Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. zostaje oem, dziś byłem u ziomka malarza i widziałem przygotowany zderzak pod lakier - daje rade
  2. mącicie mi w głowie eska robi większą robote nie ma co, jest masywniejsza, niższa i wogóle inna wizualnie zobaczę jeszcze
  3. zobaczymy jeszcze, us dopiero wyszpachlowany i w podkładzie także mam chwile na zastanowienie
  4. tak wyrobie się do Bałtowa, zderzaki mają być na środe, w poniedziałek wstawiam nową szybę bo stara się popsuła, w czwartek polerka lakieru i takie tam jaki zderzak założyć to sam nie wiem dalej, ale patrze na fotki czornego i sławka i jakoś mnie eskowy bardziej przekonuje
  5. właśnie nie wiem, całość miałabyć oem usa...
  6. silnik wyjęty i włożony, śmiga jak należy zderzaki się malują, ale miałem pod ręką zderzak z s4 i przymierzyłem... jakoś mi się spodobało i chyba go wsadze a na tył dam lift usa z dokładką parktronik na gładko
  7. to ty zabrałeś te flaty co wisiały za lekko ponad 1tys zł ?
  8. Krycha odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czyja padaczka ? 2:10
  9. panie tym sie jeździć nie da!
  10. zdrowiutko, tablica z przodu psuje efekt ale rozumiem że być musi
  11. niby tak, wujek nosb zdiagnozował tą gruszkę i chyba trzeba targać silnik... kapota, bo już wsio miałem na gotowo poskładane
  12. silnik znowu out, gruszka od turbiny j**nięta... faaaaaaaaaaaaak
  13. Krycha odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie wiem jak wy ale ja tam widzę tłumik z quattro, ale mogę się mylić
  14. za dużą, 30 litrów... zmieniam na dwie 10l i dorzucam drugi kompresor
  15. https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/10301964_754945504539456_5611896525708475625_n.jpg https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1.0-9/10245287_754945561206117_1100073560160043274_n.jpg
  16. to afant
  17. Krycha odpowiedział(a) na Lo-buz temat w 1.8T
    Sory ale świętowałem/piłem/odpoczywałem i nie miałem czasu, odpisałem Ci na PW - mam tego węża, ale takiego co widać na zdjęciu w moim temacie.
  18. kojarze tą miejscówkę czy mi się tylko wydaje ?
  19. Boczki bardzo fajnie wyszły felga dla mnie to krok wstecz, ale widzę że zmieniłeś podejście do auta, które teraz ma być takie żeby nim normalnie latać także rozumiem to posunięcie
  20. z przodu daj 3 a na tył zagadaj do cześka ma fajne cienkie poduszki takie jak mi upchał do quattro, omijaj rękawy
  21. to po co wkładałeś jak nakrętki stały ?
  22. w c5 biały fis ? chyba chodziło o białe podświetlanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.