Treść opublikowana przez Krycha
-
[B5 1Z] A4 TDi
pawełku jak ten wosk dodo ? spisuje się ? szukam do mojego lakieru czegoś i tyle tego że hói wi co wybrać
-
[B5 AGB] VIAGRA
taka moda
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
narazie nie mam
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Ragga ma te zdjęcia, ale fotele gówno warte wczoraj je znalazłem i przegnił cały materiał także raczej odpadają. Kowi muszę jechać do tego zgreda Nosba na dniach i pobawić się jego radiem jeszcze, bo jakoś kurfa nie wiem co wybrać a 1K drogą nie chodzi Flajer daj znać, bo chętnie bym przygarnął. Abdul nie rób se jaj nawet Mrogal
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Lubię to
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
A mi się marzy agb w ośce i taki palikapeć pod remizą byłby szał, ale mogę se tylko pomarzyć ;(
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
eeee... myślałem że jakieś +5hp, a tu tylko +10pkt lansu co to za nowa pierdoła? Kowi Ci hak opchnął? temu silnikowi nic koni nie doda, ewentualnie wymiana na inny to co mrogal pokazał jest mocne i chyba niedrogie. Napisałem do zioma czy to EU czy US, bo nie ma nr żeby zadzwonić nawet.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Taka była ta gąbka jak kupiłem, wiecie jak była składana z trzech przystanków to o takie szczegóły nie ma się co czepiać michał dźwięk tylko, czasem fajnie czasem aż mnie wk***ia to wszyyy Na tył wskoczyła mała pierdoła, zdjęcie poglądowe Kowi niepodpowiadaj Jutro dam lepsze zdjęcia bo zapomniałem się przypucować
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
to kupuj
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
tire żel robi robotę i za***iście pachnie tak słodko
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
gwint zabieraj Pan, a nie ci głupoty w głowie
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Bedziesz miał Navi + w dobrej kasie będę miał Navi + ale nie w dobrej kasie
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
no co ty? zacny motór dzięki kowiaczek, trza wkońcu się za to zabrać
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
pokoż Pan, bo może by coś wkońcu kupił. Najarałem się tym Twoim, ale jakoś nie mam weny by się zebrać na zmianę
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
jakoś daje, jeździłem ahu 2 miesiące zanim ogarnąłem swoje więc trochę odwykłem od tego mocnego aeba wkurza mnie to trochę ten motór, ale cóż narazie niech se jeździ
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
to rozwiązanie na przyszłość
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
kle kle kle wszy wszy myślę nad zabudową pod stożek co sid sprzedaje pod bita, tylko ceny nie mogę przełknąć
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
bla bla bla gadajcie se zdrowo, ja tam widzę że on już zdecydowany tylko podgrzewa atmosferę
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
dobrze że sprzedałem swoje bo byśmy jak pedałki na takich samych jeździli
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
sprzedajesz
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
dojechałeś bez przygód?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
koniec sezonu także niezbyt dobry czas na sprzedaż felg w dobrej kasie
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
spadłem z krzesła...
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
nie nadaje się
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
wkońcu te słynne monoblocki z mietka na jakimś aucie