Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Srebrny Sedanik tym razem [sprzedam ori 18 cali rs6 et43]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra wiekoszc mnie juz zna heheh wiec nie bede pisac niestworzonych histori o przygodach Jacka Pirata

Moja Byla ;p dalej jezdzi ma sie dobrze i ma ja uzytkownik forum taki trol

IMG_4058.jpg

IMG_4061.jpg

IMG_4062.jpg

IMG_4063.jpg

IMG_4076.jpg

Audi A4 1,9tdi

1998r

ABS

2x el.szyby

el. lusterka

klimatronik

cen. Zamek + domykanie szyb z pilota

wspomaganie

podgrzewane Fotele

4xAir Bag

Felgi 17"

Car Audio jakies jest

Plany:

Ramki z forum - Gotowe

Światła tył Polifty

Światła przód Polifty czarne z kierunkiem us - Gotowe

Konsola środek po lifcie z podlokietnikiem

Dach w czarnym macie

Zmiana Felg na 18'

Virus

Kierownica S-Line

Grill na czarny mat po lifcie

Gwint

C22318152_4.jpg

C22318152_7.jpg

C22318152_8.jpg

na przod wpadna oto te lampy ;p

jusyz.jpg

potem jakas gleba i lakiernika musze odwiedzic do malowania sa drzwi u dolu zderzak tyl, maska i dach

Edytowane przez Olaf
tak po prostu

Opublikowano

Zmiana Felg na ori 17

na 17'' jeżdżą loosery z małymi pindolami :decayed::polew: :polew:
Opublikowano

Zmiana Felg na ori 17

na 17'' jeżdżą loosery z małymi pindolami :decayed::polew: :polew:

to pojechał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja Ci ku**s*e zaraz dam trola :tongue4: :tongue4:

ogólnie ładna.... w porównaniu z innymi trupami z okolicy

Opublikowano
  • Autor

hahaha dobre dobre teraz ide w innym kierunku niz to forum teraz zakladam lexy i sonary z us i chinskie 16 stki z allegro ! ;p[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 21:04_________________________________________________myslem jescze jakies fajne pasy se przez srodek strzelic i tribale na drzwiach i blotnikach

Opublikowano

srebrny sedan diesel? :thumbdown::sick3: przecież z tego nie da się nic zrobić... :bag:

chociaż plany widzę dobre :decayed:

hahaha dobre dobre teraz ide w innym kierunku niz to forum teraz zakladam lexy i sonary z us i chinskie 16 stki z allegro ! ;p[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 21:04_________________________________________________myslem jescze jakies fajne pasy se przez srodek strzelic i tribale na drzwiach i blotnikach

Opublikowano

miała być mega spasiona benzyna a tu bidny dizel :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hahaha tak wyszlo ;p przy biednym dislu idzie cos zmodzic a nie kupic gotowca pozatym krycha idzie pw ! ;p[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 21:11_________________________________________________

srebrny sedan diesel? :thumbdown::sick3: przecież z tego nie da się nic zrobić... :bag:

chociaż plany widzę dobre :decayed:

hahaha dobre dobre teraz ide w innym kierunku niz to forum teraz zakladam lexy i sonary z us i chinskie 16 stki z allegro ! ;p[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 21:04_________________________________________________myslem jescze jakies fajne pasy se przez srodek strzelic i tribale na drzwiach i blotnikach

wiem wiem dzieki ;p[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 21:12_________________________________________________ale tak plany sa bogate ide w german wies tJuning wiec mam nadzieje ze do battalionu znow przyjety bede ;p

Opublikowano

miała być mega spasiona benzyna a tu bidny dizel :decayed:

Krycha ja mu tłumaczyłem żeby kupił 2.8 q ale nie chciał :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ty Cyganik zajumales mi moja zolta zapalarke i nie zmieniaj tematu bo na fejsie nie umisz odpisac Cygany z sosnowca to zlodzieje zaplaniczek !! ;p

Opublikowano

ty Cyganik zajumales mi moja zolta zapalarke i nie zmieniaj tematu bo na fejsie nie umisz odpisac Cygany z sosnowca to zlodzieje zaplaniczek !! ;p

zostawiłeś capie u mnie :)

Opublikowano
  • Autor

a tak swoja droga tribale +40 km wydech taki zawiniety do gory +15 km pasy na masce + 5km chinskie 16 stki +70km i ten disel objedzie 2,7 biturbo ;p

Opublikowano

łezka się w oku kręci z wyglądu podobna bo mojej ex z czasów gdy ją kupiłem

fajny zawias - miałem podobny :kox:

a i już wiem dlaczego nie wkleiłeś zdjęć auta od strony kierowcy :sarcastic:

Opublikowano
  • Autor

łezka się w oku kręci z wyglądu podobna bo mojej ex z czasów gdy ją kupiłem

fajny zawias - miałem podobny :kox:

a i już wiem dlaczego nie wkleiłeś zdjęć auta od strony kierowcy :sarcastic:

nie mam zdjec od storny kierowcy ;p to raz a dwa juz ci swoje na ten temat powiedzialem haha[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 21:48_________________________________________________wole miec zle pomalowane drzwi niz golfa 4 !! ;p

Opublikowano

łezka się w oku kręci z wyglądu podobna bo mojej ex z czasów gdy ją kupiłem

fajny zawias - miałem podobny :kox:

a i już wiem dlaczego nie wkleiłeś zdjęć auta od strony kierowcy :sarcastic:

nie mam zdjec od storny kierowcy ;p to raz a dwa juz ci swoje na ten temat powiedzialem haha[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 21:48_________________________________________________wole miec zle pomalowane drzwi niz golfa 4 !! ;p

gdyby to było tylko źle pomalowane drzwi to tak... :kox:

a Golf - każdy wie, że to troszkę lepiej jak Czinkłeczento :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

heheh jest dobry podoba mi sie fela z niego malolatki na przystankach maja mokro ;p

Opublikowano

miało nie byc gwintu i diesla, miałbyć polift w beznyznie a co ja widzę??? :shocked:

jakoś to się będzie tocyć :decayed:

Opublikowano
:kox::good:
Opublikowano
  • Autor

miało nie byc gwintu i diesla, miałbyć polift w beznyznie a co ja widzę??? :shocked:

jakoś to się będzie tocyć :decayed:

Musi ;p

Opublikowano

miało nie byc gwintu i diesla, miałbyć polift w beznyznie a co ja widzę??? :shocked:

jakoś to się będzie tocyć :decayed:

Musi ;p

kiedy lampy zmieniasz :mysli::polew: i historia zatoczyłą koło, nie jestem sam :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.