Treść opublikowana przez Krycha
-
B6 DIVISION
panowie mam pytanie, jak podłączyć licznik z b6 " na stole " czyli na które piny podać napięcie i mase ? w b5 jest inaczej, a do b6 nie mam rozpiski
-
A4 B5 Us'a By majkel Sprzedaz
dobrze że moje mono poszły bo byłby kolejny sedan na tej feldze
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Mam pytanie odnośnie zacisków, a dokładniej czy tył S4 99-01 jest taki sam jak S6 C5 i różni się tylko jarzmem ? Do tego drugiego zacisku na zwrotnice z S4 siada bez problemu tarcza z 269mm z S6 C5 ?
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Ale się kurfa ciskacie z tym kołem... w rs4 było że białe, że h*jowy wzór bla bla bla... tutaj znowu to samo, pierdolenie o szopenie. Fakt, że kolor felg jak dla mnie nie siadł zbytnio ale koło samo w sobie jest wporządku.
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
daje radę padaczka, mam gdzieś nawet zdjęcia potem coś wrzucę
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
widziana wczoraj w tk
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
takie życie... ale takie życie jest za***iste
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
zdrowo ty to szafa w miejscu nie usiedzisz tylko musisz coś kombinować też tak mam
-
[B5 APS] by czorny
co będzie us ? klapa tylko ?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Bywam bywam kilka razy w tygodniu, jak urzędujesz gdzieś w tych rejonach to można coś kiedyś gdzieś
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
aha to sory, warszawiak ze mnie słaby
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Czasem widuje podobne na Szczęśliwicach ( Włochy )
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Ta A/S3 jest ze stolicy ?
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
Taka jest prawda, AIR jest dobry ale w aucie pokazówce na weekend, nie na co dzień Dokładnie bla bla bla
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Kaju wiesz kasa kasą, ale chodzi o auta czy będzie gotowe widzę znajome mordy na liście także wartało by się pojawić i zostać, parę dni na przemyślenie zostało także pomyśle
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Jak już się przyjedzie to trzeba zostawać na noc i płacić z góry ? Bo aktualnie nie wiem co i jak a być może zdecyduje się w ostatniej chwili.
-
[B5 AJM] OGrowóz
2 i kupuj szybko bo Ci się lato skończy
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Widziana dzisiaj z rana na grojeckiej
-
[ALL B5] Audi S4
chyba oliwy
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
A ty dalej przy tym padle dłubiesz dobrze wygląda:hi:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
michał nie chce mi się szukać, więc pytam odrazu - ty masz dystans 4x15mm i 225/40 na obecnym setupie ?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
mono jak zwykle robią robotę, poleruje swoje i zakładam na c5 :decayed:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
ślizgi boczne przedlift ? daj foto jak ten zderzak teraz siedzi
-
[ALL B5] Audi S4
Nie nie, na tą chwile nie pomogę z tą osłoną
-
[ALL B5] Audi S4
osłona na abs by się przydała