Treść opublikowana przez Krycha
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
no szafa idziesz na bogato
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
pewnie było 12423521323 razy, ale zapytam : jaki koszt pospawania obu dokładek ?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
silniczek wraz z wycieraczką też mówią że mają dość i powinny wylecieć z tego auta
-
[ALL B5] Audi S4
zdrowo
-
[ALL B5] Audi S4
bedzie git, ja bym półkę zostawił
-
[ALL B5] Audi S4
na bogato
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
w 80/90 quattro to standardowy myk z przełożeniem torsena w zwykły dyfer tylko problem w dostaniu takiego dyfra z v8
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
tez muszę kupić do b2, ale cena korka na zbiorniczek wyrównawczy zabija
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ileś dał ? 120-130 ? zł
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
a co się spodziewałeś
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
Do 2.8 nie trzeba żadnego tipa, jak chcesz stożek to wkładaj normalnie tylko dobrze go odizoluj od kolektora. Jednak najlepsze rozwiązanie to seryjna puszka.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
tak tak, kolega zabrał
-
A4 Diesel
kurde a mnie ciągle ta dokładka nie może przekonać w zwykłym zderzaku
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
miała być ale okropnie nie mam czasu, auto stoi sobie i chyba w tym sezonie dużo nie pojeździ zrobię trochę kilometrów wokół komina, walnę parę zdjęć i pójdzie w sen zimowy o ile nie przyjedzie jakiś kupiec z odpowiednią gotówką :grin:
-
B6 by Armi - sesja s.25
widzę że nie jestem sam
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
widziana w niedziele w jankach
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
+100000000000000000000000
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
parują lampy ?
-
Spotkania na drodze
f16_myśliwiec wczoraj przed Jankami
-
[ALL B5] Audi S4
po co ci zapas ? z tego co przypuszczam to 99% przebiegu robisz wokół komina, przecież w trasy tym nie latasz...
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
kurde zrobić zderzak na gładko a tablicę dać 10cm niżej, wytłumaczcie mi jaki jest sens ?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
sławek ma ale ze zderzakiem od s4
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
zderzak na gładko przy rejestracji spoko, ale przy dokładce i w dodatku przy halogenach to średnio na jeża jak dla mnie
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
zdjąłem trytyki i narazie jest bez, kupiłem strukturę, pokleje i zamaluje, to chyba jedyne mądre wyjście
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
A więc tak, zderzak usa ma inne kły i mocowania boczne jak przedlift. Halogeny siedzą w sumie jak w polifcie, zdjęcie mogę zrobić jak będę miał chwile Bardziej pojepany jest zderzak tylny do którego pasuje jedynie dokładka od oryginalnego zderzaka, tą co mam musiałem przedłużać o jakieś 2-3cm Konus to B2Q które obecnie składam już prawie od dwóch lat a i tak dalej stoi sama skorupa