Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. przywieź se sobą jakiś śląski bimberek
  2. dzięki Szafa ale taka jest prawda Krzychu mam zamiar być, ale w zeszłym roku też chciałem i nie wyszło, mam nadzieje że w tym roku dojadę jutro z wujkiem nosbem wkładamy silnik, jak zapali to się zajebe wieczorem, jak nie to wbije siekiere w dach
  3. chyba u mnie na wsi, bo do kraju to mi jeszcze brakuje ze 20-30tys zł
  4. zgrabne te A3 i pewnie nieźle jedzie takie r4 turbo w tej budzie
  5. nawet ich nie czyściłem bo i tak się zaraz uwalą poskładam auto w całość i jak już będzie wszystko zrobione wezmę się za lakier i sprzątanie środka
  6. Zamontowałem fotele, ale nie było oczywiście tak łatwo, bo miałem jasny pasy i jasną półkę... więc wszystko do zmiany na czarne. Dodatkowo wpadła kierownica trójramienna z A6 C5 FL w bardzo ładnym stanie. Ogólnie szału nie ma, ale jako tako już wygląda. Wyleci wajha od tiptronika to bedzie odrazu lepiej Jutro ma być ładna pogoda więc wkońcu biorę się za ten silnik, bo kapota ile już mi z tym schodzi
  7. daje rade
  8. 225/60 ?
  9. nie ma zwykłych pozycyjnych, tylko w kierunkowskazach są
  10. Nie, nie, to drugi dawca części na zapas Dzięki Panowie, fajnie że się podoba Też mam już dużą chęć to poskładać i zobaczyć co to wyjdzie, brakuje jeszcze paru gratów, ale powoli bo mam drugą skarbonkę i nie ogarniam wszystkiego na raz
  11. foty będą jak poskładam ten puzzle w całość tymczasem skompletowałem tylne hamulce S4 B6, doszły tarcze Zimmermann 300mm, klocki Zimmermann oraz adapterki do montażu zacisków, tu podziękowania dla Artura przytargałem napędy z S4 czyli skrzynia 6 biegów, wał, dyfer i komplet półosiek, w przyszłym tygodniu chce to spokładać w kupe i wkońcu wkładać do auta no i znalazłem fotele, niestety albo stety czarne i avant, ale to się przerobi za to fajny stan i kompletne z boczkami i podłokietnikiem
  12. Krycha odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dla mnie to też mega słaba opcja wieszać rejkę parę centów niżej ślepy coś tam za koło kupił, pucuj sie:wink:
  13. kolejny temat gdzie wchodzę sobie popatrzeć bo w tytule airride, to se myśle popatrze jak furka siedzi, a tam poduszki kupione
  14. okazja z tymi fotelami, miałem jechać po toto ale za daleko gratulacje że to wyrwałeś, dobrze wygląda
  15. Właśnie nie, zostają te z S4 B6... wolałbym coś innego ale pod tą felgę nic z prosiaków nie wejdzie, gdyż kształt ramion na to nie pozwala. Nie chce mi się kupować przymierzać i cudować z nowymi zaciskami Zostaje całość z S4 B6 i myślę że będzie dobrze
  16. kamulatora, byłem u niego, dawał dobrą cenę za ten komplecik tak w miedzy czasie, szykuje hamulce na tył, dorwałem zaciski S4 B6, trza kupić jeszcze tarcze i klocki ale powoli
  17. 1. 3,5k zł, ale przydałby się drugi kompresor więc + 800zł jeszcze muszę zainwestować, jeździ się dobrze 2. to ori usa dzięki
  18. ano chyba czarne wsadze bo poszukiwanie jasnych mija się z celem
  19. trepek, tak są otwory montażowe komora czysta bo do brudnej głupio wsadzać czysty silnik dziś przytargałem parę gratów min wiązka eu oraz ecu z imo off i programem sporteca, jutro składam dalej aha i mogę sprzedać moje hamulce tył 269/22mm z zaciskami i klockami 550zł ---------- Post dopisany 10-03-2014 at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2014 at 20:59 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/jasne-wnetrze-eco-skorce-320002/ wnętrze tyż na diiiiil
  20. papa powiedziało jeden osiem te, jutro składam bita i chyba wyląduje w budzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.