Treść opublikowana przez Krycha
-
[B5 APS] by czorny
dzień dobry czorny jest dobrze
-
C5 Freak Biturbo+
czemu ma nie mieć trzysta ?
-
C5 Freak Biturbo+
Z niego taki polift jak moje w połowie S6 :grin:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
też jestem tego zdania, ostatnio ogólnie jakoś polift najlepiej mi siedzi ze wszystkich dostępnych w b5 atrap
-
C5 Freak Biturbo+
mam zderzak na dwie ruły z parkronikiem jak coś
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
też się zastanawiam, ale ni ma co kupić
-
[ALL B5] Audi S4
Też tak myślę, że jeśli jest możliwość to starać się ogarnąć to na ori boczku który trzeba by odpowiednio przerobić. Nie wiem co go tam dokładnie blokuje, ale to najrozsądniejsze rozwiązanie.
-
[B5 APS] by czorny
na początku ta felga mi wogóle nie leżała, ale teraz jak nawlokłeś te opony to jest sztos, na aucie zrobi robotę
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Co mogę powiedzieć, nie polecam dachów jednospadowych. Mój jest zrobiony od podstaw, wpakowałem tam tyle kasy że postawiłbym sobie już za to murowany Nawet jak weźmiesz dwuspadowy to trzeba rzucić pod blachę folie, gdyż będzie parować, potem się skraplać i kapać na auto. Jeśli już weźmiesz jednospadowy zwróć uwagę na to jaki ma spad, im większy tym lepszy
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Dzięki chłopaki Kowi wprowadziłem białasa do garażu i tam se stoi Wyjadę w marcu, zmienię silnik, hamulce, pomaluje zderzaki i założę progi wtedy będą zdjęcia, filmy i latające staniki ewentualnie majtki
-
Kundel srebrny by mrogal
czekaj czekaj.. bo chciałeś sprzedać poprzednie auto z tego powodu iż brakowało gotówki tak ? a teraz kupiłeś domyślam się tanie a3 i pchasz dalej kasę serią jeździć się nie da ?
-
[A4 ADR]Navi, 2 DIN. Still in progress...?
- [ALL B5] Audi S4
standard...- [A4 ADR]Navi, 2 DIN. Still in progress...?
Pani w okienku myślała że wysyłam małą gitarę- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
chyba raczej nie agb ale kto by na to patrzył To ARE z A6 FL, ale to mało istotne swoją drogą wyciągnięte już z dawcy, rozbiorę, poczyszcze, uszczelnię, wywalę 1.8T i wkładam- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
coś w tym roku zamierzam pojeździć po Polsce- [B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
269mm z s6 c5 oraz s4 z adapterem na tarczy 300mm z s4 b6... możliwości jest sporo- [ALL B5] Audi S4
Trzeba zmieniać linkę, dlatego sid sprzedaje w takich kompletach.- [ALL B5] Audi S4
I pewnie pod ten zacisk by ci weszły te felgi coś odesłał- [B5 ASJ] Audi S4 -> RS4
Po dziurach się nie za***rdala, bo szkoda auta, po dziurach się toczy, a po ładnej drodze się jedzie- [B5 APS] by czorny
mi też- Przeróbka busa na autolawete
nieprawda... autolaweta która w dowodzie ma wbite że jest autolawetą i jest pojazdem specjalistycznym do transportu jest objęta niższym ubezpieczeniem. Ja mam lawete przerobioną z busa, ale w dowodzie mam wbity pojazd uniwersalny i płacę normlane OC jak za pojazd dostawczy/ciężarowy.- Audi 200 C3 Turbo Quattro 1984r
:doh: jak mogłeś- [ALL B5] Audi S4
widzę że rejestracja wkońcu jest normalnie bo pionowo to patologia- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
ja się tego boje, że przyjdzie i na mnie czas - [ALL B5] Audi S4