Treść opublikowana przez Krycha
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
zostaje oem, dziś byłem u ziomka malarza i widziałem przygotowany zderzak pod lakier - daje rade
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
mącicie mi w głowie eska robi większą robote nie ma co, jest masywniejsza, niższa i wogóle inna wizualnie zobaczę jeszcze
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
zobaczymy jeszcze, us dopiero wyszpachlowany i w podkładzie także mam chwile na zastanowienie
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
tak wyrobie się do Bałtowa, zderzaki mają być na środe, w poniedziałek wstawiam nową szybę bo stara się popsuła, w czwartek polerka lakieru i takie tam jaki zderzak założyć to sam nie wiem dalej, ale patrze na fotki czornego i sławka i jakoś mnie eskowy bardziej przekonuje
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
właśnie nie wiem, całość miałabyć oem usa...
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
silnik wyjęty i włożony, śmiga jak należy zderzaki się malują, ale miałem pod ręką zderzak z s4 i przymierzyłem... jakoś mi się spodobało i chyba go wsadze a na tył dam lift usa z dokładką parktronik na gładko
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
to ty zabrałeś te flaty co wisiały za lekko ponad 1tys zł ?
-
B6 DIVISION
czyja padaczka ? 2:10
-
[B5 APS] by czorny
panie tym sie jeździć nie da!
-
[B5 AEB Q] TyBucowe 1.8TQ. -Swap 2,7 Fake s4 380hp przedlift na listwie CAN :D - updejt na ostatniej
to ty jechałeś pół polski po podsufitkę ?
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
zdrowiutko, tablica z przodu psuje efekt ale rozumiem że być musi
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
niby tak, wujek nosb zdiagnozował tą gruszkę i chyba trzeba targać silnik... kapota, bo już wsio miałem na gotowo poskładane
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
otóż to
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
silnik znowu out, gruszka od turbiny j**nięta... faaaaaaaaaaaaak
-
[B5 AJM] OGrowóz
nie wiem jak wy ale ja tam widzę tłumik z quattro, ale mogę się mylić
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
za dużą, 30 litrów... zmieniam na dwie 10l i dorzucam drugi kompresor
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/10301964_754945504539456_5611896525708475625_n.jpg https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1.0-9/10245287_754945561206117_1100073560160043274_n.jpg
-
[B5 APS] by czorny
to afant
-
Dolot do IC - droga DV <-> IC
Sory ale świętowałem/piłem/odpoczywałem i nie miałem czasu, odpisałem Ci na PW - mam tego węża, ale takiego co widać na zdjęciu w moim temacie.
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
kojarze tą miejscówkę czy mi się tylko wydaje ?
-
[ALL B5] Audi S4
Boczki bardzo fajnie wyszły felga dla mnie to krok wstecz, ale widzę że zmieniłeś podejście do auta, które teraz ma być takie żeby nim normalnie latać także rozumiem to posunięcie
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
kapota ta felga, mówiłem odrazu
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
z przodu daj 3 a na tył zagadaj do cześka ma fajne cienkie poduszki takie jak mi upchał do quattro, omijaj rękawy
-
[B5 AFN] ORANGE/daily car/POKER PROJECT
to po co wkładałeś jak nakrętki stały ?
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
w c5 biały fis ? chyba chodziło o białe podświetlanie