka :decayed:
-
[B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
to jest to, nie ma co żydować tylko brać nowe listwy
-
[B5 1Z] A4 TDi
to żeś pokazał felgi z dobrego profilu gdzie klapa men ?
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
avanta masz, a ja szukam sedana s4 w sedanie to jakiś pogrom, jakoś nigdy nie zwracałem na to uwagi ale teraz szukam z miesiąc już i nie ma a jak są to bidy jakieś
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
spoko Pany spamujcie i tak ten wątek niedługo poleci w niepamięć dev na nic narazie się nie przesiadłem, z uporem maniaka szukam S4 w sedanie albo naprawdę ładnego polifta najchętniej 1.8T albo 2.8 quattro, czuje że prędko coś się nie trafi
-
[ALL B5] Audi S4
na biednego nie trafiło
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
ale co kupisz? c5 jakoś do mnie nie przemawia, B6 ostatecznie jakiś sedan w us bo jest takich parę na allegro ale jakoś też wole S4 B5 za te pieniądze niż B6 na rynku B5 łatwo się wyróżnić i zrobić coś fajnego, bo dobrych B5 jest mało. B6 jest już kilka na powietrzu, z dobrymi kołami itp itp itp
-
[A4 ADR]Navi, 2 DIN. Still in progress...?
mam w swojej, jak się zmobilizuje to ją wyciągne bo szkoda sprzedawać
-
[A4 ADR]Navi, 2 DIN. Still in progress...?
nie no żartuje raczej nie mam nic specjalnego zależy jeszcze co potrzebujesz w sumie
-
[A4 ADR]Navi, 2 DIN. Still in progress...?
coś tam się znajdzie
-
[A4 ADR]Navi, 2 DIN. Still in progress...?
- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
to po coś se takiego kupował ja za swoje mało dałem, sam zrobiłem, nic nie popłynę po pół roku użytkowania, może zarobie nawet- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
nic a nic, bryndza na rynku i kiepski okres na kupno/sprzedaż auta- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
wnętrze seria czyt. porządne podgrzewane placuszki co do budy to kto co lubi, ja mam avanta i wracam do sedana gdyż mi poprostu się bardziej podoba, avantów s4 i poliftów ładnych jest fhuj i jeszcze trochę, dostać sedana s4 lub quattro polift choćby 1.8T jest ciężko, a już napewno ciężej niż avanta- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
ładna seria- [B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
no gdzie jak +7C na dworzu to co bedzie sie fatygował i zakładał- [B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
bez kitu, ojciec ma teraz te moje fele u siebie na c5 avancie i wyglądają mega licho, na sedanie b5 z jakimś tam zawieszeniem są fpytkę- [B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
zajebiaszczo- [B5 1Z] projekt złomek ;]
dobrze to radio wygląda- [B5 1Z] projekt złomek ;]
gdzie ty masz halo i przeciwmgielne? niepodłączałeś ?- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
zmieniam baze na sedana poprostu - [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2